Jump to content

Немачки трговински ланац LIDL избрисао православни крст да се купци не увреде!

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

ОК је то. Исто тако сад тржиште реагује.

Мислим само да та опседнутост "политичком коректношћу" или шта је већ, прелази у озбиљну патологију и драго ми је да нормални људи реагују.

Што је неко обрисао крст са мусаке не да нисам увређен, него ме баш заболе нешто право да ти кажем... :)

Само ми је, као што рекох, веома драго што се нормални коначно супротстављају ненормалнима.

Pa ti si pojedinac... citas valjda da su hriscani duboko povredjeni ovim gestom...

 

Problem sa protivnicima politicke korektnosti je taj sto nikako da ukapiraju da je ona dvosmerna i nepristrasna... Ne zagovaram je, naprotiv (daleko bilo) samo sedim sa strane navaljen na tarabu i primecujem sta se desava preko puta ulice ;)

  • Хахаха 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Pa ti si pojedinac... citas valjda da su hriscani duboko povredjeni ovim gestom...

 

Problem sa protivnicima politicke korektnosti je taj sto nikako da ukapiraju da je ona dvosmerna i nepristrasna... Ne zagovaram je, naprotiv (daleko bilo) samo sedim sa strane navaljen na tarabu i primecujem sta se desava preko puta ulice ;)

 

Људи нису увек способни да своје ставове артикулишу прецизно па искористе прво што им падне на памет. Зато смо ми иза тарабе ту да помогнемо... ;)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Problem sa protivnicima politicke korektnosti je taj sto nikako da ukapiraju da je ona dvosmerna i nepristrasna... Ne zagovaram je, naprotiv (daleko bilo) samo sedim sa strane navaljen na tarabu i primecujem sta se desava preko puta ulice ;)

Koji se protivnik politicke korektnosti kog znas pobunio protiv ovog poteza ili hteo da nekako kazni lidl?

Znas postoji razlika izmedju ljudi koji kazu to i to ne valja  
sa druge strane ljudi koji kazu : to i to ne valja treba drzav da ih kazni

ovu firmu ce kazniti trziste kao i mnoge druge koje su resile da se igraju socijalne pravde. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Avocado рече

Ma loše je svakako... da sam vernik i da mi neko stavi crkvu (uključujući krst na njoj) na pakovanje musake, mene bi to iznerviralo. 

Pa opet kazem - to je stavljeno kao znak geografskog porekla, ne kao verski simbol. A ako vec jeste stavljeno - neka ga kao sto jeste.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, obi-wan рече

Pa opet kazem - to je stavljeno kao znak geografskog porekla, ne kao verski simbol. A ako vec jeste stavljeno - neka ga kao sto jeste.

Могли су једноставно да промене слику и нико вероватно не би реаговао...

Ево да предложим:

GettyImages-88786323_super.jpg?sharp=10&

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Млађони рече

Koji se protivnik politicke korektnosti kog znas pobunio protiv ovog poteza ili hteo da nekako kazni lidl?

Znas postoji razlika izmedju ljudi koji kazu to i to ne valja  
sa druge strane ljudi koji kazu : to i to ne valja treba drzav da ih kazni

ovu firmu ce kazniti trziste kao i mnoge druge koje su resile da se igraju socijalne pravde. 

 

A ti pa svuda vidis socijalne ratnike, nije svaka odluka koja ti se ne svidja doneta politicki. Hteli ljudi da maksimizuju profit... mislis da im se fucka za muslimanska ili hriscanska osecanja? To je kapitalizam, zanimaju ih samo osecanja zelembaca...

 

A sto se tice politicke korektnosti evo jedne price:

- Dokel bre vise s tom politickom korektnoscu! Samo bre neko cmizdri da su mu povredjena osecanja... oni muslimani stalno prigovaraju! Sta kao niko ne sme da nacrta muhameda? Pa sta je to! Dokle bre vise da vodim racuna  o "osecanjima muslimana"! Ua politicka korektnost!

- More bre  u pravu si! Sacu odma da nacrtam Muhameda...

- Tako je rodjo!

- I isusa...

- aha, pa dobro moze...

- kako se kresu u prkno

- ne mozes to da radiiiiis! Skrnavljenje! Kako mozes tek tako da mi povredis verska osecanja?!

- e smiri se... oce kupis mnogo lud crtez? :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, obi-wan рече

Pa opet kazem - to je stavljeno kao znak geografskog porekla, ne kao verski simbol. A ako vec jeste stavljeno - neka ga kao sto jeste.

ma nek rade sta oce, imamo pravo da kazemo da je jadan potez. 

To se u zargonu zove virtue signaling 
irtue signalling is the conspicuous expression of moral values done primarily with the intent of enhancing standing within a social group. The term was first used in signalling theory, to describe any behavior that could be used to signal virtue—especially piety among the religious.[1] Since 2015, the term has become more commonly used as a pejorative characterization by commentators to criticize what they regard as the platitudinous, empty, or superficial support of certain political views, and also used within groups to criticize their own members for valuing outward appearance over substantive action.[2][3][4] This more recent usage of the term has been criticized for misusing the concept of signalling and encouraging lazy thinking.[5]

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Grizzly Adams рече

Могли су једноставно да промене слику и нико вероватно не би реаговао...

Ево да предложим:

GettyImages-88786323_super.jpg?sharp=10&

al onda bi pravoslavci kupovali u manjem broju :D

vrzino kolo :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Grizzly Adams рече

Могли су једноставно да промене слику и нико вероватно не би реаговао...

Naravno da su mogli, brze je da se zameni slika nego da se potezu alati koji uklanjaju pozadine, jel tako @cloudking? Naravno da je tako, mi fotoTopdzije to najbolje znamo. Da je bilo do slike zamenili bi je u sekundi, jer dizajnerski timovi uvek imaju tone stock i drugih slika koje koriste u radu.

Ali uopste nije stvar u samoj sliki, nego u ogavnoj i dodvorickoj politkorektnosti u kojoj se Evropa vec davi kao u septickoj jami.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

al onda bi pravoslavci kupovali u manjem broju :D

А сад ће да купују у још мањем броју, него око 0. :D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

А сад ће да купују у још мањем броју, него око 0. :D

Malo je to trziste da bi imalo veci efekat... vazno je sta ce muslindze da kupuju... ako zivis u evropi i imas biznis moras da znas navike ove demografske grupe ako oces da im uzmes pare :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...