Jump to content

What men don't get about women

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 109
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Преварих се да пустим видео... какав комплетни булшит...

Screen-Shot-2019-10-26-at-4-10-26-PM.png

Али важно је да се жене ”осећају” несигурно. Све је у осећањима.

А што је овај свет 10х опасније место за мушкарце нема везе. Важно што оне дигну руку кад их питаш да л се плаше мрака.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Grizzly Adams рече

А што је овај свет 10х опасније место за мушкарце нема везе. Важно што оне дигну руку кад их питаш да л се плаше мрака.

Цитат

From 1994 to 2010, about 4 in 5 victims of intimate partner violence were female.

U.S. Department of Justice

:0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, GeniusAtWork рече

:0205_whistling:

Па кад би бирале нормалне момке уместо ћелавих истетовираних криминалаца  можда би их било мање...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Grizzly Adams рече

Преварих се да пустим видео... какав комплетни булшит...

Screen-Shot-2019-10-26-at-4-10-26-PM.png

Али важно је да се жене ”осећају” несигурно. Све је у осећањима.

А што је овај свет 10х опасније место за мушкарце нема везе. Важно што оне дигну руку кад их питаш да л се плаше мрака.

?

Imamo izgleda i muskarce koji zele da se osecaju bezbedno i zasticeni.

Pa lepo. Znaci muskarci koji zele da uspostave odnos poverenja i bliskosti sa njima treba to da uzmu u obzir kao i kod zena verujem da ce to u mnogome ojacati njihovu bliskost poverenje i intimni odnos. :pivo:

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Grizzly Adams рече

А што је овај свет 10х опасније место за мушкарце нема везе.

 

пре 42 минута, Grizzly Adams рече

Па кад би бирале нормалне момке уместо ћелавих истетовираних криминалаца  можда би их било мање...

Ово све стоји, жива истина.

Али видео говори о нечему другом. О природи жене, која је различита у односу на природу мушкарца.

У смислу да, поред тих, да кажем реалних, страхова од спољне средине  имамо и често неосвешћен исконски страх који баш уме да парализује кад се отворено јави.

То је страх од осећаја немоћи у другом стању. Мушкарац никада неће морати толико да испроба поверење у вољену жену колико ће жена морати при одлучивању да ли може са њим да заснује породицу.

Ово из свог искуства причам, сигурно није правило, али верујем да је разумљиво.

Дакле, никакав специјалан третман, само мало мање драматизовања свакодневних проблема (#исплачисенаортаковомрамену) јер то нама у глави много дуже одјекује.

:)))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Milica Bajic рече

 

Ово све стоји, жива истина.

Али видео говори о нечему другом. О природи жене, која је различита у односу на природу мушкарца.

У смислу да, поред тих, да кажем реалних, страхова од спољне средине  имамо и често неосвешћен исконски страх који баш уме да парализује кад се отворено јави.

То је страх од осећаја немоћи у другом стању. Мушкарац никада неће морати толико да испроба поверење у вољену жену колико ће жена морати при одлучивању да ли може са њим да заснује породицу.

Ово из свог искуства причам, сигурно није правило, али верујем да је разумљиво.

Дакле, никакав специјалан третман, само мало мање драматизовања свакодневних проблема (#исплачисенаортаковомрамену) јер то нама у глави много дуже одјекује.

:)))

 

Slažem se sa tobom, delimično.

Mislim da treba da dele sve, pa i brige jer niko te ne može razumeti i podržati kao voljena osoba i uložiti trud da ti pomogne.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ViktorijaV рече

Slažem se sa tobom, delimično.

Mislim da treba da dele sve, pa i brige jer niko te ne može razumeti i podržati kao voljena osoba i uložiti trud da ti pomogne.

Наравно. Мало сам се шалила за # . :)))

Треба све да се дели, само мислим да мушкарци много оптимистичније гледају на проблеме, тако да треба тога да буду свесни док их деле са нама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Milica Bajic рече

Наравно. Мало сам се шалила за # . :)))

Треба све да се дели, само мислим да мушкарци много оптимистичније гледају на проблеме, тако да треба тога да буду свесни док их деле са нама.

Misliš da nas zaštite od nepotrebnog? 

U tom smislu optimizam jel?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Milica Bajic рече

Тако некако.

 

Pa znam ali ipak treba sve da se deli, lakše je....ne sme da nas štiti puno jer mi onda nemamo realnu sliku, to opet nije dobro jer ga ne razumemo...i on je pod pritiskom...mislim da je na toj relaciji odnosa potrebna potpuna iskrenost i poverenje. Nestaju uzdasi, muke, zajedno to prebrode i zajedno napred.

To je potrebno za napredak veze i učvršćenje. Za jednu opuštenost, ispunjenost, jer gde su tajne, neko mora osećati nelagodu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ViktorijaV Проблем је у томе што смо, хтеле то да признамо или не, или боље рећи - знале то о себи или не, склоне томе да предимензионирамо проблеме.

Често ћемо само додати беспотребни притисак, потеране нашим личним страховима, тако да ће мушкарац, поред решавања проблема имати и нас да теши и смирује.

Друга је ситуација када ми можемо нешто конкретно да помогнемо у решавању, ту нема бољих и поузданијих од нас. Тада обавезно да нам кажу. :) Ок?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milica Bajic рече

@ViktorijaV Проблем је у томе што смо, хтеле то да признамо или не, или боље рећи - знале то о себи или не, склоне томе да предимензионирамо проблеме.

Често ћемо само додати беспотребни притисак, потеране нашим личним страховима, тако да ће мушкарац, поред решавања проблема имати и нас да теши и смирује.

Друга је ситуација када ми можемо нешто конкретно да помогнемо у решавању, ту нема бољих и поузданијих од нас. Тада обавезно да нам кажу. :) Ок?

 

Da, tako je.:D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...