Jump to content

Свети уреднички сабор ЖРУ хиротонисао новог главног администраторa и новe уредникe друштвене мреже Поуке.орг

Оцени ову тему


Препоручена порука

Е гари, претеро си, враћај Војводину, није ти то морава.

Доста ми је вас мораваца и северних и јужних.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 513
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Е гари, претеро си, враћај Војводину, није ти то морава.

Доста ми је вас мораваца и северних и јужних.

 

Eh, sad će ti se zavrtit u glavi, Morava je moglo biti čak 6,

od toga su 2 bile poznate kao Morave Velike, ahahahaha:

http://sclabonia.sk/2011/01/patranie-po-velkej-morave/

 

Ešte aj taký Zobor nie je iba pri našej Nitre. Neďaleko Čenádu je Kiszombor (Kis Zombor – Malý Zobor, asi 15 km) a neďaleko Sriemskej Mitrovice, kúsok od Mohácsu je zase Sombor. Keď sa Svätopluk podľa povesti na sklonku života vytratil z vojska a odišiel na Zobor, možno to bol práve dnešný srbský Sombor. Jediné mesto, ktoré nemá nikto iný, je Nitra, kde Svätopluk začínal svoju vládu. Len Nemci v nej vidia Sriemsku Mitrovicu (Srbsko).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Novi administrator Foruma sego!

 

RYLAH!

Напредује мали 0703_read

Ух ал је сад састав владе... :)))

Честитам у сваком случају :aplauz:

  • Волим 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

06. 08. 2015. године, један човек, један обичан човек, ког су сви волели, кога су сви познавали, постао је Администратор сатја Поуке.орг и, као такав, он је наставио да шири позитивне мисли овим виртуелним простором.

 

Сећамо се, а то је давно било, када је први пут дошао на Поуке.орг и, као и већина, сасвим стидљиво почео да пише своје мишљење, своје погледе на свет, своје шале и лагано осваја срца многих чланова ове, тада мале заједнице.

 

Данас, после толико година, остаје нам да се радујемо са њим, да га подржавамо и да му се, као Администратору, увлачимо у седални део тела.

На многаја љета, Администраторе РЈЛАХ!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...