Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Debilkon, lokalni izvođač Zločina protiv čovečnosti, ima sjajnu ideju: segregacija.

Odvojiti decu koja prime eksperimentalno đubre od one koja ne prime (njima ide izolacija pred kompom).

 

Ово може само дебил да смисли јер ће постићи супротно од онога што жели. 

Добићеш више НЕВАКЦИНИСАНЕ ДЕЦЕ. 

У принципу сама вакцинациај деце је бесмислена. 

Њима је ризик од вакцине свакако већи него ризик од ковида. Идиотски је вакцинисати децу. 
Деца не заслужују увећани здраствени ризик од ковида да би се неком другом смањио. То није праведно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, haveaniceday рече

Ово може само дебил да смисли јер ће постићи супротно од онога што жели. 

Добићеш више НЕВАКЦИНИСАНЕ ДЕЦЕ. 

У принципу сама вакцинациај деце је бесмислена. 

Њима је ризик од вакцине свакако већи него ризик од ковида. Идиотски је вакцинисати децу. 
Деца не заслужују увећани здраствени ризик од ковида да би се неком другом смањио. То није праведно. 

 

Kad bi se svi odrasli vakcinisali umesto sto se prave pametni izigravajuci budale, ne bi ni bilo potrebe da se deca vakcinisu jer ne bi imala kome da prenesu virus pa da taj opet blokira zdravstveni sistem dok se leci od necega od cega postoji zastita.

Sada smo u situaciji da deca moraju da se vakcinisu jer mogu da budu prenosnici, pa  da zaraze raspodi, tumarala i draska, pa da onda oni zauzmu po krevet u kovid bolnici u kojo rade lekari koji su "povuceni" sa redovnih odeljenja pa onda klaud i haveaniceday umru jer nije imao ko da ih leci...

 

Ako imas problem sa vakcinisanjem dece, obrati se pametnim drugarima avaksima... ali pazi se, radi se o ljudima koji su visestruko pametniji od kompletne nauke i medicine. Rukovati s oprezom...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, cloudking рече

 

 

Sada smo u situaciji da deca moraju da se vakcinisu jer mogu da budu prenosnici, pa  da zaraze raspodi, tumarala i draska, pa da onda oni zauzmu po krevet u kovid bolnici u kojo rade lekari koji su "povuceni" sa redovnih odeljenja pa onda klaud i haveaniceday umru jer nije imao ko da ih leci...

 

 

Ја сам прележала :))) а што би ти умро ако си вакцинисан ...а ако је због других болести...ти си заговорних приватног осигурања. :ani_biggrin:

Јел  ти Вучић брат...?:D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, cloudking рече

 

Kad bi se svi odrasli vakcinisali umesto sto se prave pametni izigravajuci budale, ne bi ni bilo potrebe da se deca vakcinisu jer ne bi imala kome da prenesu virus pa da taj opet blokira zdravstveni sistem dok se leci od necega od cega postoji zastita.

 

Blokada zdrastvenog sistema je losa naracija jer je pored svih napredaka bajka. Imala je logike na pocetku epidemije, danas je totalno besmislena. 
 

 

Цитат

Sada smo u situaciji da deca moraju da se vakcinisu jer mogu da budu prenosnici, pa  da zaraze raspodi, tumarala i draska, pa da onda oni zauzmu po krevet u kovid bolnici u kojo rade lekari koji su "povuceni" sa redovnih odeljenja pa onda klaud i haveaniceday umru jer nije imao ko da ih leci...


Ko se ne vakcinise neka snosi posledice. Nije moj i tvoj posao da se brinemo za tudje zdravlje i zdrastveni sistem, niti da dovidomo decu u nepotreban rizik zbog neke moguce potencijalne blokade zdrastvenog sistema. Takodje, nema potrebe da brinemo za zdrastveni sistem jer ocigledno nije u blokadi bio do sada, a vakcinisano je i prelezalo pola zemlje, dakle nece ni sada. 
 

Цитат

Ako imas problem sa vakcinisanjem dece, obrati se pametnim drugarima avaksima... ali pazi se, radi se o ljudima koji su visestruko pametniji od kompletne nauke i medicine. Rukovati s oprezom...

Naravno da im se obracam, samo kao covek, a ne kao sto se ti obracas da ih "intelektualno izdominiras i ponizis" misleci da ces tako da postignes nesto osim da ih gurnes jos dublje u avaks price. 

takodje se ne obracam samo drugim avaksima nego se i obracam provkasima koji, izgleda hoce da stvore jos avaksa. 

Ja ne znam sto vam je tesko da prihvatite, kada ponizavate ljude po internetu, kada gurate propagande.. to samo one koji se malo ne slazu savama gura preko "linije" da se jos vise ne slazu.

Krenes pricu o obaveznoj vakcinaciji dece, samo gurnes jos 10 tetkica u avaks pricu. Je l razumes ti to? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Italija uvela stroga pravila - zelena propusnica

Rim -- Nastavnici neće moći da rade bez sertifikata nakon pet dana odsustva i neće biti plaćeni u Italiji.

Zelena propusnica je digitalni ili papirni sertifikat koji dokazuje da je neko primio bar jednu dozu vakcine, da je negativan na testu ili da je nedavno preležao kovid.

Italijanska vlada je odlučila da nastavnici moraju da imaju dokaz da su imuni na kovid 19 pre nego što se vrate u učionice, a napravljena je i takozvana zelena propusnica koja je obavezna za putnike u vozovima, avionima, brodovima i međugradskim autobusima.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kon: Nevakcinisani ne mogu da neguju pacijente

WWW.NEDELJNIK.RS

Nema nikakve dileme da je stav celog zdravstva o potrebi vakcinacije potpuno jedinstven, dok protiv toga govore pojedinci, izjavio je epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon i poručio da u...

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Рапсоди рече

Ја сам прележала :))) а што би ти умро ако си вакцинисан ...а ако је због других болести...ти си заговорних приватног осигурања. :ani_biggrin:

Јел  ти Вучић брат...?:D

AJde da se dogovorimo da ti odgovaram samo na postove  u kojima ne  lupas gluposti?

 

Prema tom kljucu, na ovaj, na primer, ne bih da se osvrcem.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

AJde da se dogovorimo da ti odgovaram samo na postove  u kojima ne  lupas gluposti?

 

Prema tom kljucu, na ovaj, na primer, ne bih da se osvrcem.

Немаш одговор,  али заиста , али добро...изнервиран си на другој теми, могу да разумем. Уживај фино у својој драматургији. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Немаш одговор,  али заиста , али добро...изнервиран си на другој теми, могу да разумем. Уживај фино у својој драматургији. 

Zapravo imam! :D

 

Ljudi: Narod nema hleba da jede

Kraljica Antoaneta: Pa nek jedu kolace onda, hnjo hnjo hnjo :D

 

Ljudi: Narod nema vise ko da leci!

Lejdi Rapsa: Pa nek idu privatno onda hnjo hnjo hnjo :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, cloudking рече

Zapravo imam! :D

 

Ljudi: Narod nema hleba da jede

Kraljica Antoaneta: Pa nek jedu kolace onda, hnjo hnjo hnjo :D

 

Ljudi: Narod nema vise ko da leci!

Lejdi Rapsa: Pa nek idu privatno onda hnjo hnjo hnjo :D 

Б   л   е   с    о  :D

 

Пре пар месеци, Рапсоди :  " Ужас, неће имати ко да нас лечи ".

Пре пар месеци на ову моју констатацију Клауд бој  : " Има приватно здравствено,  као опција (уз додатне аргументе у прилог приватном ) ".

Рапсоди данас управо : " Клауд  почео си много да заборављаш, да узимаш некии лекић за боље памћење, мада ниси  баш толико матор да заборављаш" .

Клауд .......аааааа, буууум ,трас, пао сам . Аааааааа   

 

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Б   л   е   с    о  :D

 

Пре пар месеци, Рапсоди :  " Ужас, неће имати ко да нас лечи ".

Пре пар месеци на ову моју констатацију Клауд бој  : " Има приватно здравствено,  као опција (уз додатне аргументе у прилог приватном ) ".

Рапсоди данас управо : " Клауд  почео си много да заборављаш, да узимаш дени лекић за боље памћење, мада ниси  баш толико матор да заборављаш" .

Клауд .......аааааа, буууум ,трас, пао сам . Аааааааа   

 

 

Oprezno s laganjem Rapso... ti si hriscanka a kod vas su pravila prilicno stroga sto se toga tice...

#samokazem

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Oprezno s laganjem Rapso... ti si hriscanka a kod vas su pravila prilicno stroga sto se toga tice...

#samokazem

Рапса не лаже, само има добро памћење. 

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Рапса не лаже, само има добро памћење. 

 

onda se seti i konteksta koji je bio totalno drugaciji od ovoga sto sad pricamo. Selektivna istina je  i dalje laganje.. dobro ajde... lazuckanje ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

onda se seti i konteksta koji je bio totalno drugaciji od ovoga sto sad pricamo. Selektivna istina je  i dalje laganje.. dobro ajde... lazuckanje ;)

Теби од контекста до контекста , приватно је час кул и пожељно, час није .  Или јесте или није ? Или си шовиниста  или си аутошовиниста или си то у зависности од контекста . Ма знаааам....ти си ралативиста, теби длака у туђој супи ништа не значи, али у твојој....конобаааар, долази оваамоо...:D 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...