Jump to content

Biće dobro...


Zero

Препоручена порука

Eto, rekoh i ja da nešto započnem da škrabuckam  :))) 
Mislim, biće takvo kakvo će biti, ali eto, to sam ja...

Dvoumio sam se između ovoga i "Hvala Bogu da još umem i još mogu." (jedna od samomotivacionih misli koje koristim kada mi treba da se podignem, nakon pada :) ). Inspirisao me je jedan drugar koji mi je rekao da je najgora moguća stvar (možda čak i laž) reći čoveku u očajanju: "Biće bolje." Ali reći: "Biće dobro" je najveća Istina, u koju svi mi verujemo, samo tu veru često na pogrešan način ispoljavamo.

Biće još (nadam se), zasad toliko.

Pozdravljam sve članove i pozivam da doprinesu temi koliko žele i mogu :)

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

good luck....:)

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uvodni post  me je podsjetio na priču o dvije kutije.

Na jednoj je pisalo - otvori kad ti je najgore, na drugoj - otvori kad ti je najbolje.

U obje kutije je bila hartija sa istim sadržajem...I ovo će da prođe :)

 

Da, upravo to kažem sebi kada se osjećam loše...I ovo će da prođe :)

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, upravo to kažem sebi kada se osjećam loše...I ovo će da prođe :)

da.... :good2:

  • Волим 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Everything-Will-Be-OK-Unknown-Magnet-C11

 

;)

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Даће Бог да буде добро.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...Gospod je stvorio samo dobro....i ako si sa Njim, dobro je uvek sa tobom.....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

,,Sve će na kraju biti dobro, a ako nije dobro, to znači da

još nije kraj ;)" :Nepoznati autor.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U poslednje vreme mislim kako je život stalna borba, neko doziranje da ne poletimo previše u nebo, niti da odemo mnogo ispod crte. I jedno i drugo može biti kobno. A mnogo je faktora na koje treba obratiti pažnju. I povrh svega toga, nije isto kao korekcija nekog procesa, jednačine... Zaboravljam često da su ti "faktori" u stvari ljudi, i da bez njih nemamo celu jednačinu.

I opet se javlja ono: "biće dobro" :)

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...