Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, Милошшш рече

Ima još časnih ljudi i sudija, Bogu hvala. A ovakva policijska tortura je nedopustiva.

https://www.facebook.com/1308095047/videos/141288401539778

 

Još jedna laž. Nikakve policijske torture nije bilo, već je suspendovani sudija umislio da je iznad zakona i verbalno napao policajca na dužnosti i pretio mu samo zato što je upozoren da stavi masku.  

 

 

After threatening police, denial judge insulted members of the Council of Magistracy (and could be expelled)

The denial judge of covid-19, Rui Fonseca e Castro, was heard on Tuesday at the Superior Council of Magistracy (CSM) and spoke "insultingly" with the elements of the disciplinary body that will decide if it can continue the perform functions. Before, he pointed the finger at the police for insisting on wearing the mask.

Rui Fonseca e Castro was heard on Tuesday by the CSM in the scope of the disciplinary process he is being targeted, after having interrupted an urgent trial in a case of domestic violence by the prosecutor of the Public Ministry and the judicial official. refused to take off the masks in court.

The judge is against the use of masks , arguing that the covid-19 pandemic is just a conspiracy.

The magistrate is currently temporarily suspended from office . The CSM has about two months to decide whether he can return to service or be expelled from the judiciary.

...

At issue is the way in which Rui Fonseca e Castro addressed the agents who were doing security at the CSM premises where he gave statements, and where he had a small demonstration of support .

The police at the scene asked him to put on the mask and to encourage the protesters to do the same, but he confronted them, finger raised , and in a provocative attitude.

“Don't touch me, don't you dare touch me , I'm the judicial authority here”, he stressed, threatening the police that they could end up “detained”.

https://zap.aeiou.pt/ameacar-policias-juiz-negacionista-430036

 

Due to the spread of conspiracy theories, the constant threat in his videos and the call for civil disobedience, Rui Fonseca e Castro was suspended in March by the Superior Council of Magistracy. The judge is facing disciplinary proceedings and by the end of this month is expected to find out whether or not he is expelled from the magistracy, facing a complaint by the PSP that decided to go to court after the judge insulted police officers at the entrance to the Superior Council of the Magistracy.

https://observador.pt/2021/09/15/juiz-negacionista-diz-que-nao-ha-motivos-para-ministerio-publico-agir-contra-manifestantes-que-ameacaram-ferro-rodrigues/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

By Ana

 

Vakcinisala sam se protiv Covida. I ne, nemam pojma što je u vakcini, niti u svim onima koje sam dobila kao dete, kao što nemam pojma ni šta sve zapravo ima u lekovima poput Brufena, Paracetamola, Nimulida ili Andola koje uzmem kada glava zaboli ili skoči temperatura, niti šta je u drugim tretmanima - anesteziji prilikom operacije ili najobičnije popravke zuba, antibiotiku protiv upale, niti u vakcini protiv tetanusa, gripa, ili u vakcinama za djecu. Verujem svom doktoru kad kaže da je potrebno.

Takođe, ne znam tačno ni pouzdano šta je sve u kroasanu, bureku ili ćevapima. Nemam pojma ni šta je sve u drugoj hrani koju pojedem, piću kojeg popijem...
 
Ne znam ni svaki sastojak mog sapuna, ili šampona, ili dezodoransa. Ne znam dugoročni učinak korišćenja mobilnog telefona, niti da li su u kafiću, u kom sam upravo popila  produženi espreso, zaista korišćene čiste šoljice i da li je osoblje opralo ruke.

Uglavnom...
Puno je stvari koje ne znam i nikada ih neću znati.
Znam samo da je život kratak, jako kratak, a ja i dalje želim da radim nešto drugo, osim da sedim kod kuće. I dalje želim da izlazim, da se družim i putujem, da grlim ljude bez straha i pronađem onaj osećaj života "od ranije".

Kao dete i kao odrasla osoba vakcinisala sam se svim vakcinama iz kartona obavezne vakcinacije (protiv tuberkuloze, zauški, boginja itd). Moji roditelji i ja smo verovali nauci i nikada nismo obolevali niti prenosili bilo koju od zaraznih bolesti protiv kojih smo vakcinisani. 

Vakcinisala sam se, ne zato jer vlada kaže da to tako treba, nego:
* da se ne razbolim i ne umrem od Covida-19, 
* da ne zarazim svoje najbliže i najdraže, ali i one malo manje bliske i drage, pa čak i one potpuno nepoznate, 
* da ne zauzimam bolnički krevet ako se razbolim i oduzme to mesto nekome kome je zbog akutnog oboljenja i životne ugroženosti taj krevet mnogo potrebniji, 
* da zagrlim svoje najdraže, 
* da ne moram da radim PCR ili antigenske testove da bih otišla u bioskop, na koncert, u kafić ili restoran, na putovanje itd, 
* da živim svoj život, 
* da bi Covid-19 konačno postao stara i loša uspomena, 
* da nas zaštitim, SVE NAS. 

PS: ako se slažete, onda kopirajte ovo i stavite na svoj profil. A ako se ne slažete, onda barem razmislite o ovome što ste upravo pročitali.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tumaralo. рече

1630060438057.thumb.jpg.85d2577a26365f9225d408707954f960.jpg

Да, то наравно кад се прича о вакцинама.

А кад неко напише да је God emperor Трамп нешто изјавио, одма дваес видео клипова, десет графикона и сто блог постова као доказ да он то никад није реко!

:D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tumaralo. рече

1630060438057.thumb.jpg.85d2577a26365f9225d408707954f960.jpg

Svako se češe tamo gde ga najviše svrbi. :D

Antivakseri se po pravilu služe lažima i manipulacijama, i zato im se diže kosa na glavi od svih koji se usude da proveravaju i debunkuju njihove sulude tvrdnje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Tumaralo. рече

1630060438057.thumb.jpg.85d2577a26365f9225d408707954f960.jpg

Hehe

Cvikate od faktchekera ko djavo od krsta :D 

 

Na sve imate odgovor al na cinjenice slabije... zato su vam faktchekeri tolka rak rana :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Božena рече

By Ana

 

Vakcinisala sam se protiv Covida. I ne, nemam pojma što je u vakcini, niti u svim onima koje sam dobila kao dete, kao što nemam pojma ni šta sve zapravo ima u lekovima poput Brufena, Paracetamola, Nimulida ili Andola koje uzmem kada glava zaboli ili skoči temperatura, niti šta je u drugim tretmanima - anesteziji prilikom operacije ili najobičnije popravke zuba, antibiotiku protiv upale, niti u vakcini protiv tetanusa, gripa, ili u vakcinama za djecu. Verujem svom doktoru kad kaže da je potrebno.

Takođe, ne znam tačno ni pouzdano šta je sve u kroasanu, bureku ili ćevapima. Nemam pojma ni šta je sve u drugoj hrani koju pojedem, piću kojeg popijem...
 
Ne znam ni svaki sastojak mog sapuna, ili šampona, ili dezodoransa. Ne znam dugoročni učinak korišćenja mobilnog telefona, niti da li su u kafiću, u kom sam upravo popila  produženi espreso, zaista korišćene čiste šoljice i da li je osoblje opralo ruke.

Uglavnom...
Puno je stvari koje ne znam i nikada ih neću znati.
Znam samo da je život kratak, jako kratak, a ja i dalje želim da radim nešto drugo, osim da sedim kod kuće. I dalje želim da izlazim, da se družim i putujem, da grlim ljude bez straha i pronađem onaj osećaj života "od ranije".

Kao dete i kao odrasla osoba vakcinisala sam se svim vakcinama iz kartona obavezne vakcinacije (protiv tuberkuloze, zauški, boginja itd). Moji roditelji i ja smo verovali nauci i nikada nismo obolevali niti prenosili bilo koju od zaraznih bolesti protiv kojih smo vakcinisani. 

Vakcinisala sam se, ne zato jer vlada kaže da to tako treba, nego:
* da se ne razbolim i ne umrem od Covida-19, 
* da ne zarazim svoje najbliže i najdraže, ali i one malo manje bliske i drage, pa čak i one potpuno nepoznate, 
* da ne zauzimam bolnički krevet ako se razbolim i oduzme to mesto nekome kome je zbog akutnog oboljenja i životne ugroženosti taj krevet mnogo potrebniji, 
* da zagrlim svoje najdraže, 
* da ne moram da radim PCR ili antigenske testove da bih otišla u bioskop, na koncert, u kafić ili restoran, na putovanje itd, 
* da živim svoj život, 
* da bi Covid-19 konačno postao stara i loša uspomena, 
* da nas zaštitim, SVE NAS. 

PS: ako se slažete, onda kopirajte ovo i stavite na svoj profil. A ako se ne slažete, onda barem razmislite o ovome što ste upravo pročitali.

Mišljenje maloletnih šiparica ili neozbiljnih odraslih ne dolazi u obzir. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, sanja84 рече

Mišljenje maloletnih šiparica ili neozbiljnih odraslih ne dolazi u obzir. 

Mišljenje nerazumnih antivaksera je nebitno

NOVA.RS

Svi zaposleni u državnoj upravi u Sloveniji moraće da se vakcinišu protiv korona virusa, a negativan test više im nece biti dovoljan za dolazak na posao, odlučila je slovenačka vlada.

:dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, fsa рече

Mišljenje nerazumnih antivaksera je nebitno

NOVA.RS

Svi zaposleni u državnoj upravi u Sloveniji moraće da se vakcinišu protiv korona virusa, a negativan test više im nece biti dovoljan za dolazak na posao, odlučila je slovenačka vlada.

:dobro:

Sikter

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oko 3.000 francuskih zdravstvenih radnika suspendovano je jer se nisu vakcinisali protiv korona virusa, izjavio je danas tamošnji ministar zdravlja Olivije Veran (Olivier).Obaveza vakcinacije protiv kovida-19 stupila je na snagu u sredu za 2,7 miliona zaposlenih u bolnicama, domovima za penzionere, hitnoj pomoći, negovatelje, a prema rečima ministra zdravlja nekoliko desetina medicinskih radnika je dalo otkaz zbog  obavezne vakcinacije https://www.danas.rs/svet/u-francuskoj-oko-3-000-zdravstvenih-radnika-suspendovano-jer-se-nisu-vakcinisali/

 

Ovako treba svuda. Nema svrhe ubeđivati se s antivakserima i čekati da se urazume. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, GeniusAtWork рече

Да, то наравно кад се прича о вакцинама.

А кад неко напише да је God emperor Трамп нешто изјавио, одма дваес видео клипова, десет графикона и сто блог постова као доказ да он то никад није реко!

:D 

Mislim da si me pobrkao sa Mlađom.

Mada jeste očigledno bilo da su OIM napadali Trampa kao hijene i lagali čak više nego što je uobičajeno dok je bio predsednik.

Kada je reč o ovako velikim projektima kao što je pLandemija i Veliki reset, tu nema veze koji pajac zauzima mesto POTUS.

1631732544270.thumb.jpg.476e0c8a7312594eef792fe2e8fbbf5b.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Miocarditis i zloupotreba podataka iz sistema za prijavljivanje posledica nakon primanja vakcina
"VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) prihvata izveštaje o neželjenim događajima i reakcijama koje se javljaju nakon vakcinacije. Zdravstveni radnici, proizvođači vakcina i javnost mogu podnositi izveštaje sistemu. Iako je veoma važno u praćenju bezbednosti vakcine, samo VAERS izveštaji se ne mogu koristiti za utvrđivanje da li je vakcina izazvala ili doprinela neželjenom događaju ili bolesti. Izveštaji mogu sadržati nepotpune, netačne, slučajne ili neproverljive informacije. Uglavnom su izveštaji VAERS -u dobrovoljni, što znači da su podložni pristrasnostima. Ovo stvara posebna ograničenja u načinu na koji se podaci mogu koristiti naučno. Podatke iz VAERS izveštaja uvek treba tumačiti imajući u vidu ova ograničenja."
 
SCIENCEBASEDMEDICINE.ORG

A new preprint study on COVID vaccine myocarditis dives into the VAERS dumpster with predictable and embarrassing results.
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Archbishop of Athens: You can choose either the vaccine or the grave

 

Archbishop Ieronymos of Athens and all Greece reiterated once again the position of the Church of Greece on vaccinations as a means of dealing with the COVID-19 pandemic.

In particular, speaking at an event to honor organized by from the Municipality of Levadia, the Archbishop stressed that “here is the vaccine, there is the grave. Make your choice.

“We all have one obligation; love. Love is not only taking care of myself but also my neighbor I may think I will not catch the virus, I will not get sick, but it is not certain. Do I take the responsibility that I will not be the one to transmit the virus to another,” wondered the primate of the Church of Greece.

The Standing Holy Synod of the Church of Greece issued an encyclical, which was sent to the Holy Dioceses in regards to the pandemic and its treatment, entitled “Church and science in the fight against the pandemic.”

In fact, leaflets will be distributed with twelve questions and answers on various subjects, even about the microchips that conspiracy theorists love to put forward as a threat.

“Christians ask us about the vaccine and the doctors answer us”

Moreover, Minister of Health Vassilios Kikilias and Professor of the Medical School Sotirios Tsiodras attended the meeting of the Standing Holy Synod of Tuesday, July 13, 2021, to whom the Archbishop of Athens asked many questions about the course of the pandemic, as well as about the use of the new vaccines against COVID-19, expressing concerns and questions that the clergy and laity, members of the Church of Greece, share.

The Standing Holy Synod of the Church of Greece trusts the scientific community of doctors, which strives every day to put an end to this deadly pandemic. With the enlightenment of God and the painstaking effort of scientific researchers, humankind now has the vaccine, which is capable of building a wall in the spread of the pandemic.

Representative of Standing Holy Synod: We have confidence in scientists and doctors

“We have confidence in scientists and doctors. The vaccine is the only way to build a wall of safety and health,” commented the representative of the Standing Holy Synod, Metropolitan Athinagoras, emphasizing that the majority of priests and Metropolitans will be vaccinated.

According to Metropolitan Athinagoras, since there are people who either doubt or fear the vaccine, “the role of the Church is to cooperate with science and persuade them. The reason is the only means to convince some people. If they are convinced.”

https://orthodoxtimes.com/archbishop-of-athens-you-can-choose-either-the-vaccine-or-the-grave/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Tumaralo. рече

Mislim da si me pobrkao sa Mlađom.

Mada jeste očigledno bilo da su OIM napadali Trampa kao hijene i lagali čak više nego što je uobičajeno dok je bio predsednik.

Kada je reč o ovako velikim projektima kao što je pLandemija i Veliki reset, tu nema veze koji pajac zauzima mesto POTUS.

1631732544270.thumb.jpg.476e0c8a7312594eef792fe2e8fbbf5b.jpg

 

Trebalo bi malo vise da praits ovu temu umesto sto samo postujes... sta god si postavio neko je pokazao da se radi o lazima i izmisljotinama... slabo vam ide to misionarenje gluposti...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...