Jump to content

Када имате инспирацију да пишете на ЖРУ?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Ја највише волим да пишем увечерњим часовима, на пример од 22-24. тада некако дајем максимум. Највише сам сконцетрисан на теме. Преко дана углавном се бавим мање битним темама...

Такође, веома ме инспиришу креативни људи који овде пишу, да их не набрајам, има их заиста пуно. Они су богатство ЖРУа а и богатство наше Цркве. Благо нама са њима, заиста то мислим.

Волим када видим јасне и животне теме које мене муче, нарочито питања живота и смрти, моје свештеничке службе, теме које говоре о проблему младих и недоумицама са којима се сусрећу.

Шта вас овде инспирише, када највише волте да пишете? Које вас теме највише интересују?

ПС

Од ове теме зависи много тога на ЖРУ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

како да напишем а да не зарадим бан greengrin greengrin greengrin

највише ме инспиришу неуки који су убеђени да имају представу о чему пишу, неке сопствене недоумице да читам, неспоразуми да питам, нека размишљања да положим вербално на "папир".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja ovde pisem jer volim sve sto vole mladi, a gde su mladi tu vrca od sale! :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Желим да пишем чим се укаже прилика да се разматра о нечему што и мене занима. Међутим, често немам довољно концентрације да у исти час нешто пишем, а то је због тешких физичких радова којима сам преко лета изложен.

Једноставно, немам способности да саставим једну реченицу. Али када имам снаге и воље онда не пропуштам прилику.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја најволем да пишем кад се дочепам компа, а данас то је ево колико сати...И пошто је то обично кратак временски рок, најчешће прелистам шта је од старих тема или актуелно потегнуто и тада одговорим или улетим са коментаром. Заиста бих волео да покренем по неку тему а не само да одговарам, али кад ми нека падне на памет обично сам у трилеми како да је покренем на правом месту, тј не у погрешном "сектору". Има времена, млад сам-историјски гледано...

Зато, одох сад једну да отворим, ваљда неће болети...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највише волим да пишем кад устанем :) И волим опуштене теме у којима нема расправљања и препуцавања.

А људи су ми највећа инспирација,дефинитивно. Жао ми је што више нема Милеве, а и Моцарта у последње време.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako sam postala clan vise sam ovde nego na fejsu sHa_sarcasticlol .Najvise mi gode tekstovi o molitvi , zivotu kroz Liturguju Naravno da mnogo da mnogo toga ne znam. Ne bi bilo lose da se pokrene tema O invalidima na Liturgiji. Necu da okrecem vodu na svoju vodenicu .smesko. ali znam da se roditelji ustrucavaju da ih dovode ( za to postoje milion razloga koje lako mozemoda pobijemo ) .hvala.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Najviše u jutarnjim časovima volim da čitam razne teme po forumu! Pijem kafu i pregledam forum! To mu dođe kao čitanje jutarnje štampe! 0231_newspaper :)

Ako osjetim potrebu da nešto napišem, to i uradim! I sve teme dolaze u obzir, osim politike! To zaista niti volim, niti znam išta reći na tu temu, jer me ne interesuje ni najmanje!

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волим теме о важним питањима које нас терају да размишљамо изван устањених стереотипа и предрасуда, а подједнако и шалу, музику итд. :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жао ми је што више нема Милеве, а и Моцарта у последње време.

И мени Милева много недостаје...надам се да ће ово некако доћи до ње... bighugbighug

а што се тиче Моцарта, он је сигурно на одмору...сад ће он да се јави... :bla:

иначе , што се тиче наслова, највише ме инспирише добра тема, и ако тада имам времена, пишем...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 years later...

najvise u vecernjim satima....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...