Jump to content

атеиста ноу мор

Оцени ову тему


Препоручена порука

можеш ли да ми објасниш шта те је тачно навело да помислиш да сам мушко?

 

Nisam pomislio, znam.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova Kedi je čista sprdnja ... ne ložite se, piše neki muškarac .. i ateista ... sigurno! ja sam prozorljiv za ovakve stvari ...

 

На форуму, сестро Лепи, нема ни мушко ни женско, већ смо сви само ова слова што се појављују... Скоро ко у Царству... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На форуму, сестро Лепи, нема ни мушко ни женско, већ смо сви само ова слова што се појављују... Скоро ко у Царству... :)

 

Haha, dobri moj Grizli, duhovit kao i uvek :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И како исповедаш ту веру? 

 

хвала ти на овом питању, јер ја нисам сигурна да знам како треба исповедати веру

као што сам написала, сви у мом окружењу су атеисти, што захтева промишљени присуп... мој друг из неког разлога цени егзактне науке (а иде на друштвени факултет) па сам покушала да му предочим сличност броја дванаест у физици и Јовановом јеванђељу, али подсмехнуо ми се као детету које у сред трабуњања помене неку озбиљну реч коју је чуло од одраслих

што се тиче сестре, она не живи више са мном и са родитељима, али јој је добро познато да ме већ више од годину дана занима филозофија, и навикла је да прати развој мојих мисли када долази у посете

међутим она сматра вернике слабоумним људима који су склони искључивости и националној острашћености, тако да сам исто почела индиректно

хтела сам да јој препричам текст који сам јуче прочитала на вашем форуму, о Ничеу и Достојевском...  чим сам рекла да је текст написао владика Николај она се наљутила на мене што читам човека који је имао антисемитске ставове, показала ми је на нету да то није измислила, и онда сам се и ја доста сморила и нисам даље наставила разговор у том смеру

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tomino jevanđelje, broj 12 kod Jovana, Lajbnic ... hahaha, koja je ovo sprdnja u pola dva  sHa_sarcasticlol  :))  Kedi me je definitivno raspoložio, laku noć :good2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam pomislio, znam.

 

није ми проблем да ме ти прихватиш као мушкарца или да ме уопште не прихватиш, али мислим да је добро да искористимо ову ситуацију да истражимо родне предрасуде на интернету, зашто си помислио да сам мушкарац

пошто ја имам паметније теме за размишљање, препуштам теби да смислиш начин на који бих могла да докажем да сам женско (а потрудила сам се и делић лица да ставим као аватар, што иначе није мој фазон, немам ни фејсбук)

па кад ти докажем да сам женско, надам се да ћеш одговорити на ово прво питање које ме занима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Кеди, Imamo često ljude koji se lažno pretstavljaju, a čim se neko žeMsko pojavi na sajtu odma ovi naši momci navale ko gladna godina :)

Ne obraćaj pažnju :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мислим да је Рамбо рекао „ако Исус поново дође, то ће бити преко интернета“

ја се пресечем сваки пут кад се појави поп ап реклама...

 

 

ахахаха сјајно!! :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

чим сам рекла да је текст написао владика Николај она се наљутила на мене што читам човека који је имао антисемитске ставове

 

Ма има нас овде и чифута на форуму само се вешто кријемо, ево рецимо овај Риле... шта мислиш шта му значи она фолија на глави која светлуца?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Кеди, Imamo često ljude koji se lažno pretstavljaju, a čim se neko žeMsko pojavi na sajtu odma ovi naši momci navale ko gladna godina :)

Ne obraćaj pažnju :)

10954324_928713207173493_305442089235585

Link to comment
Подели на овим сајтовима

čim se neko žeMsko pojavi na sajtu odma ovi naši momci navale ko gladna godina

Nisu oni krivi. Sta je imala koj moj da nam pokazuje pola face. 

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ama zezam se, šta se bre ložite

 

Pa ja to tako shvatio pa nastavio kao zezanciju.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи другови и другарице браћо и сестре... Немој мо бити овакви кад, год се појави неко женско на нашој презентацији а у посту је време!!1

 

Отићи ће нам нов члан, а то нежелимо.

 

Кеди још једном добро дошао и постави сад питање што те интересу је!!!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...