Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Ruzan je kao lopov ali ocigledno vise nego praktican. :)

Нећете веровати, али моје мишљење је да је прави лепотан!

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mogo si nesto malo realnije da izaberes :P

vecina taj auto nije videla sem na slici il na sajmu :P

Koje auto mi je najdraže?

Moje! izlet izlet izlet izlet girl_jumping

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ruzan je kao lopov ali ocigledno vise nego praktican. :)

Nisam ja ni rekao da je lep :P

Od 2004. godine promenili su prednji deo, pa izgleda "ljudskije" :)

nuova-fiat-multipla.jpg

Заиста, заиста вам кажем да што год заиштете од Оца у име Моје, даће вам. (Јн 16,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нећете веровати, али моје мишљење је да је прави лепотан!

Dokaz da su ukusi razliciti. :)

po meni lepotan

1987%20Ford%20Sierra%20RS500%20Cosworth.jpg

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Taj automobil bi ti se smucio.

Зашто. Баш готивим ове варијанте на електрични погон. Имам колегу који се бави тим и сличним варијантама. Човјек себи склапа аутомобил на електрични погон. Истина да неће бити нека спорт варијанта, више оно за "по граду" али у сваком случају супер идејица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто. Баш готивим ове варијанте на електрични погон. Имам колегу који се бави тим и сличним варијантама. Човјек себи склапа аутомобил на електрични погон. Истина да неће бити нека спорт варијанта, више оно за "по граду" али у сваком случају супер идејица.

Elektricni pogon je kao pogon odlichan nego brale da bi dosao do beograda moras da stanes dva puta da ga punis i to punjenje traje 11 sati. (jedno) Po gradu bi mogao da odes do posla vratis se do kuce dva puta i onda bi morao da ga punis dugo vremena.

Varijanta baterija postoji koja se puni pola sata ali te baterije imaju siromasan rok trajanja (3 godine ) tako da bi ti se u tom kontekstu smucio. Ovako mu ne fali nsita elektricni pogon - way to go.

tako da bi ti bio skupa infesticija koja ne bi bila preterano praktichna.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Elektricni pogon je kao pogon odlichan nego brale da bi dosao do beograda moras da stanes dva puta da ga punis i to punjenje traje 11 sati. (jedno) Po gradu bi mogao da odes do posla vratis se do kuce dva puta i onda bi morao da ga punis dugo vremena.

Varijanta baterija postoji koja se puni pola sata ali te baterije imaju siromasan rok trajanja (3 godine ) tako da bi ti se u tom kontekstu smucio. Ovako mu ne fali nsita elektricni pogon - way to go.

tako da bi ti bio skupa infesticija koja ne bi bila preterano praktichna.

А неа везе. Док скупим паре за овако нешто до тада ће се и технологија промијенити у великој мјери, тако да... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Voleo bih kada ne bi postojali automobili

facenew22222222 My man! Свака част.

Када би нпр. сви имали нешто овако:

Giant_MTB_04-XTC2.jpg

Гледао сам емисију како су у Паризу одрадили пројекат да моежеш на различитим тачкама у граду да изнајмиш бицикло. Али са "GPS" сиситемом и сл. џиџама. Међутим, најбоља варијанта је та да док возиш бицикло батерије се пуне ел. енергијом и када га паркираш на једно од тих мјеста, практично га прикључиш, сва прикупљена енергија се враћа у градску мрежу. С обзиром да је свакодневно у оптицају неких 20.000 бицикала може да се накупи прилично енергије.

bikes+france.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i ovaj :0104cheesy:

Za te pare da prostis tesko njesra. Plastikaner, lose uradjen, prodaju znacku bmw-a. Za te automobile kao sto su bmw 1 coupe i slichne poznati autonovinar jeremy clarkson je lepo rekao sledece u slici a jedna slika hiljadu reci: http://s3.postimage....oq/BMW_shit.jpg

Bmw ima mnogo dobrih automobila ali kao svaki drugi bogati prodavac (kao naprimer mercedes) pokusava da uvali neke gluposti po skupljoj ceni od kvalitetnije konkurencije na tom polju.

Bmw1 serije nikada nece moci da prestigne jednog Focusa, Megana,

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...