Jump to content

Ко је и шта за вас значи Христос? Шта бисте му рекли да можете?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Muramasa рече

 

Skoro sam dobio izvesnu inspiraciju kada sam po treći put odslušao jedno pametno predavanje o evlavijskoj i evsenijskoj pobožnosti i poželeo sam da oživim ovu zaboravljenu temu, a ova dva posta su mi najupečatljivija.

koje predavanje? A. Jovanović?

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...
On 26.12.2014. at 21:44, Зосима рече

Сви ви што би кукали ,падали,пропали,читали песме,пренемагали се и слично,по мом мишљењу ,уопште Га не би импресионирали,а они који би Га заиста препознали,заргрили би га ко брата рођеног,којег дуго видели нису,а тако су га дуго чекали...

Pa zar ni ti ne podržavaš braću i sestre u Hristu što mnogo vole da blagoglagoljaju?

*voleo bih da dignem temu iz zaborava

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Daj mi jedan ferari crveni i put vijugavi da dodjem Boze pravo tebi. "

:)))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...