Jump to content

Besmislene hajke na popove po medijima

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Ови који блате свештенике и Цркву имају слободу али  су неодговорни.

Па то важи за све, не видим зашто је црква изузетна.

Они који блате Вучића, су неодговорни.

Они који блате Вулина су неодговорни.

Они који блате СНС су неодговорни.

Они који блате политичаре, су неодговорни.

Ма људи се само шаље и карикирају, пишу коментаре, покушавају да буду духовити. Мене заправо чуди зашто смо ми толико осетљиви, и толико се вређамо, а управо не би требало да нас се дотиче и да се смејемо овоме. Што нико не сме да се нашали на наш рачун?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ajde bre ovo nije nikakva hajka nego samo dobra fb zezancija na opste stanje ! E sad sto Crkva sama sebi daje auto golove to je vec druga prica !! Sta zasluzuje Patrijarh koji velica vucica ,ja da ga postujem ne mogu jer posle tih reci bar kod mene ne mogu da ga operu ni dunav ni sava 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Ђорђе Р рече

Мислим да је овде улазимо у проблем слободе говора, ако би желели да ућуткамо све који другачије мисле, или другачије виде ствари. Ако овде има кршења закона, треба оне који га крше процесуирати, и санкционисати.

Не смета мени њихова слобода говора. Али ово је клевета. Зато себи дајем право на слободу говора којом то указујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zao mi je coveka ako je nazalost imao tako tesku sudbinu al mislim da ovom slikom to nikom nije bila namera ,,jednostavno se tako namestilo i niko verovatno nije napao njega jer ga ljudi i ne znaju nego cisto zezancija oko Crkve na ove zadnje dogadjaje 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, nikola888 рече

zao mi je coveka ako je nazalost imao tako tesku sudbinu al mislim da ovom slikom to nikom nije bila namera ,,jednostavno se tako namestilo i niko verovatno nije napao njega jer ga ljudi i ne znaju nego cisto zezancija oko Crkve na ove zadnje dogadjaje 

Малограђанштина, клеветање и изгругивање може бити зезање само у жутој штампи. Мени је ово тежак примитивизам. Пљунити и клеветати свештеника из "зезања"? Шта је ту смешно?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Ђорђе Р рече

Па то важи за све, не видим зашто је црква изузетна.

Они који блате Вучића, су неодговорни.

Они који блате Вулина су неодговорни.

Они који блате СНС су неодговорни.

Они који блате политичаре, су неодговорни.

Ма људи се само шаље и карикирају, пишу коментаре, покушавају да буду духовити. Мене заправо чуди зашто смо ми толико осетљиви, и толико се вређамо, а управо не би требало да нас се дотиче и да се смејемо овоме. Што нико не сме да се нашали на наш рачун?

Као што рече Жељко, келвета, а ја додајем и љување и хула (свесан или несвесна) просто нису ок. Није сад да се неко љути као остављена млада, већ је то по мени нормалан реакције. Није лепо. 

И не видим овде никакву пралалелу са Вучиће, снс-ом, политичарима. Друга прича потпуно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, nikola888 рече

Ajde bre ovo nije nikakva hajka nego samo dobra fb zezancija na opste stanje

Ovo ni malo nije za zezanje jer ljudi preko komentara ismejavaju čoveka zarad korumpiranih sveštenika, za šta ovaj sveštenik na slici nije ni kriv ni dužan i ne znam samo od kada javno ismejavanje nekog čoveka spada u kategoriju "zezanje".

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...