Jump to content

Свети уреднички сабор ЖРУ хиротонисао новог главног администраторa и новe уредникe друштвене мреже Поуке.орг

Оцени ову тему


Препоручена порука

Уууу, ја познајем човека ... са гогјошија и танке. 8086.gif

Достојан. Гаудеамус игитур. :))):aplauz:

 

 

Особито са почаствован што управо присуствујем.Угодило се, ето. :pivo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 513
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Vaistinu aksios! :aplauz: Predan, radan, vrijedan, tih i skroman. On ima znanje da unaprijedi rad foruma na više polja. Dugoročno vidjeće se pomak na kvalitetu agore ove.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dugoročno vidjeće se pomak na kvalitetu agore ove.

Живи били па видели. Хвала на подршци и добронамерним критикама, досадашњим и будућим.  m(_ _)m

И опет позивам на сарадњу, свако нека допринесе улажући и умножавајући своје таланте.

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На телефонским седницама уредништва нашег Форума одржаним 10. и 11. новембра, између осталог, донета је одлука да се наш досадашњи администратор/модератор Иван Ивковић "промакне" у виши чин и понесе наслов администратора на овој нашој агори.

 

Ми из администрације смо већ попили част, а ред је да о новом именовању обавестимо и цењене чланове Форума.

 

Иване Ивковићу, ево сада и јавно, у име администрације и лично, честитам ти нову функцију, али и нове обавезе и задатке које ћеш као администратор имати! Срећно! 

:aplauz: :aplauz: :aplauz::choir:Достојан!Нек је са срећом и уз Божју помоћ!

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@, tako je moralo biti..... :D ljudi pre mene su vec sve rekli..... :pivo:

 

congrats_multi.gif

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Administrator.gif


На многаја љета Ивке, срећно уз Божју помоћ! :aplauz::pivo:


Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уууу, ја познајем човека ... са гогјошија и танке. 8086.gif

Достојан. Гаудеамус игитур. :))):aplauz:

 

 

Особито са почаствован што управо присуствујем.Угодило се, ето. :pivo:

честитке Ивану, али од када је писање поезије мерило доброг администратора, по томе Јаворе, могао би и ти да се кандидујеш :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иване Ивковићу, нека ти је са срећом унапређење.Свака част, то је више него заслужено :aplauz:  :aplauz:

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И да не испадне да имам нешто лично против Ивана, немам, наравно , дечка не познајем, само хоћу да подсетим да је у скорије време као модератор имао врло ружне испаде где је показао да се баш и не сналази на тој "функцији", наравно није то никакав грех, свако герши (па чак и администрација), само је показао да не уме да сноси одговорност за своје грешке, јер се после њих сакривао иза целокупне модерације и Жељкове сукње.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нека је са срећом, Иване! Да оправдаш указано поверење и помогнеш да овај форум буде још бољи!  :good2:

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала на.. добронамерним критикама
 

uvijek na usluzi   :laugh1:  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...