Jump to content

атеиста ноу мор

Оцени ову тему


Препоручена порука

:))

 

e ovo ne mogu da nadmašim , svaka čast rile na pismenosti

 

главни модератори верског форума морају показати завидан ниво неписмености, на крају крајева то се од нас очекује, зар не?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

главни модератори верског форума морају показати завидан ниво неписмености, на крају крајева то се од нас очекује, зар не?

 

 

Узо сам часове неке, ал полако ми иде! Што више да ме гледа ју ко будалу кад пишем нешто!

 

Ал полако иде и ако за сад макар пишем Србским словима за почетак. Забранијо ми леткор да пишем Латиницом кад користим смајли и енглеско дупло вв!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

здравооо

гледам називе подфорума и тема, покушавам да се просторно oријентишем пошто сам тек нашла овај форум, и тако приметим да постоји дијалог са атеистима, али да их не називате браћом, као што стоји у именима осталих подфорума...

зашто не?

„Као што сте, наиме, ви некад били Богу непослушни, а сад се смиловао на вас због њихове непослушности, тако су и они сад постали непослушни – ради вашег помиловања, да би и они били помиловани. Јер Бог је све заједно затворио у непослушност – да би свима показао своју милост.“

ја сам верник тек од пре пар месеци, све особе које познајем су атеисти, осим типа професорке српског из гимназије, и баш такво окружење ме је довело до вере, и тиме су и они помиловани

размишљам о она Лајбницова 4 типа односа између добра и зла

верник не треба да прихвати однос дефинишуће супротности са атеистима, него да се побратими са атеистима по другим динамичким односима добра и зла, а пре свега по врлинама које они исто имају... ако њихов промашај доноси богатство свету, шта ли ће тек учинити њихова пуноћа

љубав за браћу и сестре атеисте

Pa ni oni mene ne nazivaju bratim, zasto bih onda ja njih?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Kedi,(Deki).... 0703_read  I ja mislim da si musko, to se vidi po tvom nacinu izrazavanja i razmisljanja. 

Ali pol za diskusiju nije ni bitan. Ali sestro, brate nemoj da kleveces Vladiku Nikolaja Velimirovica...greota je

 

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Apologetika/OklevetaniSvetac/OklevetaniSvetac61.htm

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Kedi,(Deki).... 0703_read  I ja mislim da si musko, to se vidi po tvom nacinu izrazavanja i razmisljanja. 

Ali pol za diskusiju nije ni bitan. Ali sestro, brate nemoj da kleveces Vladiku Nikolaja Velimirovica...greota je

 

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Apologetika/OklevetaniSvetac/OklevetaniSvetac61.htm

 

 

не покушавај да ме убациш у матрицу како Дара од Радојка

мој ник јесте изведен из мог правог имена, али много чешће ме зову пуним именом или другим надимком... овај надимак је одабран зато што је то уједно име једног женског лика из романа Вилијама Фокнера

хвала ти за линк, прочитаћу чим стигнем, сад сам у недостатку времена пошто учим за неки колоквијум

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O kakvoj je sličnosti reč?

 

 

извини што сам поменула то за физику, пошто сад мислим да је боље да прескочим објашњење, не желим да испаднем лажни учитељ

овде би то писало као својеврсна истина, а кад сам рекла другу било је више средство да га заинтересујем за хришћанство

 

Tomino jevanđelje, broj 12 kod Jovana, Lajbnic ... hahaha, koja je ovo sprdnja u pola dva  sHa_sarcasticlol  :))  Kedi me je definitivno raspoložio, laku noć :good2:

 

Кантов став је да закони бројева важе само за ствари које дух интуитивно сазнаје, а не за ствари какве су по себи... јер ствари по себи нису ни једне ни многе... тако да мени не смета то што си се подсмехнуо мом помињању броја дванаест, јер тај подсмех могу да тумачим као израз много дубљег нивоа постојања од твоје личности... али ако ти тумачиш постојање више хришћански него кантијански, онда би требало да будеш озбиљнији када се помињу бројеви

иначе ми је лепо да чујем да сам добро утицала на твоје расположење, мада ми стварно није циљ да будем забављач... ко ће то после да одржава, морала бих стално да смишљам неке форице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро нам дошла!

 

Мени су овде сви браћа па их тако и зовем. Нисам приметио да се овде прави нека велика разлика међу људима. Осим што имам лепшу браду од Жељка... ;)

 

A zna se ko ima najlepše brkove...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisu oni krivi. Sta je imala koj moj da nam pokazuje pola face. 

Ццц. А ви можете све, никакав проблем. Какви двоструки аршини. :)

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

можеш ли да ми објасниш шта те је тачно навело да помислиш да сам мушко?

 

 

 

омиљени стрип Марти Мистерија

 

Девојчице не читају стрипове.

Елементарно...

:)

 

ПС добродошла у клуб бивших атеиста

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

хвала

 

када је Исус рекао да је себе начинио свачијим робом, није мислио да је робовао свaкаквим предрасудама

један селфи за тебе

 

2w36o7c.jpg

 

 

и једна слика из истог броја коју сам пронашла за мог брата Лепог 

 

20kcah3.jpg

 

како то верници не треба да обраћају пажњу на своје снове, а Јаков је смео

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ццц. А ви можете све, никакав проблем. Какви двоструки аршини. :)

 

Sarkazam, sarkazam...  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

2w36o7c.jpg

 

 

 

 

20kcah3.jpg

 

 

 

 

E dobar je Marti Histerija, a nije loš ni Dilan Dože.

 

Jedino što me je iritiralo kod Martija je što je on žujan a protivnik mu crnokos i polućelav.

De bre junak a žuća.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...