Jump to content

Навијачи

Оцени ову тему


deda

Препоручена порука

пре 20 часа, Дуња рече

Ne bi bilo nerešeno

Већ би био пенал за нас да је судија био поштен и апропо тога реченог свирао би барем два црвена, један за оног Дегенека и један за Гобељића, а да не причам да су се сами звездаши исповређивали колико су грубо играли од старта. Тако им онај, назови судија, дозволио да играју. Све што је нама свирао као фаул њима није и још им дозволио и грубље да играју. Смучило ми се више да гледам шта се ради.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 часа, Плаво Небо рече

Већ би био пенал за нас да је судија био поштен и апропо тога реченог свирао би барем два црвена, један за оног Дегенека и један за Гобељића, а да не причам да су се сами звездаши исповређивали колико су грубо играли од старта. Тако им онај, назови судија, дозволио да играју. Све што је нама свирао као фаул њима није и још им дозволио и грубље да играју. Смучило ми се више да гледам шта се ради.

Malograđanin. Polusvet. ?

Ali uprkos njemu, ostaje jedno (sad svi navijačkim tonom): 

20200306_212258.jpg

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Milica Bajic рече

jaoj grobari samo nešto kukate kao prave curice

Objektivnost je naše drugo ime. A za naše neprijatelje ovaj forum može lako da postane tesan, recimo...

:fik: + smajlikogprogutamrak

U potpisu: smajlikojiturpijanokteiočnjakenaizmenično

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Дуња рече

Objektivnost je naše drugo ime. A za naše neprijatelje ovaj forum može lako da postane tesan, recimo...

:fik: + smajlikogaprogutamrak

E moja Dunja, ako je spalo na tebe da ih braniš, onda se predajem odmah, kačim kopačke o klin 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milica Bajic U ovo doba dana ja sam glavna linija odbrane, a ja: Ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kakva  je sila koja me prati, nego po tome koliku svetinju branim.

(Inače su ovu moju izjavu pripisali nekom Lazaru, ali se ne ljutim...)

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Uticaj mene kao tetke na podmladak. :0212_rolleyes: Ofarbala zid u sobi ptića i zalepila grb. Mission - over. 

20200414_160616.thumb.jpg.52c20eeb90a5db18e20e2ef692445830.jpg

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
пре 21 часа, Bokisd рече

 

 

:))

Дабогда из тог разлога никад и немали. На свим вестима дигли фрку како је на дербију било 25 хиљада навијача само да би испљували Партизан како не води рачуна о епидемиолошкој ситуацији. А оно данас изашао званичан податак да је утакмици присуствовало нешто више од 15 хиљада. А пропалитети не кажу да је на утакмици од пре неки дан ЦЗ - Радник било нешто мање од 14 хиљада и ником ништа. Багра бре.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.NOVOSTI.RS

Snovi su mu, zahvaljujući humanosti crno-belih, postali stavarnost i njegovoj sreći, ovih dana, nema kraja

:(( Колико мало је потребно да се једно скромно дете, а притом које живи тежак живот, усрећи..

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...