Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 3 минута, fsa рече

@Golub Ne, nego se ti praviš lud. Mogu i ja da napravim sajt "medicinskog fakulteta" i da sebe proglasim dekanom. :smeh1:

Ne postoji medicinski fakultet u Puli ( nikada nije dobio dozvolu za rad ). 

Важно да су вакцине добиле дозволу за рад! :)  иако су још у експерименталној фази!  Мораш лично потписати да добровољно примаш боцу и да ако ти се нешто деси, није крив произвођач, није крив доктор који те наговорио, није крива држава, нико није крив!  Сам пао - сам се убио!

Ово за факултет у Пули:

,,Sveučilišni Senat donio je odluku o osnivanju Medicinskog fakulteta (MF) čime se želi znatno osnažiti medicinska djelatnost u Puli i Istri. Fakultet je osnovan i registriran pri Trgovačkom sudu u Pazinu 22. kolovoza 2019. godine i zapošljava ugledne profesore s međunarodnim iskustvom. Uskoro se otvara i nova moderna bolnica kao sastavni dio studija. Fakultet je postupkom međunarodne prosudbe akreditiran za izdavanje dopusnice  za obavljanje znanstvene djelatnosti. U listopadu 2018. za v. d. dekana rektor Sveučilišta imenovao je prof. dr. sc. Krešimira Pavelića. U lipnju 2019. Krešimir Pavelić je na sjednici fakultetskog vijeća jednoglasno izabran za dekana dok su prof. dr. sc. Dragica Bobinac i prof. dr. sc. Damir Vrbanec izabrani za prodekane.

Pored znanstvene djelatnosti koja se trenutno odvija u nekoliko ustanova u području kliničke i temeljne medicine fakultet će voditi brigu o kontinuiranoj stručnoj i znanstvenoj edukaciji. Suradnici Fakulteta objavili su u kratkom razdoblju postojanja 25 znanstvenih radova u međunarodnim recenziranim časopisima citiranim u svjetskim bazama te realizirali nekoliko međunarodnih projekata.

Fakultet će se trajno smjestiti u zgradi mornaričke bolnice u Negrijevoj ulici dok će eksperimentalni znanstveni pogon biti lociran u Zagrebačkoj ulici u predjelu kampusa. Velik dio nastavne i stručne djelatnosti Fakulteta odvijat će se u novoj bolnici. 

U okviru fakulteta odvija se Preddiplomski stručni studij Sestrinstvo.  

ДаклеМ, факс је акредитован међународном просудбом!  а најважнија је за пучансто по Балкану међенародна зајеБница...  :) 

  • Оплаках :)) 1

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Tumaralo. рече

Zato što ne deluju.

Srećom.

Изгледа то је у питању, али ипак делују као плацебо, стога велим, инекако су подношљиве за оне са паничним стахом од ковида... 

Ако се добро сећам, и наш врли фса је добио ковид, након примања кинеске...   није једини, познајем још неколицину срећних добитника кинеске, али мора се признати да и плацебо зна да делује ефикасно! :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Golub

Nakon zagovaranja ukidanja cijepljenja, dekan iz Pule smijenjen iako njegov fakultet praktički ni ne postoji

"Nacionalno vijeće za znanost 2019. godine odbilo je zahtjev za izdavanje prethodne suglasnosti za integrirani preddiplomski i diplomski studijski program Medicina i do danas ga nije odobrilo."

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nakon-zagovaranja-ukidanja-cijepljenja-dekan-iz-pule-smijenjen-iako-njegov-fakultet-prakticki-ni-ne-postoji-15084444

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, fsa рече

@Golub

Nakon zagovaranja ukidanja cijepljenja, dekan iz Pule smijenjen iako njegov fakultet praktički ni ne postoji

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nakon-zagovaranja-ukidanja-cijepljenja-dekan-iz-pule-smijenjen-iako-njegov-fakultet-prakticki-ni-ne-postoji-15084444

 

Како је смењен са нечега што не постоји!???   :krstix:

јутарњи лист је, дапаче и јамачно, познато медицинско гласило ... :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Golub рече

Како је смењен са нечега што не постоји!???   :krstix:

јутарњи лист је, дапаче и јамачно, познато медицинско гласило ... :) 

Za državu taj medicinski fakultet ne postoji sve dok ne dobije dozvolu za rad. Nisu ispunili uslove i zato dozvolu nikada nisu dobili - faktički ne postoje. Pravili ljudi račun bez krčmara i izabrali "dekana" nepostojećeg fakulteta... a evo čak i oni su ga se odrekli. Takvi likovi su bruka za struku... dobro je da su to čak i ovi iz Pule shvatili

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, fsa рече

Za državu taj medicinski fakultet ne postoji

Ух јаке ми државе!  Па ко пита неку државу за шта, у данашње време?

Ево, рецимо нпр. ни Србија није као државу признала КиМ, чак нису то чудо од државе признале УН, нити велики број другич дражава, али међународна зајеБницам, (на челу са Америкама, Енглезима и Германима) јесте, како себе називају ти међународни џимбеници... 

Или, рецимо, држава Русија је признала Крим као део своје територије! и значи то је то! 

Кад кажеш држава одмах се сетим Канде као ,,државе''!? која је направила геноцид над староседеоцима Индијанцима и тек сад тај муљ испливава на површину... 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И кад смо код деце и ,,вакцинисања'' деце, згодно је поменути како су ономад ,,вакцинисали'' индијанску децу по Канадама:

,,Канади је хитно потребна независна истрага о смрти хиљада деце староседелаца у школским интернатима којима је управљала Католичка црква, ако земља хоће да се суочи са стравичним размерама своје колонијалне прошлости, поручио је Мари Синклер, некадашњи председник Комисије за истину и поверење, поводом открића још 751 необележеног гроба на месту некадашњег католичког интерната „Маријевал” у месту Кавизос Фрст Нејшен.

Овај бивши сенатор и један од првих судија из редова аутохтоних народа у Канади за „Гардијан” каже да има још неоткривених масовних гробница деце индијанског порекла, које крију још поразнију истину о масовном „културном геноциду” у којем су активно учествовали школско особље и представници цркве. На основу прикупљених сведочења комисија процењује да је више од 4.100 деце умрло од болести, занемаривања и самоубистава. Синклер мисли да је тај број много већи и да је 15.000 деце староседелаца која су била одузета од родитеља и предата католичким школама ради присилне асимилације изгубило живот под нејасним околностима.

Смрт индијанске деце која су у систему присилног преваспитавања била изложена разним врстама малтретирања, укључујући и сексуално, углавном је заташкавана и није биле део званичне статистике''.

WWW.POLITIKA.RS

Канади је хитно потребна независна истрага о смрти хиљада деце староседелаца у школским интернатима којима је управљала Католичка црква, ако земља хоће да се суочи са...

 

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta mislite, ko je sad lažovčina, naš forumski ekspert za covid-19 ili Dr. Robert Malone?

 

“My concern is I know there are risks but we don’t have access to the data. One of my concerns are that the government is not being transparent with us about what those risks are. I am of the opinion that people have the right to decide whether to accept vaccines or not, especially since these are experimental vaccines.”

 

Far from bending the Covid-19 infection curve, these “vaccines” are shattering the lives of people who have received the injections. According to a study published by the UK government, the death rate among people who are jabbed is up to six times greater than those who are unvaccinated. The same outcome is borne out by the CDC’s Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS); more people have been harmed and died from getting vaccinated in the past year than all the people who have been injured and died post-vaccination since its inception in 1990.

VAERS-data.jpg?resize=640%2C353&ssl=1

In 2009, Fauci pushed a vaccination campaign in response to the Swine flu. The “vaccines” were recalled after 47 people died. We’re nearing 4,700 deaths yet they keep pushing these unsafe “vaccines”

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, fsa рече

Ne znam samo kakve veze ima to što se desilo u Kanadi s "dekanom" iz Pule.

Много више везе него јутарњи лист са медицином, па ти сад види! :) 

Државе лажу увелико и нема државе којој данас можеш веровати...   Као што су ономад чинили зло са децом у Канади и данас чине зло вакцинишући децу...  и проћи ће деценије да би изашли тачни подаци колико је деце усмрћено и како... 

талидомид, други убитачни лекови, вакцине ... итд. и томе слично...па онда као и увек фармакомафија се нагоди са државом:

„Џонсон и Џонсон” пристао на нагодбу вредну 230 милиона долара:

 

Генерална тужитељка Њујорка Летиша Џејмс рекла је данас да је фармацеутска кућа „Џонсон и Џонсон” пристала на нагодбу због тврдњи да је помогла повећању опиоидне кризе и да исплати 230 милиона долара.

Договором који је данас објављен, предвиђа се да „Џонсон и Џонсон” мора да у неколико исплата током девет година исплати целу суму, пренео је АП.

Фармацеутска кућа је такође прихватила да оконча производњу и дистрибуцију опиоида широм Њујорка и остатка Америке, додала је Џејмс.

https://www.politika.rs/scc/clanak/482113/Dzonson-i-Dzonson-pristao-na-nagodbu-vrednu-230-miliona-dolara

 

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.BLIC.RS

Virusolog Milanko Šekler rekao je danas da ponovo očekuje bitku sa korona virusom u delu populacije koji nije vakcinisan to jest za 52 odsto građana.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.POLITIKA.RS

Данашњи видовдански бој одвија се свакодневно, на сваком месту, против невидљивог и тихог непријатеља – вируса ковид 19, а наш оклоп данас је вакцина, поручио је...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PRVE BLAGODETI VAKCINE U GRČKOJ Vakcinisani u restoranima bez maske

 

WWW.ALO.RS

Kompletno vakcinisani u Grčkoj će moći bez maske u restoran a s maskom na sportske priredbe. odlučila je Vlada, a u cilju pospešivanja vakcinacije ponudila je mladima karticu sa 150 evra...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...