Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

4 minutes ago, Живана рече

E bas imam 15 min free, oko cega cemo da se svadjamo? Daj nesto al da valja :D

muzika za voznju ti je odlicna

 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Broken рече

 

Prijavio cu ivaj post...Jevrejko. :D

Bosiljcicu

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Volim_Sina_Bozjeg рече

muzika za voznju ti je odlicna

 

шћа?! хоћеш да кажеш да није? јеси то хтео да кажеш??

какав је то начин тако провокативно давати комплименте на форуму и то јавно,  то одма удара на личнос'

ма сад бих ти ја рекла свашта да смем да се изражавам овде, да, да, ништа не бих прећутала!

 

:))) :bighug:

 

 

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Живана рече

шћа?! хоћеш да кажеш да није? јеси то хтео да кажеш??

какав је то начин тако провокативно давати комплименте на форуму и то јавно,  то одма удара на личнос'

ма сад бих ти ја рекла свашта да смем да се изражавам овде, да, да, ништа не бих прећутала!

 

:))) :bighug:

 

 

 

Ti ako ne razumes sta na srpskom jeziku znaci odlicno, nemoj tim tonom da razgovars sa mnom, prebacicu ovaj razgovor u temu savrsena muzika za voznju.

love u

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Broken рече

 

Zato sto si razmazena.

Опа нешто конкретно!:dobro:

Па где сад оде кад си ми нашо болну тачку!  Ее мушкарци само шапну и одма збришу, шатро купање...добро ај' и онако за квалитетну свађу треба много ише од 15 мин, мора то озбиљније да се разради...

 

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Broken рече

 

Prijavio cu ivaj post...Jevrejko. :D

Ja cu da ti razmotrim prijavu, i onda si ga ugasio... :0120_angryy:

I jos me nisi stavio u anketu za popadiju! :1314_womens:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

14 minutes ago, Broken рече

Moram da se kupam...nemojte da zamisljate. Cao.

Да се купаш? Значи, опет је октобар. Како време лети... :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 minutes ago, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ti ako ne razumes sta na srpskom jeziku znaci odlicno, nemoj tim tonom da razgovars sa mnom, prebacicu ovaj razgovor u temu savrsena muzika za voznju.

love u

:sunce:е што волим да се свађам па то ти је! :sunce:

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...