Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Broj umrlih u Srbiji od januara do maja ove godine, u odnosu na isti period u prošloj godini veći je za čak 31,2 odsto, pa je broj osoba koje su u tom periodu preminule ove godine 56.719. To je, kako je Republički zavod za statistiku objavio je na društvenoj mreži Tviter, 13.475 više umrlih nego u istom periodu prošle godine.

Image

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/u-srbiji-za-pet-meseci-umrlo-57-hiljada-ljudi-brojka-drasticno-veca-u-odnosu-na/xdyby7y

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Ne kapiraš poentu, ti si neki težak bukvalista, jel? 

A šta je poenta tvoje priče  da se "umire obavezno od kovida" a da su "ostale bolesti u izumiranju"?

пре 3 часа, Милошшш рече

Umanjujem, jer stanje nije takvo kako se u medijima prikazuje.

Stanje je daleko gore. Uporedi podatke o broju umrlih sa zvaničnim podacima o umrlima od kovida i videćeš da tu nešto debelo ne štima. Broj umrlih od kovida je nekoliko puta veći od zvaničnih podataka.

пре 3 часа, Милошшш рече

Nisam to nigde rekao.

Takav se utisak stiče posle tvoje reakcije na tekst koji je postavio "Bernard"

пре 3 часа, Милошшш рече

Ovo je toliko glupo da ne želim da objašnjavam.

Nema potrebe...

пре 3 часа, Милошшш рече

Inače, sad mi je bila žena čiji brat se upokojio posle revakcine, kaže da nije bio bolestan, niti se požalio na nešto. Samo je pao odjednom, stalo mu je srce. Da li je zbog vakcine? Ne kažem da nije.

Stalno se dešava da naizgled zdravi ljudi "odjednom" umru. Bezveze je svaki takav slučaj povezivati s vakcinacijom. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опис није доступан.

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, fsa рече

Stalno se dešava da naizgled zdravi ljudi "odjednom" umru. Bezveze je svaki takav slučaj povezivati s vakcinacijom. 

Једино је тачно да већином старији људи умиру од Ковида, а већином млађи од вакцине...

Стога, треба вакцинисати старије, а не децу и млађе!  

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Umanjujem, jer stanje nije takvo kako se u medijima prikazuje.

Desetak godina unazad u Srbiji je umiralo u proseku nešto preko 100000 ljudi godišnje ( najviše 103 - 104 hiljade ).

2ivk9kpTURBXy80YTY1ZjI1MzQ5MWRhZGM4YTk1ZTIxMmVjMTg5NzI0YS5qcGeRkwLNAuQAgaEwBQ

"Број умрлих у Републици Србији у периоду јануар−децембар 2020. године износио је 114 954 и, у односу на исти период претходне године, када је број умрлих био 100 963, бележи се раст од 13 991 или за 13,9%."

"Broj umrlih u Srbiji od januara do maja ove godine, u odnosu na isti period u prošloj godini veći je za čak 31,2 odsto" tj. "13.475 više umrlih nego u istom periodu prošle godine".

Zvanični podaci o broju umrlih od kovida od početka epidemije: 7024 

To je ono "šta se dešava oko tebe u realnom životu"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Golub рече

Једино је тачно да већином старији људи умиру од Ковида, а већином млађи од вакцине...

Стога, треба вакцинисати старије, а не децу и млађе!  

Nije tačno

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, fsa рече

Desetak godina unazad u Srbiji je umiralo u proseku nešto preko 100000 ljudi godišnje ( najviše 103 - 104 hiljade ).

2ivk9kpTURBXy80YTY1ZjI1MzQ5MWRhZGM4YTk1ZTIxMmVjMTg5NzI0YS5qcGeRkwLNAuQAgaEwBQ

"Број умрлих у Републици Србији у периоду јануар−децембар 2020. године износио је 114 954 и, у односу на исти период претходне године, када је број умрлих био 100 963, бележи се раст од 13 991 или за 13,9%."

"Broj umrlih u Srbiji od januara do maja ove godine, u odnosu na isti period u prošloj godini veći je za čak 31,2 odsto" tj. "13.475 više umrlih nego u istom periodu prošle godine".

Zvanični podaci o broju umrlih od kovida od početka epidemije: 7024 

To je ono "šta se dešava oko tebe u realnom životu"

Да ли постоји тачна  статистика  од тих  31,2 %  колико је умрло од  непружене лекарске  помоћи ( " на чекању да корона прође па ћемо се лечити, па ће нам заказивати  " , одложене операције, специјалисти по ковид болницама )  због ковида или статистика  умрлих  од неадекватне терапије ?  Да ли  би  било толико смртних исхода у Ломбардији,   да је у самом почетку била дозвољена аутопсија? Да ли постоји статистика умрлих од клостридије  коју  проузрокују   абнормалне количине антибиотика ? Аутопсије би рекле све .    

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, fsa рече

Nije tačno

Шта није тачно горе? 

И шта није тачно доле (на слици):

203338202_311883027314415_4390811575248619448_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=u_p0MXBDMN4AX-5lpDE&_nc_ht=scontent.fykz2-1.fna&oh=da490af286db6bf19a5376b0ec4cac33&oe=60DA4F01

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Рапсоди рече

Да ли постоји тачна  статистика  од тих  31,2 %  колико је умрло од  непружене лекарске  помоћи ( " на чекању да корона прође па ћемо се лечити, па ће нам заказивати  " , одложене операције, специјалисти по ковид болницама )  због ковида или статистика  умрлих  од неадекватне терапије ?  Да ли  би  било толико смртних исхода у Ломбардији,   да је у самом почетку била дозвољена аутопсија? Да ли постоји статистика умрлих од клостридије  коју  проузрокују   абнормалне количине антибиотика ? Аутопсије би рекле све .    

To su sve direktne i indirektne posledice epidemije... više od 27000 umrlih ( do maja 2021. ) u odnosu na višegodišnji prosek. Verovatno nisu svi umrli od kovida, ali je prava cifra mnogo veća od zvaničnih 7024. Mnogi koji su preminuli od kovida nisu ni stigli do lekara. Sem toga, dokazano je da je vladajuća garnitura krila i umanjivala br. preminulih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, fsa рече

vladajuća garnitura krila i umanjivala br. preminulih.

Као што се доказује да ,,vladajućЕ garniturЕ kriJU i umanjju  br. preminulih-- од вакцина!

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Golub рече

Једино је тачно да већином старији људи умиру од Ковида, а већином млађи од вакцине...

Стога, треба вакцинисати старије, а не децу и млађе!  

Zaključak ti je pogrešan.

To što stariji više umiru od kovida ne znači da mlađi nisu u opasnosti i da zato ne treba da se vakcinišu. Njima se jedino preporučuje da zbog češćih problema s krvnim ugrušcima u toj starosnoj grupi ( 1 slučaj na 50000 vakcinisanih, od kojih se većina oporavi ) umesto Astrazeneke koriste neku drugu vakcinu. 

Mnogo mnogo je više mlađih ljudi umrlo od kovida nego od vakcine, tako da tvoj zaključak ne stoji.

https://www.gov.uk/government/publications/covid-19-vaccination-and-blood-clotting/covid-19-vaccination-and-blood-clotting

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, fsa рече

Nemaš nikakve dokaze za to sem praznih priča.

Не лупетај глупости!  Лично познавао 3 особе које су изгубиле живот од вакцина и ниједна није укњижена у тај број...   (заведене као непознат узрок смрти) 

твоја прича пали само код мозгоиспраних,  Ако си вакцинисан (и имао срећу да претекнеш) онда не бери бригу, спасен си, скидај маску, фурај на концерте и забаве, уживај...  они који нису нека поцркају од короне и мирна Бачка све са Босном! :)  

шта се уосталом бринеш за ,,неодговорне'' грађане и још ,,неодговорније'' сељаке...  

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, fsa рече

Prazne priče. Nemaš nikakve dokaze za to.

Да празне приче,  а пуне су приче Фајрерових или Модерних гласноговиркика кад кажу следеће:

,,Moderna had said it could not identify a causal association with the heart inflammation cases and its vaccine''.

'ботеМишМекињаш, даклеМ, све ове упале срчаних мишића код деце и младих су празне приче, то нема никакве везе са вакцинама, већ деца ових дана пију мало више воде, па им се упали срчани мишић! 

да није тужно, било би смешно... 

Иако ови из ЦДЦ веле:

,,Preliminary findings from two vaccine safety monitoring systems suggest a higher-than-expected number of cases of heart inflammation after the second dose of mRNA COVID-19 vaccines in 16 to 24 year olds, the U.S. Centers for Disease Control and Prevention said on Thursday.
More than half of the myocarditis or pericarditis cases reported to the U.S. Vaccine Adverse Event Reporting System after patients had received either the Pfizer/BioNTech or Moderna vaccines were in people between the ages of 12 and 24, the CDC said. Those age groups accounted for less that 9% of the doses administered''.

Ко сад овде лаже и чије су приче празне!"?

Па звали фармакомафију да их питају Јопет, а тамо кад међутим:

,,Pfizer and Moderna were not immediately available for comment.''

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...