Jump to content

Срећан рођендан!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Гости

Ево, моја супруга и ја очекујемо данас велики број званица. Имаћемо негде око стотинак званица те смо морали да унајмимо агенцију која ће нам помоћи да прославимо мој рођендан јер ово је заиста велики дан за све нас. Како у кући немам довољно места изнајмили смо један локал на Морави (брод-сплав), зато што имају веома добар мени (преовладавају морски плодови и традиционална народна кухиња). Иначе, ја нисам био за толико трошење, али је моја жена инсистирала. Додуше, хтели су да то буде још свечаније јер мој рођендан је заиста велики дан који не може проћи незапажено. Не слави се сваки дан рођендан, нарочито не када напуниш 31 годину.

Нисам вам рекао да сам на поклон добио и најновији Apple компјутер са монитором од 27 инча, поклон људи из Цркве? Баш сам му се обрадовао, мада већ имам сличан само мањи. (21,5).

Novica Negovanovic - Prodje leto trideseto

Хвала свима који су се потрудили да увеличамо ово славље, нарочито спонзорима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 3.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 oleeeee oleeeee

Срећан Рођус Оче

kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 kolo2 oleeeee oleeeee

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hepi Brzdej, oče!

Ne zameri na tekstu ove stvari ali ... Meni mi se svidja mi se....

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као пастиру овог духовног стада (мислим на ЖРУ) повереног Вам од Господа,овом песмом желим да Вам пожелим срећан рођендан, и да Вам кажем колико значите многима од нас.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као пастиру овог духовног стада (мислим на ЖРУ) повереног Вам од Господа,овом песмом желим да Вам пожелим срећан рођендан, и да Вам кажем колико значите многима од нас.

                                            oleeeee kolo2 kolo2

                          kolo2 oleeeee kolo2 oleeeee kolo2 oleeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећан рођендан  oleeeee

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика


Sve najbolje očeeeeeeeeeeeeeeeeee!

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

oleeeee oleeeee oleeeee                              oleeeee kolo2 kolo2

                           

                                         СРЕЋАН РОЂЕНДАН!!!!!

Чуј, кћери, погледај и обрати к мени ухо своје, заборави народ свој и дом оца свог.

Псал., 45:10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, моја супруга и ја очекујемо данас велики број званица. Имаћемо негде око стотинак званица те смо морали да унајмимо агенцију која ће нам помоћи да прославимо мој рођендан јер ово је заиста велики дан за све нас. Како у кући немам довољно места изнајмили смо један локал на Морави (брод-сплав), зато што имају веома добар мени (преовладавају морски плодови и традиционална народна кухиња). Иначе, ја нисам био за толико трошење, али је моја жена инсистирала. Додуше, хтели су да то буде још свечаније јер мој рођендан је заиста велики дан који не може проћи незапажено. Не слави се сваки дан рођендан, нарочито не када напуниш 31 годину.

Нисам вам рекао да сам на поклон добио и најновији Apple компјутер са монитором од 27 инча, поклон људи из Цркве? Баш сам му се обрадовао, мада већ имам сличан само мањи. (21,5).

Novica Negovanovic - Prodje leto trideseto

Хвала свима који су се потрудили да увеличамо ово славље, нарочито спонзорима.

Тако и треба, нек` се види раскош, докле то стезање?! oleeeee

Срећан рођендан, ако уопште поред Божића, Васкрса, крсне славе...Вама рођендан ишта значи. Енивеј, све најбоље данас!

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као пастиру овог духовног стада (мислим на ЖРУ) повереног Вам од Господа,овом песмом желим да Вам пожелим срећан рођендан, и да Вам кажем колико значите многима од нас.

Потпис.

Многаја љета, оче!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...