Jump to content

Поставите питања везана за еволуциону биологију


Препоручена порука

Zato sam i naveo boldovoano jer bi na tom vremenskom uzorku zanemarili sve moje prethodne poruke i gledali

samo sta sam ja pisao a sta on pocev od grigorijevog prvog posta na forumu.

Ali vidim da cu morati da pocnem pisati sve po tri puta jer nista ne citate sta vam covek pise.

Наравно, мени је потребно оно што прочитам препричати и објаснити шта сам у ствари прочитала.

Хвала ти што постојиш

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato sam i naveo boldovoano jer bi na tom vremenskom uzorku zanemarili sve moje prethodne poruke i gledali

samo sta sam ja pisao a sta on pocev od grigorijevog prvog posta na forumu.

Ali vidim da cu morati da pocnem pisati sve po tri puta jer nista ne citate sta vam covek pise.

Наравно, мени је потребно оно што прочитам препричати и објаснити шта сам у ствари прочитала.

Хвала ти што постојиш

4chsmu1 stadaradim 0102_laugh



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bato koliko ti imas poruka a koliko ja? Koliko si dugo na forumu?

Bato procitaj sta sam ti napisao jos jednom. Posmatrajmo moje poruke samo od momenta od kad si i ti poceo

da pises zanemari sva moja prethdodna delovanja.

Novembar 2009.

Kao prvo kada sam dosao na forum nisam planiro dugo da ostanem ali ispalo je drugacije. Imam

preko 600 poruka i postao sam nas covek. Pisacu dok ne budem imao 5 ovih olovcica i to je to. Ja sam

se prikljucio prosle godine kao Grigorije 2 ali usled nekog poremecaja ne mogu da se prikljucim na taj nalog

pa sam pocetkom ove otvorio novi. Znaci to je nekih sest meseci. E sad koliko ti poruka imas dnevno plus

sest meseci to je opet neuporedivo vise. A drugo meni bas i nije preporucljivo da mnogo buljim u ekran tako

da mi je ova varijanta copy paste laksa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bato koliko ti imas poruka a koliko ja? Koliko si dugo na forumu?

Bato procitaj sta sam ti napisao jos jednom. Posmatrajmo moje poruke samo od momenta od kad si i ti poceo

da pises zanemari sva moja prethdodna delovanja.

Novembar 2009.

Kao prvo kada sam dosao na forum nisam planiro dugo da ostanem ali ispalo je drugacije. Imam

preko 600 poruka i postao sam nas covek. Pisacu dok ne budem imao 5 ovih olovcica i to je to. Ja sam

se prikljucio prosle godine kao Grigorije 2 ali usled nekog poremecaja ne mogu da se prikljucim na taj nalog

pa sam pocetkom ove otvorio novi. Znaci to je nekih sest meseci. E sad koliko ti poruka imas dnevno plus

sest meseci to je opet neuporedivo vise. A drugo meni bas i nije preporucljivo da mnogo buljim u ekran tako

da mi je ova varijanta copy paste laksa.

I zasto to tek sad kazes (haha nisam te ni pitao dobra fora 4chsmu1) ali stvarno. Sto ti je bio problem reci e ljudi

imam problema sa ocima ne mogu da kucam dugacke/osrednje poruke pogledajte ove linkove pa napisite

sta mislite. Ne ovako ispada da je tvoj odogovr nesto kilometarssko kao da si ti to samostalno napisao e sad

neko od nas treba ceo taj tekst da tretirao kao jedan odgovor na forumu.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bato koliko ti imas poruka a koliko ja? Koliko si dugo na forumu?

Bato procitaj sta sam ti napisao jos jednom. Posmatrajmo moje poruke samo od momenta od kad si i ti poceo

da pises zanemari sva moja prethdodna delovanja.

Novembar 2009.

Kao prvo kada sam dosao na forum nisam planiro dugo da ostanem ali ispalo je drugacije. Imam

preko 600 poruka i postao sam nas covek. Pisacu dok ne budem imao 5 ovih olovcica i to je to. Ja sam

se prikljucio prosle godine kao Grigorije 2 ali usled nekog poremecaja ne mogu da se prikljucim na taj nalog

pa sam pocetkom ove otvorio novi. Znaci to je nekih sest meseci. E sad koliko ti poruka imas dnevno plus

sest meseci to je opet neuporedivo vise. A drugo meni bas i nije preporucljivo da mnogo buljim u ekran tako

da mi je ova varijanta copy paste laksa.

Samo da te upozorim,imaš 666 tri šestice u broju poruka...ako u roku od 2 minuta ne napišeš još jednu,nisam sigurna da će na dobro da ide  4chsmu1

Morala sam,ovo je bilo jače od mene  stadaradim

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

  Еволуција је једна од најочигледнијих чињеница.

  Проблем представља то што неки покушавају да богословски оправдају еволуцију Адама и Еве у оваквом нашем свету. Само када не би било таквих богословских покушаја, еволуција би несметано и безопасно била подржана од Цркве.

  Тако је сада потребно да се Црква позабави на озбиљан начин том проблему. Ни један сабор у Православљу није још расправљао о теолошким последицама извесног екстремног еволуционизма у православљу. Једино што је на сабору Поглавара и представника помесних Православних Цркава у Фанару наведено, је следеће:

  ,,Што се тиче односа хришћанске вере и егзактних наука, Православна Црква је избегла тражење старатељства над развојем научног трагања и заузимања става по сваком научном питању.''

  То значи да било чије тумачење еволуције на теолошки начин не може бити узето за став Цркве. Чак ни тумачење преосвећених еп.Игнатија (Мидића) и еп.Иринеја (Буловића).

  Став Цркве по том питању биће изграђиван још извесно време.

  Једно је за сада сигурно. Еволуција је једна чињеница. Међутим, православље мора да заузме став - теолошки - по којем ће ,,еволуционизам'' за хришћане бити безопасан. То је изнео и митрополит пергамски Јован у својим ,,догматским темама''.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Еволуција је једна од најочигледнијих чињеница.

  Проблем представља то што неки покушавају да богословски оправдају еволуцију Адама и Еве у оваквом нашем свету. Само када не би било таквих богословских покушаја, еволуција би несметано и безопасно била подржана од Цркве.

  Тако је сада потребно да се Црква позабави на озбиљан начин том проблему. Ни један сабор у Православљу није још расправљао о теолошким последицама извесног екстремног еволуционизма у православљу. Једино што је на сабору Поглавара и представника помесних Православних Цркава у Фанару наведено, је следеће:

  ,,Што се тиче односа хришћанске вере и егзактних наука, Православна Црква је избегла тражење старатељства над развојем научног трагања и заузимања става по сваком научном питању.''

  То значи да било чије тумачење еволуције на теолошки начин не може бити узето за став Цркве. Чак ни тумачење преосвећених еп.Игнатија (Мидића) и еп.Иринеја (Буловића).

  Став Цркве по том питању биће изграђиван још извесно време.

  Једно је за сада сигурно. Еволуција је једна чињеница. Међутим, православље мора да заузме став - теолошки - по којем ће ,,еволуционизам'' за хришћане бити безопасан. То је изнео и митрополит пергамски Јован у својим ,,догматским темама''.

4chsmu1 :229229229: girl_jumping klapklap girl_jumping 0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kakvog pa uticaja na nas licno u duhovnom i ostalim smislovima moze da ima odgovor da li je evolucija ili ne?

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...