Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Mnogo cudna stvar se desava...umesto da masovno umiru u najgorim mukama, zahvaljujuci visokom stepenu vakcinisanisti, Svedska ukida sve mere i vraca se u normalnost (isto ko Holandija)

Ko je mogao da pretpostavi da ce vakcinacija da ih vrati u normalnost a ne kukanje po internetu i odbijanje da se vakcinisu

 

RS.N1INFO.COM

Švedska 29. septembra ukida gotovo sve preostale epidemiološke mere zbog visoke stope imunizacije stanovništva i niske stope smrtnosti, objavili su na današnjoj konferenciji za novinare...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, cloudking рече

Mnogo cudna stvar se desava...umesto da masovno umiru u najgorim mukama, zahvaljujuci visokom stepenu vakcinisanisti, Svedska ukida sve mere i vraca se u normalnost (isto ko Holandija)

Ko je mogao da pretpostavi da ce vakcinacija da ih vrati u normalnost a ne kukanje po internetu i odbijanje da se vakcinisu

 

RS.N1INFO.COM

Švedska 29. septembra ukida gotovo sve preostale epidemiološke mere zbog visoke stope imunizacije stanovništva i niske stope smrtnosti, objavili su na današnjoj konferenciji za novinare...

 

Pogrešno tumačiš, kao i obično. Mere ukidaju jer su ispunili glavni cilj da špricaju narod, a ne što su bocke nešto sprečile. Smrtnost je mala u celom svetu tako da je sve jasno, naravno ne svima.

P.S.  Zar nisu oštromeraši skakali po metar i 40cm uvis kako je pomor u Švedskoj jer nemaju oštre mere. Neodgovorni Šveđani, ccc. :smeh1:

Poruka je bockajte se pa ćete se (šatro) vratiti u novu normalu, xexe. Ovo naravno nije kraj, bockaće se oni još, no šta će.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Милошшш рече

Mere ukidaju jer su ispunili glavni cilj da špricaju narod

A sto im je to glavni cilj? Sto su zapeli da vakcinisu gradjane? 

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Danska od petka ukida preostale mere uvedene kako bi se sprečilo širenje koronavirusa, što je potez koji se objašnjava visokim procentom vakcinisanosti stanovništva

 

Ministar zdravstva Magnus Henike rekao je krajem avgusta da je popuštanje moguće zahvaljujući visokom broju vakcinisanih.

Do sada je 83 posto Danaca iznad 12 godina u potpunosti vakcinisano.

 

RS.N1INFO.COM

Danska od petka ukida preostale mere uvedene kako bi se sprečilo širenje koronavirusa, što je potez koji se objašnjava visokim procentom vakcinisanosti stanovništva.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, fsa рече

Mnogo manje je kriv Kon od vrhuške na vlasti i nadrilekara poput Nestorovića

Ludi Nestorović nije u kriznom štabu, njega pitaju za mišljenje jer je dobar lekar, hiljadama ljudi je pomogao. Na stranu njegovo zanimanje za ezoteriju i ne znam šta još. Ovo je Nestorović :navijanje:

Kon je epideomiolog, ne radi sa ljudima, što se i vidi po njegovoj otuđenosti od života. On radi kao lobista farmaceutskih kompanija. Ovo je Kon sFun_bat

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милошшш рече

Ludi Nestorović nije u kriznom štabu, njega pitaju za mišljenje jer je dobar lekar, hiljadama ljudi je pomogao. Na stranu njegovo zanimanje za ezoteriju i ne znam šta još. Ovo je Nestorović :navijanje:

Kon je epideomiolog, ne radi sa ljudima, što se i vidi po njegovoj otuđenosti od života. On radi kao lobista farmaceutskih kompanija. Ovo je Kon sFun_bat

 

Krizni štab ne donosi odluke, već političari.

Nestorović je dobar lekar samo kada se drži onoga što mu je struka i što zna, a za sve ostalo je dileja nad dilejama

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NOVA.RS

Ivermektin, lek za životinje, pojedini su uzimali za lečenje kovida, mada lekari apeluju da to ne čine. Radiolog Aleksandar Ivković tim povodom pokazuje snimke pluća kovid pacijenata u Srbiji koji jesu i...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, fsa рече
NOVA.RS

Ivermektin, lek za životinje, pojedini su uzimali za lečenje kovida, mada lekari apeluju da to ne čine. Radiolog Aleksandar Ivković tim povodom pokazuje snimke pluća kovid pacijenata u Srbiji koji jesu i...

 

 

Upravo si sebi navuko nevidjenu bedu za vrat kad @haveaniceday vidi da si citirao lekara kojeg on mrzi vise cak i od Marinike i Djilasa... :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@cloudking Evo ko je Dr Ivković i zašto radi to što radi

http://ljudilazi.blogspot.com/

https://www.facebook.com/groups/117202582284906/posts/836919646979859/

Kada je bila prošla pandemija (H1N1 - svinjski grip) dete mojih prijatelja je bilo bolesno. Teža forma. Uradim mu CT pluća, veliki izlivi, pošaljem dalje, hitno. Čuveni profesor/ka (namerno ne stavljam da li je muško ili žensko), sada ga/je vidim povremeno na medijma, kaže roditeljima, doslovce: "Šta znaju oni sa skenera, nemaju oni pojma šta su pluća", daje antibiotike i šalje kući. Naravno da pobesnim. Nakon tri dana prima druga/i dr i na ubeđivanje roditelja ipak nevoljno pristaje da punktira. To njihovo "nema tečnosti, šta znaju oni sa skenera" se pretvorilo u mlaz koji je završio par metara dalje. Umesto da izvuku vodu, uplašili su se i dali antibiotike i poslali kući.
Bilo je lakše ali ne dobro. Dva meseca kasnije kreću temperature ponovo i opet radimo CT. Tečnost i u drugom plućnom krilu i u stomaku. Sada hirurg punktira i njegov komentar je bio "kao da sam otvorio baru", zelena smrdljiva tečnost. Probali su šta su mogli, njima svaka čast.
Počinje igranje mojih kolega. Promenjeno je oko 20 dijagnoza ali niko nije hteo da prihvati činjenicu da se radi o komplikacijama gripa.
Prebačen je u "vrhunsku" ustanovu. Nastavili su sa igranjem oko dijagnoza ali su punktirali, drenirali i bilo mu je sve bolje.
Nakon dva meseca ležanja sa drenovima u grudima i stomaku, nekom "vrhunskom" pametnjakoviću je palo na pamet da slobodno sme da ustane, bez antikoagulanata.
Ustao je i umro. Tromb se zaglavio u jednoj od moždanih arterija. Ni nakon smrti nisu hteli da priznaju dijagnozu.
Zašto sam ovo napisao? Tada sam odlučio da prestanem da se bavim medicinom. Mesec dana nisam radio, nisam mogao da uđem u bolnicu.
Potreba za novcem me je naterala da se vratim na posao ali nakon par meseci sam dao otkaz i otišao da radim kod privatnika a u bolnicu više ne ulazim.
Tako, razumem sve kroz šta prolazite ali, uvek ima to prokleto "ali", život ide dalje. Sa vama ili bez vas, sa mnom ili bez mene, život teče, ne stoji. Mene je moj otpor ka smrti doveo do toga da se trudim da raskrinkam šarlatane i dobro mi ide. Iskoristite vaš otpor ka smrti za nešto, prvo se vakcinišite i onda se borite protiv smrti na neki način. Svako nađe neki svoj način.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

100GIORNIDALEONI.IT

Sentite queste dichiarazioni scioccanti dello psichiatra e opinionista televisivo Alessandro Meluzzi.
Др Алесандро Мелузи, професор на више универзитета и хирург, психијатар, форензичар, филозоф, писац, политичар (посланик и сенатор у два парламентарна сазива):
Од одређене друштвене сфере па навише, вакцине су лажне, и мени су то предложили.
 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SRBIN.INFO

Др Алесандро Мелузи, професор на више универзитета и хирург, психијатар, форензичар, филозоф, писац, политичар (посланик и сенатор у два парламентарна сазива) шокирао је Италију и...

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...