Jump to content

Ламброс америчком амбасадору у Србији: Заболе ме к****


Препоручена порука

Ја сам жртва бруталног групног силовања у коме су САД биле најбруталнији међу бруталним силеџијама. И ви сте жртва. Разлика између вас и мене је што сам ја освешћена, што ће рећи психички залечена (залечена, не излечена) жртва. А силован сам зато што сам Србин.

 

 

VIDOVDAN.ORG

Пре него што уопште почнем, желим да истакнем једну врло битну ствар: Неко од нас није у праву. Јуче је, дакле, на...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...