Jump to content

Ко је и шта за вас значи Христос? Шта бисте му рекли да можете?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Šta da Ga pitam kad mi je dao previše a ja učinio premalo. Ajde šta?

 

Па ако баш блокираш увек можеш из резерве да извучеш нешто куртоазно, типа - Извините, је л знате можда колко има сати? А он ти каже - је л по старом ил по новом? :)):)) :))

 

 

 

 

Dobio sam besplatnu blagodat Duha Svetog nakon svakog pokajanja, ali nakon odredjenog vremena vratim se skoro na staro

 

Зато много боље пролазе они који лепо плате : ) 

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боже, ти можеш... ти помози...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боже, ти можеш... ти помози...

 

Ово можеш да му кажеш и без да га сретнеш

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Са фејса

 

i evo kao izraz mog odusevljenja evo pisem sta bih Mu rekao : " Dasvibudujedno, dasvibudujedno, dasvibudujedno!!!"

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@w.a.mozart,

Ти то нас полако спремаш, а? Знам ја, ниси бадава покренуо тему.

:))):))) :)))

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ако баш блокираш увек можеш из резерве да извучеш нешто куртоазно, типа - Извините, је л знате можда колко има сати? А он ти каже - је л по старом ил по новом? :)):)) :))

Зато много боље пролазе они који лепо плате : )

Dobar si. Oraspoložio si me malo. Opraštam ti. :)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Питала бих Га да ли ме познаје !!! :aplauz: 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

možda iz ugla biološke ipostasi ali iz eklisiološke nikako jer dok je sa mnom on je i sa drugima, ako me razumes : )

To sto si isplanirao uradi sutra sa prvim covekom kog sretnes i voila, upoznao si hrista i proveo sa njim kvalitetno vreme ;-)

Slazes li se?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako Hrist postoji

 

После толико томова православне квази-литературе још увек му не знаш име :)):)) :)):)) :))

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.youtube.com/watch?v=OJF3HdDanZY

 

Па када би га срео, то би значило да је 2 пут дошао међ нас, а то је већ мало незгодна ситуација. Питао бих га Шефе, колико ми је остало?

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ne bih imao straha. Ako Hrist postoji, meni je Pakao garantovan, tako da nista ne gubim. Eventualno, pokusao bih da izbegnem susret, ali ne bih se ni plasio, jer nema neizvesnosti.

Hvala ti za ovaj post. mislim da ubada sustinu ateizma.  Sta mislis o mogucnosti pokajanja? I to kada ti je oprostaj zagarantovan?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne. Odbijam svaku vrstu gmizanja pred nekim i bilo kakav poltronski odnos.

Moju pokornost nece dobiti niko.

Нико ти и не тражи,Христос поготово...

Мада ме чуди да си за све ово време ,бар читајући овај форум,хришћанство доживео тако круто,ригидно и строго,где се тражи некакво понижење и покоравање??!! 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rekao bih, Gospode ako hoces registrujes na forum ZRU jer od silnih pravila, obicaja i navika ne znamo Ko si pa moramo kolektivno da Te zamisljamo i to elektronski.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нико ти и не тражи,Христос поготово...

Мада ме чуди да си за све ово време ,бар читајући овај форум,хришћанство доживео тако круто,ригидно и строго,где се тражи некакво понижење и покоравање??!!

Mislim da si post trebao da adresiras na forumase koji su pisali upravo o padanju na kolena, ljubljenju skuta, ljubljenju stopala i slicno...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...