Jump to content

Бобан (најпознатији српски геј активиста): Ево зашто сам напустио Србију!

Оцени ову тему


Милан Ракић

Препоручена порука

пре 26 минута, Natasa. рече

Nemačka vs. Njemačka :D

A čemu te uvredljive predrasude? Nemamo li mi i ovde na forumu one koji bi rekli "Njemačka"? Jesu li oni možda šugavi? Aman...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 127
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 17 минута, Paradoksologija рече

A čemu te uvredljive predrasude? Nemamo li mi i ovde na forumu one koji bi rekli "Njemačka"? Jesu li oni možda šugavi? Aman...

Nije u pitanju N ili Nj, već tip ljudi -čestitke, želje, pozdravi na DM SATU ili za vreme nedeljnog ručka u Parovima, za kumove iz Njemačke. Znaš na šta mislim, a sad da izigravam političku korektnost...za toliko se znamo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Nije u pitanju N ili Nj, već tip ljudi -čestitke, želje, pozdravi na DM SATU ili za vreme nedeljnog ručka u Parovima, za kumove iz Njemačke. Znaš na šta mislim, a sad da izigravam političku korektnost...za toliko se znamo.

Ne znam na šta misliš, zaista. Znam puno divnih ljudi koji kažu "Njemačka". Nema razloga trpati ih u nekakav ničim zaslužen koš na osnovu izgovora. Ne znam šta znači "politička korektnost", iskreno, posle svega, ali ne diraj mi drugare koji kažu "Njemačka". :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Natasa. рече

Nije u pitanju N ili Nj, već tip ljudi -čestitke, želje, pozdravi na DM SATU ili za vreme nedeljnog ručka u Parovima, za kumove iz Njemačke. Znaš na šta mislim, a sad da izigravam političku korektnost...za toliko se znamo.

Lijepu televiziju gledate , svašta za naučiti . Sretno s' edukacijom .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Paradoksologija рече

Ne znam na šta misliš, zaista. Znam puno divnih ljudi koji kažu "Njemačka". Nema razloga trpati ih u nekakav ničim zaslužen koš na osnovu izgovora. Ne znam šta znači "politička korektnost", iskreno, posle svega, ali ne diraj mi drugare koji kažu "Njemačka". :)

Samo za kumu Danicu i familiju (da ne pišem javno tvoje prezime) iz Njemačke :smeh1:...opusti se P.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, geronymo рече

Lijepu televiziju gledate , svašta za naučiti . Sretno s' edukacijom .

Ajd u zdravlje! 

Ne budite toliko osetljivi.

I nigde nisam rekla da gledam, ali sam svesna gde živim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Дејан рече

Koliki nam je odliv mozgova, toliki nam je i odliv primitivaca. Uništavamo tu Evropu.

Isto tako imamo i veliki priliv europskih gluposti tako da je stanje u ravnoteži.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Natasa. рече

Ajd u zdravlje! 

Ne budite toliko osetljivi.

I nigde nisam rekla da gledam, ali sam svesna gde živim.

U Bosni ili Hrvatskoj ili Crnoj Gori, ili imate problem s' tolerancijom prema ljudima koji kažu Njemacka.

Izvinjavam se ,ali stvarno ne razumijem konotaciju " oni koji kažu Njemacka"

Možda zato što sam iz Bosne ili ?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, geronymo рече

U Bosni ili Hrvatskoj ili Crnoj Gori, ili imate problem s' tolerancijom prema ljudima koji kažu Njemačke.

Izvinjavam se ,ali stvarno ne razumijem konotaciju " oni koji kažu Njemacka"

Možda zato što sam iz Bosne ili ?

 

Nemam problem sa ljudima koji kažu Njemačka, ali osećam blagi grč kad odu u Njemačku i postanu najveći rodoljubi u "tuđini". Praziluk im viri, sagrade u selu kuću sa ogradom od gipsanih lavova u kojoj nemaju nameru da žive, pozdravljaju kumove i familiju u prostačkim rijalitijima i proklinju tuđinu bez ikakve namere da se vrate.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, florenntina рече

Ovde apsolutno nikoga ne zanima s kim spavas i drzis se za ruke ali nas itekako zanima i to svakim danom sve vise gde su nase pare od poreza koji samo rastu. 

To je zdravo društvo. Ne zanima me s kim spavaš, hoću da radim, zaradim i da znam gde idu pare, a ne da se bavim tuđom kućom i spavaćom sobom. Ovde je to distraction, jer realno, da imamo para za ŽIVOT, a ne životarenje, ne bi nas interesovali pederi i njihove šetnje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Natasa. рече

To je zdravo društvo. Ne zanima me s kim spavaš, hoću da radim, zaradim i da znam gde idu pare, a ne da se bavim tuđom kućom i spavaćom sobom. Ovde je to distraction, jer realno, da imamo para za ŽIVOT, a ne životarenje, ne bi nas interesovali pederi i njihove šetnje.

Pa znas kako, ne interesuje ljude ni u Srbiji nesto previse ko s kim spava sve dok taj neko nije deo parazitskog sistema koji zivi na racun drugih zato sto je "ugrozen". Onda to pocinje da smeta...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Kratos рече

Isto tako imamo i veliki priliv europskih gluposti tako da je stanje u ravnoteži.

Glupak voli glupost pa je usvaja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...