Jump to content

Свети уреднички сабор ЖРУ хиротонисао новог главног администраторa и новe уредникe друштвене мреже Поуке.орг

Оцени ову тему


Препоручена порука

показао да не уме да сноси одговорност за своје грешке, јер се после њих сакривао иза целокупне модерације

Ovo nije tačno nego je na njega pao gnjev bukvalno za 'zajedničke grijehe'.

Svoje greške je čini mi se tad javno priznao i izložio se opštoj kritici što mi drugi i nismo baš uradili. Malkice smo se mi kao tim tada zaklonili iza njega. 

Vjerujem da ni forumaši od tada nisu primijetili takve greške ponovo.  

A svi smo (iz uredništva) pogriješili, u nekoj riječi ili stavu, bar nekad, prema nekome. Naprosto, dešava se, lijepo je i ljudski da izgladimo i idemo dalje. 

Ako budemo zlopamtili, biće nam atmosfera ovde samo gora... Trudimo se, svi smo, pa čak i mi urednici - hrišćani. :stadaradim:  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 513
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Svoje greške je čini mi se tad javno priznao i izložio se opštoj kritici što mi drugi i nismo baš uradili. Malkice smo se mi kao tim tada zaklonili iza njega.

Tacno je da se ne treba vracati u proslost, ali moram reci da sam mislila da ce mu se barem neko izviniti (smatram da je trebalo).

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:choir:  :sossos:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tacno je da se ne treba vracati u proslost, ali moram reci da sam mislila da ce mu se barem neko izviniti (smatram da je trebalo).

Tim mu je veća plata na nebesima...:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опа бато. Е па честитамо, што реко Риле надамо се да ћеш оправдати указано ти поверење.

 

Бухахаха, сад имам две јаке везе у администрацији на френд листи, хаха, немате појма како се стиже до протекције. :P

Јер овај син мој бјеше мртав, и оживје; и изгубљен бјеше, и нађе се. Сваки човјек најприје добро вино износи, а када се опију, онда лошије; а ти си чувао добро вино до сада. Што око не видје, и ухо не чу, и у срце човјеку не дође, оно припреми Бог онима који га љубе. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

 
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tim mu je veća plata na nebesima... :)

:)) па није ваљда већ на небесима. :))

 

SORRY

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па није ваљда већ на небесима. :)) SORRY

 

одавно :))

сад је и црвено слово добио :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo nije tačno nego je na njega pao gnjev bukvalno za 'zajedničke grijehe'.

Svoje greške je čini mi se tad javno priznao i izložio se opštoj kritici što mi drugi i nismo baš uradili. Malkice smo se mi kao tim tada zaklonili iza njega.

Vjerujem da ni forumaši od tada nisu primijetili takve greške ponovo.

A svi smo (iz uredništva) pogriješili, u nekoj riječi ili stavu, bar nekad, prema nekome. Naprosto, dešava se, lijepo je i ljudski da izgladimo i idemo dalje.

Ako budemo zlopamtili, biće nam atmosfera ovde samo gora... Trudimo se, svi smo, pa čak i mi urednici - hrišćani. :stadaradim:

A o cemu se tu radilo ako mozemo mi ne upuceni da cujemo?

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lapisice: moraš ići na temu kritika uredništva i/ili forumaša, a vjerovatnije ova prva, i provjeriti negdje avgust... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad se i ja uputih u te "strasne i nedopustive" greske "svetih" moderatora.I idalje mislim : Dostojan! Kud i kamo vise vrednujem karakter u bilo kojoj funkciji pa i administratorskoj spreman da momentalno preispita svoj postupak i izvine se nego "nepogresiv" karakter.Sto baj d vej postoji samo u glavi tog istog.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ivane srecno ! Jel to sad i povisicu dobijas? :)))

Повишицу одговорности ако ништа друго. И то је нешто... :)

 

Нека је са срећом, Иване! Да оправдаш указано поверење и помогнеш да овај форум буде још бољи! :good2:
што реко Риле надамо се да ћеш оправдати указано ти поверење.

Стараћу се! (^_^)\

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Колико сам, и ако сам добо разумела, Милан Ракић је постао нови главни аминистатор сајта

 

 

Честитам од срца !

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико сам, и ако сам добо разумела, Милан Ракић је постао нови главни аминистатор сајта

 

 

Честитам од срца !

Захваљујем.  :naklon:

 

Што б` рек`о Риле: "Трудићу се да оправдам ваше поверење." :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...