Jump to content

Ко су "кртице" у СПЦ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, Ćiriličar рече

Напали Турци манастир, а калуђер удари у бег, уз брдо. И са брда гледа гори манастир а Турци пирују и вичу му: "Е мој попа, ти побеже, а зар те вера не учи да страдаш за свога Бога". Калуђер им одвикује: "Оо, луди Турци, не бојим се ја смрти и не бежим због тога, него да нисам побегао, ви ме убили и ја би отишао своме Богу, што само и желим...него бежим ради вас. Да ме не убијете и душу да изгубите".

И тако и ти, Анчи, мај леди, оде...ал' кад си се добро изизметила и то на смртно озбиљној теми коју сам ја постави.

Не зна човек дал' да те упореди са оним калуђером ил' са Турцима? Кад ђаво запомеће кавгу онда то чини тако савршено да како год окрнеш он буде "у праву" Фала ви ђевојко што се бринеш за мене...него, бојати се, што би реко' митрополит Амфилохије, сирома ти, да ти је то непотребно. Јест да се човек "кога су змије кале и гуптерова плаши"...него тако се шћело да сам крокодилима бежао из жвала.

Везано за твој приступ коментарима: лепо је то, само је класичан фалсификат - ришћански је гледати/судити/коментарисати поступак, а не човека кроз то. Него више ми личи јоурз "твитер-поетри" на муву, која је била на крављој балегу (=твитеру) па онда зуји около и преноси смрад и бакциле.

Што 'неко реко: жива и здрава ти нама била...биће ми задовољство да одахнем да не балегаш у мојој близини...ајаде де, да те туримо да си фоловер оног калуђера, а мене међу Турке. Ђе би би могло да палиш ватру...

Обсервејшн: Јеси гледала Рубљова од Тарковског? Има сцена, пагани оргијају, скиче, вриште....и Феноменални Тарковски, одједаре уместо голих малдих тела, сатанких екстатичниг стања убацуује други кадар, потпуно супротан...одвартна ружна бабетина, рашчупана и стара, седи на љуљашци, замишљена, уплашена, забринута. Тиме Тарковски говори: "А шта сад"? Тако се сви пирови завршавају...па и твитерашки. Хев фан...

 

ех ко данас гледа Феноменалног Тарковског....:sunce: опрости ми и ти...што  стадох између тебе и Ане..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Istopljeni kamen рече

ма мени је све у машти у праву сте....ја не видим добро...не читам добро....слепа сам.....човек само срцем добро види...а далеко смо од тога.....:) не разумемо се али хвала Вам на покушају да ме освестите....ценим критику увек...она је лековита

Ja Vas ne kritikujem 

Samo sam reagovao na ono što čitam izmedju redova

Ako sam pogrešio...žao mi je

Preterao jesam

Izvinjavam se @Ćiriličar javno za moje teške reci na njegov račun 

Napravio sam grešku što sam uopšte otvarao ovakvu temu

To je slabost koju nisam prevazišao za 7 godina forumovanja

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

Ja Vas ne kritikujem 

Samo sam reagovao na ono što čitam izmedju redova

Ako sam pogrešio...žao mi je

Preterao jesam

Izvinjavam se @Ćiriličar javno za moje teške reci na njegov račun 

Napravio sam grešku što sam uopšte otvarao ovakvu temu

To je slabost koju nisam prevazišao za 7 godina forumovanja

 

ја Вам све опраштам а верујем и он.....:naklon:

  • Збуњен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

ОВАЈ ФОРУМ ЈЕ НАШ, а мој је толико само колико је наш. 

Људи долазе, одлазе, остављају трагове или не , а ми идемо у корак са временом. Некога прихватимо или не, неке теме читамо или не.  

Мени лично је ок и Драшко и Ћириличар, потпуно различити, али свако од њих има шта да каже  и остави овде. Није добро то једноумље, морају да се чују различити ставови.  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко 

Videh tvoje ime, pa reko` samo da pitam sta radis na temi s krticama... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Istopljeni kamen рече

ех ко данас гледа Феноменалног Тарковског....:sunce: опрости ми и ти...што  стадох између тебе и Ане..

Ма не секирај се, стала си између мојих и Аниних коментара...лако ми је за то, него нисам накупио лајкова па нечу моћи спавати од секирације...кад пир крене није се лако одупрети да се не укључи човек у пировање...

Опростио бих ти, али нећу, немам шта...

Занимљив је увод у тему био, зар не. Од коментатора до начина како су коментарисали...све са фуснотама "хуза" и "сиса" :)) Ис со најс то хаве фун...тхер ис џест сом' проблемс - ват фан ис?  Нека нека се људи забављају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ćiriličar рече

Ма не секирај се, стала си између мојих и Аниних коментара...лако ми је за то, него нисам накупио лајкова па нечу моћи спавати од секирације...кад пир крене није се лако одупрети да се не укључи човек у пировање...

Опростио бих ти, али нећу, немам шта...

Занимљив је увод у тему био, зар не. Од коментатора до начина како су коментарисали...све са фуснотама "хуза" и "сиса" :)) Ис со најс то хаве фун...тхер ис џест сом' проблемс - ват фан ис?  Нека нека се људи забављају.

Хвала, сад ми је лакше....:1319_womens: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

zvinjavam se @Ćiriličar javno za moje teške reci na njegov račun 

Napravio sam grešku što sam uopšte otvarao ovakvu temu

Ма јок Дражо, не прихватам извињење, јер ме ниси повредио и не бих желео бити део твоје савести - не дао Бог. То разреши са Неким (!) другим...са друге стране, спреман сам да објасним своје речи и поступке, ако се неко поврдио на моје речи - то јест ако су моје речи повредиле њега (није исто). Али, нипошто по методама твитер-говн*рије, него "нека ваше речи буду да и не". Да објасним и да замолим за опроштај - искрен.

Тема је преозбиљна, без обзира уводне "твитер-оргије", тако да побуде из којих сам је ја отворио су много дубље од тамо неког коментара учесника тог уводног пира. У коментарима нисам бранио себе, него тему и Оно због чега сам је отворио. Не секирај се, донт вори Драџо...а ако ти је тесно ту где сам ја...то је већ проблем друге врсте. Биће опет да нисам ја теби него ти мени "закуицао на врата". Мени сам увек ја сам био више проблем него други, не знам како је код тебе. Углавно...неће бити пировања...надати се да су "оргазми" издоживљавани и да су оргијаши хапи...вел, ас сомоне сајед "све је дозвољено али све нам не користи". Донт вори, Драџо, би хапи...

#мету

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да чујемо ко су кртице, и који су аргументи то јест докази за то ?  Оптужба плус  доказ. 

Пуцајте :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, RYLAH рече

Ето шта ти је живот... Таблоидна тема

Да није жалосно, било би смешно како сам себе лажеш. Није тема таблоидна, тема је црквена! О таблоидизацији Цркве из највиих црквених кругова. Твој коментар звучи као кад би човек изметио кришом у чисто домаћинко довриште, и онда нађише и кажеш: "Хе, хе, хе....одвратног ли смрдљивог дворишта". Валда је одвратан и смрдљив онај ко га је претворио у нужник.

Управо сада, RYLAH рече

се претворила у таблоидна препуцавања.

Ко би реко?

А ово је "аргумент" који говори: "Па шта очекивати него да се измети, у дворишту-нужнику"!

Толико о "логици" и "созерцаниу"...паметном доста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лее-леш мене, добио сам упозорење од модератора задуженог за духовна созерцанија :)):))

Вел диер Џесика, ару ју биг грл нау? Ццццц...

 

 

 

You have received a warning from a moderator

 
 
Примљене
 
 
spacer.png spacer.png spacer.png
spacer.png Живе Речи Утехе spacer.png
spacer.png spacer.png spacer.png
spacer.png
Hi Ćiriličar,
Упозорени сте од JESSY због одговора који сте написали у тема, Ко су "кртице" у СПЦ?
 
Reason: Омаловажавање
Садржај: Ко су "кртице" у СПЦ?
Број бодова:
  • Додао 1 бод(а) који никада неће истећи.



— Живе Речи Утехе
spacer.png
spacer.png spacer.png spacer.png
spacer.png facebook spacer.png
spacer.png Живе Речи Утехе
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ćiriličar рече

Није тема таблоидна, тема је црквена!

Јок, друже, таблоидна да нема де даље. Јел мислиш стварно да се овакве ствари нису дешавале стално? И шта сад, ти да будеш духовна милиција која ће да одређује појединим епископима да смеју или не смеју да пласирају ствари у медије? Ел мислиш стварно да си то у стању?!

пре 9 минута, Ćiriličar рече

А ово је "аргумент" који говори: "Па шта очекивати него да се измети, у дворишту-нужнику"!

Управо тако. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ćiriličar рече

Лее-леш мене, добио сам упозорење од модератора задуженог за духовна созерцанија :)):))

Вел диер Џесика, ару ју биг грл нау? Ццццц...

 

 

 

You have received a warning from a moderator

 
 
Примљене
 
 
spacer.png spacer.png spacer.png
spacer.png Живе Речи Утехе spacer.png
spacer.png spacer.png spacer.png
spacer.png
Hi Ćiriličar,
Упозорени сте од JESSY због одговора који сте написали у тема, Ко су "кртице" у СПЦ?
 
Reason: Омаловажавање
Садржај: Ко су "кртице" у СПЦ?
Број бодова:
  • Додао 1 бод(а) који никада неће истећи.



— Живе Речи Утехе
spacer.png
spacer.png spacer.png spacer.png
spacer.png facebook spacer.png
spacer.png Живе Речи Утехе

Ja sam te prijavio

Jessy je samo reagovala po službenoj dužnosti 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...