JESSY Написано Фебруар 4, 2017 Пријави Подели Написано Фебруар 4, 2017 У сусрет 15. фебруару, Светском дану деце оболеле од рака, ученици петог разреда Богословије Светог Саве у Београду посетили су Национално удружење родитеља деце оболеле од рака (НУРДОР) са жељом да најмлађим борцима против ове опаке болести покажу да нису сами. Од новца који им је преостао са матурског путовањам - током којег су се поклонили и кивоту Светог Нектарија Егинског (чудотворца и исцелитеља од ове тешке болести) - купили су пакетиће са слаткишима и даровали их малим храбрим људима. Матуранти Богословије Светог Саве у Београду истичу да се моле Светом Нектарију да оболеле малишане ободри, оснажи и буде уз њих, а из НУРДОР-а поручују да су матуранти Богословије своју хуманост и велико срце показали на делу и да им је било задовољство упознати младе и хумане људе. Извор: ТВ Храм Архиепископија београдско-карловачка Видео View full Странице Милан Ракић, АлександраВ and nikolay је реаговао/ла на ово 3 ''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''(Св.Нектарије Егински) ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука