Jump to content

Бијељина: Епископ зворничко-тузлански Фотије началствовао Божићним Евхаристијским сабрањем

Оцени ову тему


Препоручена порука

Божићно славље у Семберији почело је традиционално и свечано светом Литургијом коју је у Саборном храму Рођења Пресвете Богородице у Бијељини служио Преосвећени Епископ зворничко-тузлански г. Фотије.

-Пронађите мир у својој души. Божић је почетак нашег спасења, јер Христос долази у овај наш свијет да поједи нашег највећег непријатеља, а то је смрт, браћо и сестре. Нећемо смрт, нећемо да будемо смртна бића, хоћемо васкрсење и вечни живот. То је порука Божића. Живели и Бог вас благословио, Христос се роди!, поручио је Епископ зворничко-тузлански г. Фотије.
 

View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...