Jump to content

атеиста ноу мор

Оцени ову тему


Препоручена порука

уупс, случајно сам одабрала ову добродошлицу, мислила сам да је то опција за лајк

не знам како да променим

 

Opusteno, RYLAH se ne buni sto je bas njegov post najbolji odgovor. 

 

Inace, dobrodosla na Pouke :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро дошла на форум Кеди.

 

По мени називати неког братом на овим електронским комуникацијама је у где никог лично не познајемо је у најмању руку лицемерство .

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

зато што треба да називамо ствари правим именом ниси добио речи да би писао ко је теби симпатија из одељења, него да би писао истину

 

 

 

Tako je. Kakva crna braća, ma sve to treba...........

 

 

 

Pa i njih gresne je valjda taj isti Bog stvorio tako atestirane stara mu majka :D

 

Ama zezam se, šta se bre ložite

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро нам дошла!

 

Мени су овде сви браћа па их тако и зовем. Нисам приметио да се овде прави нека велика разлика међу људима. Осим што имам лепшу браду од Жељка... ;)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

какви су ово бајати Вучић моменти

може ли мало актуелније ако се већ бавимо дневним актуелностима а не питањем вечности

 

Добро дошла на форум Кеди.

 

По мени називати неког братом на овим електронским комуникацијама је у где никог лично не познајемо је у најмању руку лицемерство .

 

мислим да је Рамбо рекао „ако Исус поново дође, то ће бити преко интернета“

ја се пресечем сваки пут кад се појави поп ап реклама...

 

мој омиљени цртани филм је Лепотица и звер, омиљени стрип Марти Мистерија, омиљени редитељи Антониони и Годар, омиљени писац Достојевски, и тако даље

ако ти волиш било шта од наведеног а не препознајеш наш братски однос преко наведеног, онда волиш само свој лични ужитак док то гледаш или читаш, занемарујеш значење и циљ стваралаштва

аналогно, ако не осећаш братство са неким ко пише да воли Исуса, онда волиш само свој лични духовни ужитак док пишеш овде

то јест долазиш да се самозадовољаваш

тако је моја професорка математике говорила када неко ради задатак на табли и не говори наглас „Зашто си изашао да се самозадовољаваш пред таблом, а ми да те гледамо?“

па... не знам... можда боље да размислиш о писању дневника

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ama zezam se, šta se bre ložite

 

ја се упецам на сваку фору

 

Добро нам дошла!

 

Мени су овде сви браћа па их тако и зовем. Нисам приметио да се овде прави нека велика разлика међу људима. Осим што имам лепшу браду од Жељка... ;)

 

хвала

надам се да браде нису обавезне

једва сложих и ону слагалицу, анти-бот питање... нисам знала шта је на слици

ево каже Вучић да ни његов син није знао шта је водомер, па ми је сада мало лакше

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Кеди,

 

Брате Кеди, добродошла ! А јел скупљаш салвете?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Кеди

 

Ма мене драго што ти пишеш ћерилицом.

А то за браде за сад није обавезно. То оно кад направимо џамахирију, до тад буди брез бриге.

 

То за Вучића немој добраћаш пажњу, то се није десило( о њему све најлепше). Овде се Вучић поштује и уважава јер свака власт је од Бога( по заслузи народа).

 

 

Иначе сви људи су браћа, ваљда, јербо су настали од истих првих људи, ми их називамо Један и Кева а чифути су им преденули имена на Адам и Ева, ал неким буде.

 

Једино можда атеисти мисле да они нису настанули отијех истих људи па ваљда зато нису хтели да се браћакају са нама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova Kedi je čista sprdnja ... ne ložite se, piše neki muškarac .. i ateista ... sigurno! ja sam prozorljiv za ovakve stvari ...

 

вау

ни сестра и друг ми не верују да сам сада верник... али они бар не сумњају да сам мушко... мада ми је до тога мање стало... али ми је необично

можеш ли да ми објасниш шта те је тачно навело да помислиш да сам мушко?

 

до тад ћу се тешити речима из Томиног јеванђеља:

 

(114) Simon (Šimun) Petar reče svima njima: "Neka Marija ode od nas, jer žene nisu dostojne života."

Isus reče: "Gledajte, ja ću ju voditi sve dok od nje ne stvorim muškarca, te će ona onda postati Duh Živi, koji sliči svima vama. Svaka žena koja se preobrazi u muškarca, ući će u Kraljevstvo Nebesko."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Кеди,

 

Брате Кеди, добродошла ! А јел скупљаш салвете?

 

хвала Снежана

не... скупљала сам неко време налепнице са банана, и покушавала сам касније да осмислим такву необичну компулзију предвиђањем да ће ми на пријемном испиту доћи питање по извозу које намирнице је познат Еквадор, па да се сетим да је налепницама писало Еквадор

али није дошло то питање

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...