Jump to content

Прекидање трибине, батинање и Веселин Шљиванчанин

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 34 минута, Kratos рече

Samo pravna država.Zakon iznad svih.Al opet to treba neki čovek ili grupa ljudi da sprovodi i da postavi zakon iznad svih pa i samih sebe.

Интересантно (не у позитивном смислу) :D

А кад отворим тему "православни и политика" нико неће да пискара, а? А?! :D Шалим се :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, МилошБГ рече

 

Sa tim sto mi polazimo od tacke da je to istina... Dakle neko dodje npr na proslavu neku tvoju i napadne ti goste, psuje, preti i ne dajuci ti za pravo da odgovoris i ne zeleci da napusti skup, i ti na to imas odgovor nasilje kroz prizmu toga da nije niko osakacen, ubijen ili povredjen tesko, onda nemas pravo da se pozivas na to da si nasilno napadnut, svako nasilje radja uglavnom drugo nasilje a u ovoj prici nasilne su obe strane, sa samo prostom cinjenicom da je ipak neko prvi poceo, sto je isto tako bitno. 

To sto su ih snsovci izbacili naglavacke i mozda su ovi dobili koju cuskicu, to je pozitivna stvar, jer mozda sledeci put ne rade to i ne rizikujuci time jos gori problem.

Pritom ove nevladine, komunisticko pedersko anarho formacije koji su ovaj put ovo uradile Snsu i Sljivancaninu u najvecem broju slucajeva su odgovorni za takva slicna desavanja na fakultetima u Srbiji, gde se izrodi onda jos vece nasilje... Pa skoro smo imali takav primer, gde su na istovetan nacin prekinuli tribinu na fakultetu u Beogradu i onda se toboze branili kako su napadnuti, kako je neko uzvikivao zig heil dok ih je terao napolje i slicno.

Kriterijum mora biti (ne)nasilje a da bi se on "realizovalo" mora se tacno znati koja strana je sta konkretno uradila. Ovako ostaje u magli do koje mere su jedni a do koje drugi bili nasilni pa mozemo samo da nagadjamo i pravimo konstrukcije. Uglavnom, meni se cini da isti duh dise sa obe strane pa me iskreno ni ne zanima da se nesto dublje bavim analizom. Ne bih se cudila ni da su ih isti ti sns-ovci platili da im upadnu na tribinu, da im malo dignu rejting. Blato...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Muramasa рече

Ako misliš na Belgiju i Kongo, to nije kapitalizam, nego princ Leopold.

Suvi kapitalizam.

Ne želim da rizikujem da izgubim šansu da za sebe osiguram parče veličanstvenog afričkog kolača 

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Kratos рече

Suvi kapitalizam.

'Kapitalizam' znaci samo da zadrzis ono sto si proizveo i zaradio i da ti to niko ne uzima ni iz kakvih 'visih ciljeva'. Sve ostalo nije povezano.

Ako Belgijanci ubijaju po Africi i otimaju, kakve to ima veze sa ovim uredjenjem?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Аурор рече

Ne treba 'prekidati', ali bi trebalo da pricamo otkud osudjeni ratni zlocinac drzi tribinu u organizaciji vladajuce stranke.

Kad se sve pogleda i sabere, ocigledno su kradja, kriminal i zlocini nesto najnormalnije za njih, posto u tome ne vide nista sporno.

tacno sam znao da ces se bar ti pozvati na to ratni zlocinac, jadno je to na koje institucije se ti pozivas i to medju nama srbima...

al dobro more se svasta na forumu reci, pa jeftino proci, to je dobra strana foruma

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

'Kapitalizam' znaci samo da zadrzis ono sto si proizveo i zaradio i da ti to niko ne uzima ni iz kakvih 'visih ciljeva'. Sve ostalo nije povezano.

Ako Belgijanci ubijaju po Africi i otimaju, kakve to ima veze sa ovim uredjenjem?

Ovo je isto kao kad bi ja rekao da je komunizam jednakost i bratstvo a znaš i sam da nije.Kapitalizam je kult profita i novca kao jedinog merila vrednosti.ili ti što kažu ameri wac in it for me?Samo parice.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

tacno sam znao da ces se bar ti pozvati na to ratni zlocinac, jadno je to na koje institucije se ti pozivas i to medju nama srbima...

Ne mora da znaci sto je Hag rekao, da je to automatski netacno... Ali da ne bude da ja sudim.

Cinjenica je da je neko streljao preko 200 ljudi i da je on tad tu bio jedan od ljudi, komandanata, koji su mnogo toga drzali u svojim rukama. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Џуманџи рече

Интересантно (не у позитивном смислу) :D

А кад отворим тему "православни и политика" нико неће да пискара, а? А?! :D Шалим се :D

Takav ti je horoskop Džumkice.:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Muramasa рече

Slobodan čovek ima pravo da izabere koje god hoće merilo vrednosti.

Ima.A el ima pravo da bude nacional -socijalista,antisemita,komunista,anarhista,pacifista,militantan ili bilo šta drugo?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Muramasa рече

"Aaaa, zli kapitalisti vole samo novac!"

Slažem se sve to ali pazi isto kažu i kapitalisti zli komunisti oće sve da otimaju.Čim usvojiš jednu ideologiju kao neprikosnovenu pretvaraš sebe u konja sa amom.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Аурор рече

Ne mora da znaci sto je Hag rekao, da je to automatski netacno... Ali da ne bude da ja sudim.

Cinjenica je da je neko streljao preko 200 ljudi i da je on tad tu bio jedan od ljudi, komandanata, koji su mnogo toga drzali u svojim rukama. 

Ipak i pored tvoje dobre volje zamolio bi te da se uzdržiš komentara na nešto što niti znaš niti te je interesovalo da saznaš. To prosto nije lepo. Ja sam tada tamo bio pa znam.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Muramasa рече

Samo što je moralno voleti svoj novac, a nije moralno otimati.

Nije stvar u tome,suština je u tome da ti novac postaje cilj i jedini smisao života.Koj će mi moj pare ako radim od jutra do sutra i ne mogu sa ženom i decom,ako da Bog sutradan,da provedem ni sat,dva dnevno?Kakav je to život leba ti?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Muramasa рече

Na tebi je da odlučiš koliko ćeš vremena da posvetiš poslu, a koliko porodici i da živiš u skladu sa rezultatima te odluke.

А кафана?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Kratos рече

Nije stvar u tome,suština je u tome da ti novac postaje cilj i jedini smisao života.Koj će mi moj pare ako radim od jutra do sutra i ne mogu sa ženom i decom,ako da Bog sutradan,da provedem ni sat,dva dnevno?Kakav je to život leba ti?

Ne samo to nego postane zakonski alibi gde možeš slobodno da zbrišeš i 10 miliona ljudi.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...