Jump to content

Ко су "кртице" у СПЦ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Драшко рече

Ne prolazi to kod mene

Ljigavstina 

човек се труди и није љигав јао Драшко...баш сте лик....Ћириличар није љигав....он има другу теологију нову . стару....његово време тек долази.....откривењско..видећете....:mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Istopljeni kamen рече

човек се труди и није љигав јао Драшко...баш сте лик....Ћириличар није љигав....он има другу теологију нову . стару....његово време тек долази.....откривењско..видећете....:mahmah:

Hvala vam kamenu

Ali kad osetim tu vrstu prozivke kod sagovornika...smuci mi se

Makar se i slagao oko sadržaja 

Videćete i vi nadam se

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

Hvala vam kamenu

Ali kad osetim tu vrstu prozivke kod sagovornika...smuci mi se

Makar se i slagao oko sadržaja 

Videćete i vi nadam se

ништа ништа и други пут....ја њега разумем....а разумем и Ану и зато желим да се помире...то јест да се нађу на средини...сваки човек има своје начине да се опусти ето знамо да је Ана тврда и да удара....а он је као из руске бајке....човек другог времена....зато га и не разумете..ал хоћете...кад Вам Бог да:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Istopljeni kamen рече

Драшко не дај те се збунити.....

A vi se ne dajte uopšte 

Mnogo ste uzneli čoveka 

Ruske bajke??? Dajte molim vas.

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

A vi se ne dajte uopšte 

Mnogo ste uzneli čoveka 

Ruske bajke??? Dajte molim vas.

 

па шта сам погрешно написала...јесте ли Ви читали шта он пише?  на мене је оставио такав дојам...познајем човека....руска бајка....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Istopljeni kamen рече

па шта сам погрешно написала...јесте ли Ви читали шта он пише?  на мене је оставио такав дојам...познајем човека....руска бајка....

Dddoooobrooo

 

Ovo više nije moj forum

 

Vreme je da se spakujem

Hvala vam :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

Dddoooobrooo

 

Ovo više nije moj forum

 

Vreme je da se spakujem

Hvala vam :)

пакујте се слободно....а што није форум?

Ви напишете шта мислите и ја такође и ето нас.....то је форум....Ви имате Ваш укус ја мој...и ето нас.....ја свој не дам...:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Istopljeni kamen рече

пакујте се слободно....а што није форум?

Ви напишете шта мислите и ја такође и ето нас.....то је форум....Ви имате Ваш укус ја мој...и ето нас.....ја свој не дам...:sunce:

Ukus nije suština 

Reagujemo najviše na ono što se ne napiše 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И шта би на крају? Преко кога да пласирам ако чујем ко се швалерише са ким?

Немојте тему да ми кварите, мајка му стара, оћу да сазнам ко је Лауфер, можда успем да постанем црквени Шешељ. Видим да је конкуренција ових дана огромна, ал огроман сам и ја.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Драшко рече

Dddoooobrooo

 

Ovo više nije moj forum

 

Vreme je da se spakujem

Hvala vam :)

Шта се овде дешава, какви су се ово људи појавили? 

Драле, ми те волимо, неееемој да идеш. :) 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ana čarnojević рече

posto  je  to tako rastajemo  se  u  miru i samo se skloni da se ne sablaznis...

Напали Турци манастир, а калуђер удари у бег, уз брдо. И са брда гледа гори манастир а Турци пирују и вичу му: "Е мој попа, ти побеже, а зар те вера не учи да страдаш за свога Бога". Калуђер им одвикује: "Оо, луди Турци, не бојим се ја смрти и не бежим због тога, него да нисам побегао, ви ме убили и ја би отишао своме Богу, што само и желим...него бежим ради вас. Да ме не убијете и душу да изгубите".

И тако и ти, Анчи, мај леди, оде...ал' кад си се добро изизметила и то на смртно озбиљној теми коју сам ја постави.

Не зна човек дал' да те упореди са оним калуђером ил' са Турцима? Кад ђаво запомеће кавгу онда то чини тако савршено да како год окрнеш он буде "у праву" Фала ви ђевојко што се бринеш за мене...него, бојати се, што би реко' митрополит Амфилохије, сирома ти, да ти је то непотребно. Јест да се човек "кога су змије кале и гуптерова плаши"...него тако се шћело да сам крокодилима бежао из жвала.

Везано за твој приступ коментарима: лепо је то, само је класичан фалсификат - ришћански је гледати/судити/коментарисати поступак, а не човека кроз то. Него више ми личи јоурз "твитер-поетри" на муву, која је била на крављој балегу (=твитеру) па онда зуји около и преноси смрад и бакциле.

Што 'неко реко: жива и здрава ти нама била...биће ми задовољство да одахнем да не балегаш у мојој близини...ајаде де, да те туримо да си фоловер оног калуђера, а мене међу Турке. Ђе би би могло да палиш ватру...

Обсервејшн: Јеси гледала Рубљова од Тарковског? Има сцена, пагани оргијају, скиче, вриште....и Феноменални Тарковски, одједаре уместо голих малдих тела, сатанких екстатичниг стања убацуује други кадар, потпуно супротан...одвартна ружна бабетина, рашчупана и стара, седи на љуљашци, замишљена, уплашена, забринута. Тиме Тарковски говори: "А шта сад"? Тако се сви пирови завршавају...па и твитерашки. Хев фан...г,

Бај д веј...не дао Бог, да једног од начвршћих стубова СеПеЦе, митрополита Амфилохија, морају да бране усидјелице са твитера све са "гузама" и "сисама"...биће да није баш дотле дошло...сигурно није...нека мува, нека, мора неко балегу да уништава, оно јест да је и разнесу...не би ваљао да их нема.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Anika рече

Шта се овде дешава, какви су се ово људи појавили? 

Драле, ми те волимо, неееемој да идеш. :) 

Dobro neću

Moram malo da se pravim ?

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Драшко рече

Ukus nije suština 

Reagujemo najviše na ono što se ne napiše 

 

ма мени је све у машти у праву сте....ја не видим добро...не читам добро....слепа сам.....човек само срцем добро види...а далеко смо од тога.....:) не разумемо се али хвала Вам на покушају да ме освестите....ценим критику увек...она је лековита

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...