Jump to content

What men don't get about women

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, Milica Bajic рече

Конкретно - да се ипак пружи у почетку мало више пажње жени као нежнијем полу. Када се осети сигурном, мушкарцу ће се та пажња вишеструко вратити. #некоморапрви

Не могу више, предајем штафету :lupaglavu:

Poučno, hvala ti na trudu, štafeta je tvoja. I uspeh je tvoj. Divno, žena i jeste nežnije biće. To bi sve trebalo  tako normalno da bude.

Glas dobre  Milice, pametnice.:smizla10:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 109
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Koga bre boli d*** na kraju dana šta žene žele ne_shvata.

Je l to ikog maksimum 25(+) interesuje?

Koliko nas samo bombarduju žene hoće ovo, muškarci traže ono...idi bre koga zabole, ili se nađeš sa čovekom ili se ne nađeš. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Natasa. рече

Koga bre boli d*** na kraju dana šta žene žele ne_shvata.

Je l to ikog maksimum 25(+) interesuje?

Koliko nas samo bombarduju žene hoće ovo, muškarci traže ono...idi bre koga zabole, ili se nađeš sa čovekom ili se ne nađeš. 

Interesuje i ženu i muškarca :Dako imaju interesovanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ViktorijaV рече

Interesuje i ženu i muškarca :Dako imaju interesovanje.

Možda klince bez seksualnog iskustva...ili ako hoće da ga uvećaju, pa ajde...ali ovako, ko ima malo životnog iskustva će da se bakće sa željama i prohtevima. Pa koji bi muškarac sa iskustvom i imalo samopoštovanja da se bakće sa nesigurnostima, da izigrava princa i šta ti ja znam...samo glava da ga boli. Isto i u suprotnom smeru-sad će odrasla žena da se bakće sa preporukama iz idiotskih ženskih časopisa-kao na robiji.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Možda klince bez seksualnog iskustva...ili ako hoće da ga uvećaju, pa ajde...ali ovako, ko ima malo životnog iskustva će da se bakće sa željama i prohtevima. Pa koji bi muškarac sa iskustvom i imalo samopoštovanja da se bakće sa nesigurnostima, da izigrava princa i šta ti ja znam...samo glava da ga boli. Isto i u suprotnom smeru-sad će odrasla žena da se bakće sa preporukama iz idiotskih ženskih časopisa-kao na robiji.

Pa to sa časopisima, si u pravu.. Ideš po srcu i to ti je.Mi se ovde baš ne razumemo, pa logično ako ti je stalo do nekog da ćeš se truditi da ga shvatiš i prihvatiš. Ne treba ti časopis. Daješ se ti i daje se on. Kako koji dan. Nisam pametna.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, ViktorijaV рече

Pa to sa časopisima, si u pravu.. Ideš po srcu i to ti je.Mi se ovde baš ne razumemo, pa logično ako ti je stalo do nekog da ćeš se truditi da ga shvatiš i prihvatiš. Ne treba ti časopis. Daješ se ti i daje se on. Kako koji dan. Nisam pametna.

Pa to ti kažem-nađu se ljudi. Postoje te opšte stvari tu i tamo, ali to ukalupljivanje šta ko hoće, idi bre, koga to briga. Drugo je šta konkretno partneri traže jedni od drugih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Grizzly Adams рече

Али важно је да се жене ”осећају” несигурно. Све је у осећањима.

А што је овај свет 10х опасније место за мушкарце нема везе. Важно што оне дигну руку кад их питаш да л се плаше мрака.

То је нешто психолошко и изгледа и дебело зависно од културе. Мени је јако заниљиво што сам приметио, да је изгледа тај страх обрнуто пропорционалан реалном стању на терену. На пример, највише се плаше ”западне” жене, а доста мање латино или афро, које су реално виделе и искусиле што ове ушушкане западне не могу ни да замисле...

Мада је код Амера специфично и то што је читаво друштво доста параноично у односу на отприлике сва остала и то се не ограничава само на мушко-женске односе. Тамо је свако опасан, све је опасно, ко помази дете је сигурно педофил, сваки мушкарац је вероватно силоватељ итд. Није ни чудно да је и хистерија страха од мушкараца углавном дошла баш од америчких феминисткиња. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Juanito рече

реално виделе и искусиле што ове ушушкане западне не могу ни да замисле...

Ovo je ključno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, ViktorijaV рече

Nisam pametna.

Zato ti treba muškarac u životu...nisi pametna, žensko si, šta ćeš jadna.

:))

:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Grizzly Adams рече

Разумем, ал нешто ми у целој тој причи о ”разумевању” не штима. Тачно да ми треба да женама пружимо сигурност, али треба да добијемо и нешто заузврат... поштовање? У ово наше доба смо растурили ”традиционалне” односе и норме, па смо ”савремени” (и то поприлично захваљујући феминизму, тј. женским захтевима). У старо време ”знао се ред” па су сви поштовали нека правила. Данас тих правила углавном више нема, али жене и даље очекују ”џентлментсво”. А шта нуде заузврат? И мушкарци имају ”осећања”. И ми имамо несигурности, страхове, потребе за које данашње друштво апсолутно не даје две паре. Па ми зато ови женски захтеви за ”разумевање” помало иду на живце. Не могу само да се траже привилегије а не нуди ништа назад.

Нпр. ми имамо исконски страх од џангризавих жена... :smeh1:

Добијаш секс заузврат, шта ће ти ишта више? :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Juanito рече

Добијаш секс заузврат, шта ће ти ишта више? :smeh1:

Pa za to mu ne treba razumevanje, osim ako ne juri klinke :smeh1:.

Tu moraš da imaš razumevanja, izvodiš na večere, slušaš gluposti...ima @Grizzly Adams pametnija posla...a i da nema, što glava da ga boli :smeh1:.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Natasa. рече

Pa za to mu ne treba razumevanje, osim ako ne juri klinke :smeh1:.

Tu moraš da imaš razumevanja, izvodiš na večere, slušaš gluposti...ima @Grizzly Adams pametnija posla...a i da nema, što glava da ga boli :smeh1:.

Па онда је и он ко жена. Хтео би и ”паметнија посла” и пошто... секс. Е па не може. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Milica Bajic рече

Конкретно - да се ипак пружи у почетку мало више пажње жени као нежнијем полу. Када се осети сигурном, мушкарцу ће се та пажња вишеструко вратити. #некоморапрви

Не могу више, предајем штафету :lupaglavu:

Ne moze ni ovo, naidjes na feministkinju i “dobijes po nosu” kad to pretpostavis i hoces da budes ljubazan. Kolega iz Slovacke, bas ljubazan momak, otisao na aerodrom da doceka koleginicu iz Amerike i ponese joj torbu. Ova se naljutila, kaze nisam ja slabija da ne mogu nositi torbu i trgne mu iz ruke. Takodje se ljuti kad joj neko ustupi stolicu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...