Jump to content

Ко је и шта за вас значи Христос? Шта бисте му рекли да можете?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Oni koji ne veruju, ni test neće ništa promeniti.

 

O grešiš, grešiš, itekako će poverovati.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто свакодневно причам са Њим кроз молитве своје,мислим да би Му све било јасно и не би било потребе за било каквом причом у том тренутку.У сваком случају мала је вероватноћа да бих Му пришао,сматрајући да нисам достојан тога...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

CItam temu i kapiram da bi skoro svi hriscani pobegli kad bi videli Isusa... manji deo bi pao u nesvest...

 

 

 

Fun fact... ako promenite ime teme i umesto "Hristu" napisete "Dzastin Biberu" svi komentari bi i dalje bili potpuno adekvatni :D probajte! Krenite da citate temu ponovo sa tom novom informacijom :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta biste rekli Hristu da ga danas sretnete na ulici?

 

Zapravo bih ga pitao:

 

Cloudking: Isuse, sta mislis  o svojoj jedinoj pravoj Crkvi?

Isus: Sta te zanima o Pentekostalcima?

 

:aplauz:

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta biste rekli Hristu da ga danas sretnete na ulici?

 

Zapravo bih ga pitao:

 

Cloudking: Isuse, sta mislis  o svojoj jedinoj pravoj Crkvi?

Isus: Sta te zanima o Pentekostalcima?

 

:aplauz:

 

 

Kako mozes da pitas nesto nekoga ko ne postoji Cloudking?

 

joooj

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta biste rekli Hristu da ga danas sretnete na ulici?

 

Pomaze Bog brate Srbine!

 

:.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.  :.mislise.

 

Ne razumem. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

CItam temu i kapiram da bi skoro svi hriscani pobegli kad bi videli Isusa... manji deo bi pao u nesvest...

 

 

 

Fun fact... ako promenite ime teme i umesto "Hristu" napisete "Dzastin Biberu" svi komentari bi i dalje bili potpuno adekvatni :D probajte! Krenite da citate temu ponovo sa tom novom informacijom :D

А зашто би побегао када Он Воли све нас . Па чак и када би хтео да побегнем , не би могао јер од Њега нико не може да побегне.

 

И ја би се сигурно уплашио , али какав би ја то верник био када би побегао од онога у кога имам поверење и љубав и коме сам се молио током једног дела свога живота. 

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А зашто би побегао када Он Воли све нас . Па чак и када би хтео да побегнем , не би могао јер од Њега нико не може да побегне.

И ја би се сигурно уплашио , али какав би ја то верник био када би побегао од онога у кога имам поверење и љубав и коме сам се молио током једног дела свога живота.

To pitaj drugare sto bi bezali ili padali na kolena :-D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од Господа бих пре свега тражила да Му се што више приближим, да ми помогне да изнесем оно што ми је на путу. И да мало коригује мој незгодан карактер. Више вере, праштања и љубави.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...