Jump to content

Biće dobro...


Zero

Препоручена порука

  • 3 weeks later...

"Bože moj, ja sam neispisana hartija, želim da me Ti ispišeš."

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мрдни собом...а Бог ће тобом...И мора бити добро! :)

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Arsenija

 

ХААХХАХАХА! Јао, ово је тако добро.

 

@Zero

 

Хтео сам да шерујем видео са фејсбук налога Београдског Синдиката. Аутор је Ерик Томас (Тенк Гад итс мандеј) - Савладај сваку препреку - могу, хоћу и морам. Он је мотивациони инструктор, исто као и наш Ник аустралијанац.

 

Треба да се ембедује неки код са фејсбука што сам покушавао у претходна 3 поста, мада сада нисам сигуран да уопште може, пошто мислим да је заштићен (копирајт). Тог видеа нема нигде ни на ју тјубу, ни на вимеу ... Може да се погледа ако лајкујете страну Београдског Синдиката( :))) да се Срби не сете!)

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хтео сам да шерујем видео са фејсбук налога Београдског Синдиката. Аутор је Ерик Томас (Тенк Гад итс мандеј) - Савладај сваку препреку - могу, хоћу и морам. Он је мотивациони инструктор, исто као и наш Ник аустралијанац.

 

Треба да се ембедује неки код са фејсбука што сам покушавао у претходна 3 поста, мада сада нисам сигуран да уопште може, пошто мислим да је заштићен (копирајт). Тог видеа нема нигде ни на ју тјубу, ни на вимеу ... Може да се погледа ако лајкујете страну Београдског Синдиката( :))) да се Срби не сете!)

Hvala ti :)

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

"Ni jedan covek nije Ostvo, sam po sebi celina;
svaki je covek deo Kontinenta, deo Zemlje; 
ako Grudvu zemlje odnese More, Evrope je manje,
kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo Posed tvojih prijatelja ili tvoj;
smrt ma kog coveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvacen covecanstvom. 
I STOGA NIKAD NE PITAJ ZA KIM ZNONO ZVONI; ONO ZVONI ZA TOBOM".

Džon Don ("Za kim zvona zvone", Ernest Hemingvej)

6643479-md.jpg?w=300&h=203

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Molim Boga samo da mi da snage, da se ohrabrim i dam sebe drugima, kao što su to neki ljudi učinili i dali meni delić sebe. Tek tad sam shvatio da sve što sam propovedao i verovao, čamovalo je u toj priči. Ja to nisam živeo.
Giving+to+others.jpg

Link: http://3.bp.blogspot.com/-tMceylxs-Nk/Tr0CU_1n2aI/AAAAAAAAC20/hOiZBPqk9cU/s1600/Giving+to+others.jpg

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад једном умреш, после тога можеш мирно да живиш.

Најбоље је умрети, а најгоре вечно умирати! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад једном умреш, после тога можеш мирно да живиш.

Најбоље је умрети, а најгоре вечно умирати! 

To je za mene jedna od najvećih tajni... Kažu ljudi se ne menjaju i sa tim se slažem. Ali, mogu da se ponovo rode, da duhovno vaskrsnu!

  • Волим 1

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molim Boga samo da mi da snage, da se ohrabrim i dam sebe drugima, kao što su to neki ljudi učinili i dali meni delić sebe. Tek tad sam shvatio da sve što sam propovedao i verovao, čamovalo je u toj priči. Ja to nisam živeo.

Giving+to+others.jpg

Link: http://3.bp.blogspot.com/-tMceylxs-Nk/Tr0CU_1n2aI/AAAAAAAAC20/hOiZBPqk9cU/s1600/Giving+to+others.jpg

 

U svakome od nas živi delić nekoga. I svaki tamo neko, je neka poštanska markica utisnuta na naše pismo od srca. Samim tim što se ti vodiš mišlju, da budeš bolji drugima, a samim tim i sebi, da se daješ drugima , Zerice, ti postaješ umnogome, duhovno još sadržajniji, lepši i snažniji. Da te uvek vodi ta snaga, što je imaš u sebi, poput lampe, koja će večno da gori. Ti sada to živiš. I nikada nećeš, prestati. :)

 

http://www.sulamyakov.co.uk/footsteps.jpg

 

footsteps.jpg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U svakome od nas živi delić nekoga. I svaki tamo neko, je neka poštanska markica utisnuta na naše pismo od srca. Samim tim što se ti vodiš mišlju, da budeš bolji drugima, a samim tim i sebi, da se daješ drugima , Zerice, ti postaješ umnogome, duhovno još sadržajniji, lepši i snažniji. Da te uvek vodi ta snaga, što je imaš u sebi, poput lampe, koja će večno da gori. Ti sada to živiš. I nikada nećeš, prestati. :)

 

http://www.sulamyakov.co.uk/footsteps.jpg

 

footsteps.jpg

Malo je reći "hvala ti", Srdašce, brižna si osoba, i nemoj se menjati! Veliko srce imaš, a ja sam još zelen. Svako dobro ti želim!  :bighug:

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...