Jump to content

Windows 11

Оцени ову тему


Препоручена порука

WWW.SK.RS

Samo par dana nakon zvanične potvrde novog operativnog sistema, kompanija je revidirala spisak želja za njegov optimalni rad, a stavka o kojoj je reč tiče se procesora. Inicijalni prohtev glasio je „64-bitni...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja skinuo onu aplikaciju koja ti skenira komp i kaže da li možeš da instaliraš w11 i izbacio mi da ne mogu jer PC mora da podržava secure boot

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, w.a.mozart рече

Ja skinuo onu aplikaciju koja ti skenira komp i kaže da li možeš da instaliraš w11 i izbacio mi da ne mogu jer PC mora da podržava secure boot

Ima `de to moze da se ukljuci u BIOS-u. Vidi koja ploca je u pitanju, pa potrazi da li to moze za taj model.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, obi-wan рече

Ima `de to moze da se ukljuci u BIOS-u. Vidi koja ploca je u pitanju, pa potrazi da li to moze za taj model.

ma ovaj desktop mi je 11 god star :)

 

ploča je Gigabyte Technology Co., Ltd.  G41MT-ES2L

  • Свиђа ми се 1

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Поуке.орг инфо teško da ću uopšte da ga instaliram, samo me zanimalo. Na 10 sam prešao pre 6 meseci, 7 mi super šljakao

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
WWW.SK.RS

Zahvaljujući jednom projektu sa GitHuba, u prilici smo da zavirimo u predstojeći Windows i to bez registracije na Microsoftovoj Insiders platformi i reinstalacije (ili podizanja virtuelnog) operativnog...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5.7.2021. at 18:15, w.a.mozart рече

@Поуке.орг инфо teško da ću uopšte da ga instaliram, samo me zanimalo. Na 10 sam prešao pre 6 meseci, 7 mi super šljakao

Probaj crvenu zvezdu, ili kubansku novu :coolio: :smeh1:

https://sh.wikipedia.org/wiki/Red_Star_OS

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.6.2021. at 13:46, obi-wan рече

Sto se mene licno tice - sa Linuxa nema vracanja, ali cemo ovoga svakako da probamo negde uzgred (nadamo se), da malo vidimo sta ume. :)

+1

Možda ću da dam šansu Cinnamonu i Xfce, ali na Windows se ne vraćam.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali nema otvorenog koda, nema one posvećene i neposredne zajednice kao na Ubuntu forumu...

nema dušu.

Čini se kao prazna ljuštura, obličje nekog hladnog i suvoparnog korporativnog okruženja. Nadam se da me razumeš, jer nisam sigurna da li sam se dobro izrazila.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Violetta Valery рече

Ali nema otvorenog koda, nema one posvećene i neposredne zajednice kao na Ubuntu forumu...

nema dušu.

Čini se kao prazna ljuštura, obličje nekog hladnog i suvoparnog korporativnog okruženja. Nadam se da me razumeš, jer nisam sigurna da li sam se dobro izrazila.

Па нема, али ако већ мораш да користиш Вин за неке ствари, лепо је онда притом избећи сав bloat.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Violetta Valery рече

+1

Možda ću da dam šansu Cinnamonu i Xfce, ali na Windows se ne vraćam.

Ako vec nisi, obavezno probaj Zorin. Gnome desktop na jedan jos ugladjeniji nacin. :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...