Jump to content

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему


Препоручена порука

@@Lira,

Бог помогао, добродошла! 8086.gif

  • Волим 1

"Покаткад ми Бог даје тренутке савршеног мира. У тим тренуцима ја љубим и верујем да и мене љубе. У тим тренуцима ја сам формулисао своје Вјерују сасвим просто. Ево њега: "ја верујем да нема ништа љупкије,дубље,симпатичније и савршеније од Христа. Са суревњивом љубављу говорим себи: не само нема Њему слична,него и не може бити." Ја шта више изјављујем:када би ми неко могао доказати да је Христос ван истине,и када би збиља истина искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом,а не са истином".

Достојевски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог ти помогао Марија и добро нам дошла на овај форум.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог. 

Моје име је Маријана. 

Православље, поезија и позориште су моје љубави.

Не знам колико ћу активно учествовати у дискусијама, али ћу свакако наставити да читам о темама које ме интересују.

 

Свако добро. :)

М.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог помогао, Маријана. Ево да ја први, иако са скромним форумашким стажом, пожелим добродошлицу. Што се поезије тиче, постоји тема "Песнички покушаји форумаша" па ако пишеш поезију, а вољела би да је подијелиш са осталим члановима форума, ја бих волио да прочитам :)
 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Marijana, dobro dosla i samo napred... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог помогао, Маријана. Ево да ја први, иако са скромним форумашким стажом, пожелим добродошлицу. Што се поезије тиче, постоји тема "Песнички покушаји форумаша" па ако пишеш поезију, а вољела би да је подијелиш са осталим члановима форума, ја бих волио да прочитам :)

 

Хвала, Гоку. Пишем и објављујем поезију, па ме радује та тема и што има чланова форума које и то интересује.

Требаће ми мало времена да истражим сам форум и теме. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima! Nova sam na forumu. Profil mi je otvorio zet koji se sa mojom sestrom upoznao bas ovde prosle godine, ove godine su se uzeli, a sestra je po mom nagovoru otvorila profil! Veliki sam vernik, postujem praznike i molim se Bogu! Trudim se da sto cesce idem u crkvu! Toliko od mene za pocetak.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Аве Дацилија Велика! Ми који смо овдашњи поздрављамо те!  :bendoff:

Желим ти леп провод и много духовне користи да пронађеш овде.

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Profil mi je otvorio zet koji se sa mojom sestrom upoznao bas ovde prosle godine, ove godine su se uzeli,

stvarno...? bilo bi nam veoma drago da znamo ko se od nasih clanova ovde upoznao za ceo zivot..... :.mislise. :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро нам дошла на овај форум.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ko se od nasih clanova ovde upoznao za ceo zivot.....

Ценим да су у питању Славко и Наташа... (u_u)/ 

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ценим да су у питању Славко и Наташа... (u_u)/ 

da...verovatno.... :)

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...