Jump to content

Za katolike Kuran i Biblija su isto?!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 22 часа, Ћириличар рече

Vodjenje dijaloga je utopizam? O.o Je li vas stvarno na PBF-u toliko zamrace? Ovo je drugi put da mi bogoslov za potpuno uobicajen stav bez ikakvog utopizma kaze da je "previse ruzicasto utopisticka mantra".

"Ajde da pricamo" je definicija centrizma, majku mu. Nit tamo, nit vamo.

Da, problem je zavjerologija koja vidi ono sto obicni mirjani ne vide. Kao uvijek.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images(1).jpg

Не. Вођење дијалога, само по себи, није утопизам. Утопизам је реченица коју си цитирао. Међутим, та реченица је споредна ствар и скоро најмање битна у целом видео снимку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Васијан рече

Не. Вођење дијалога, само по себи, није утопизам. Утопизам је реченица коју си цитирао. Међутим, та реченица је споредна ствар и скоро најмање битна у целом видео снимку.

Utopizam je ono sto si rekao za citav slucaj.

No nebitno. Gospodar Tame uskoro dolazi. Rege Satanas \m/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Ћириличар рече

Utopizam je ono sto si rekao za citav slucaj.

Да, мада овде је нешто много горе од утопизма. Овде је синкретизам НСП-а.

Цитат

No nebitno. Gospodar Tame uskoro dolazi. Rege Satanas \m

Не, не долази. Он је већ ту по Исусовим речима. 

Ускоро долази Господар Светлости - Месија Исус! 

Да да Он да Га сви у покајању дочекамо.

Маран Ата!

Drugi-dolazak-300x190.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...