Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

EDIT: pošto je slika prijavljena, uklanjam je. U pitanju je umetnička fotografija - o umetnici se može pročitati ovde (http://www.dailymail...ength-send.html) - te nisam smatrala da je neprikladna, jer nema nikakav pornografski cilj, upravo suprotno.

Стид са земље нестаје, свет се моди предаје, хаљине им говоре да се Богу не моле.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

to zavisi zasto neko ide na plazu, usput kupaci kostimi nisu izazovni kao drolja stil oblacenja, valjda toliko poznajete musakrce, eto sanja je gore nesto o tom pisala, ljudi na plazu idu da se kupaju i suncaju, sasvim je drugo kad se ide medju ljude sa namjerom da ih seksualno provociras

Ja mislim da odlicno poznajem muskarce ... Njih ne privlace zene koje se izazovno oblace u tom fazonu koji si pomenuo - crvena mini suknja , mrezaste carape ... osim ako nisu pijani , drogirani ili ludi . Niti mislim da se sve zene tako namerno oblace ... Sve zene zele lepo da se obuku , svaka ima svoj stil , a o ukusima ne treba raspravljati , no mozda nemaju nista lepse , mozda zele neku promenu , pa malo preteraju , a nema ko da im na to skrene paznju . Svaka zena bi volela da sebi priusti kvalitetnu garderobu koja nije provokativna i koja im ne istice delove tela koje ni one ne zele da istaknu . Ni muskarci ne zele da ih neko vidi sa tako obucenom zenom . Njih privlace zene koje se lepo oblace , nicega previse , nicega premalo ... Ali danas , ako ste primetili , skoro da nemate gde da kupite pristojnu garderobu .

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

EDIT: pošto je slika prijavljena, uklanjam je. U pitanju je umetnička fotografija - o umetnici se može pročitati ovde (http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2263037/Are-prudish-proper-cheeky-slut-Artist-sparks-debate-message-skirt-length-send.html) - te nisam smatrala da je neprikladna, jer nema nikakav pornografski cilj, upravo suprotno.

 

Шта! Не, неееееее! Ко бре пријавио???  

 

Слушај Парадоксо, слободно ти стављај те феминистичке слике, нисам знао да су тако добре! :) 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта! Не, неееееее! Ко бре пријавио???  

 

Слушај Парадоксо, слободно ти стављај те феминистичке слике, нисам знао да су тако добре! :)

 

Ne, ne, ja svoj posao ovde obavljam savesno - esam rekla da će ovim moderatorovanjem da me ukrote :D

  • Волим 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja mislim da odlicno poznajem muskarce ... Njih ne privlace zene koje se izazovno oblace u tom fazonu koji si pomenuo - crvena mini suknja , mrezaste carape ... osim ako nisu pijani , drogirani ili ludi . Niti mislim da se sve zene tako namerno oblace ... Sve zene zele lepo da se obuku , svaka ima svoj stil , a o ukusima ne treba raspravljati , no mozda nemaju nista lepse , mozda zele neku promenu , pa malo preteraju , a nema ko da im na to skrene paznju . Svaka zena bi volela da sebi priusti kvalitetnu garderobu koja nije provokativna i koja im ne istice delove tela koje ni one ne zele da istaknu . Ni muskarci ne zele da ih neko vidi sa tako obucenom zenom . Njih privlace zene koje se lepo oblace , nicega previse , nicega premalo ... Ali danas , ako ste primetili , skoro da nemate gde da kupite pristojnu garderobu .

Bravo Arsenija zreo komentar, mada ne bih rekao da bas sve zene zele da se obuku pristojno kako si ga ti definisala.Dosta njih imaju novca i oblace se izazovno. Meni licno se svidja kad zene oblace duge haljine razlicitih krojeva, dobre sandalice, papuce, razni sakoi, pantalonice, sesiri, cipelice volim mnogo ravne ili sa umjerenom petom, moze nekad i velika, ali ne svakodnevno jer to unistava stopala, dzempercice, kosuljice, torbice, hehehh, svasta[emoji1]

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i, da se vratimo na Kianu Rivsa, s`pocetka teme..... :0205_whistling:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zenska posla ... Mene zabrinjava to kako se muskarci oblace .

E to bih ja nazvao uzasom stila i ukusa[emoji1] Znas kako Andzelina Dzoli rece kad su je pitali kpjo stil nosi njena cerka, ona odgovorila crnogorski[emoji1] Kreatori poceli da je ismijavaju jer kao ne postoji takav stil, kaze Andja idite i vidote gdje se ljudi oblace najbolje ma svijetu, hehehehe[emoji1] Mada dosta muskarci ulazu u izgled u CG i garderobu.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E to bih ja nazvao uzasom stila i ukusa[emoji1] Znas kako Andzelina Dzoli rece kad su je pitali kpji stil nosi njena cerka, ona odgovorila crnogorski[emoji1] Kreatori poceli da je ismijavaju jer kao ne postoji takav stil, kaze Andja idite i vidote gdje se ljudi oblace najbolje ma svijetu, hehehehe[emoji1] Mada dosta muskarci ulazu u izgled u CG i garderobu.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

vole da budu izazovne , a ?

 neka, nek uzivaju kad im je zadovoljstvo, pozdravi ih i reci im da im zelim da u tom izazivanju naidju na pravog muskarca zbog koga ce da se pocnu preispitivati, ljubav je jako mocna i lijepa, al nije laka.

 

Ned'o im Bog da nadju takvog. Takvog ni pakao nece vidjeti. 

  • Волим 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma de to,nema šanse.Kod Korduna žena ne sme pisne,jedino kad je odveže od radijatora.Tad ima malo slobode.Da skuva ručak,spremi kuću i zadovolji brata kordunaša. :))  12:smeha:

 

Ovako, ja se zaista izvinjavam, nije mi namera da moralisem i mozda samo sebe uvlacim u tudje blato, ali ajde da pokusam... Samo da pitam domacine ovog foruma da li je ovo normalno i prihvatljivo da se ovako nesto pise i da to cak troje ljudi bez problema lajkuje? Valjda zvuci simpaticno i duhovito, sta li? Kako kome... Mislim, valjda postoje i forumi drugacije sadrzine gde ljudi ovako pricaju, pa moze tamo, ne mora ovde.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ned'o im Bog da nadju takvog. Takvog ni pakao nece vidjeti.

Justi, to ti je vec pakao[emoji1]

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako, ja se zaista izvinjavam, nije mi namera da moralisem i mozda samo sebe uvlacim u tudje blato, ali ajde da pokusam... Samo da pitam domacine ovog foruma da li je ovo normalno i prihvatljivo da se ovako nesto pise i da to cak troje ljudi bez problema lajkuje? Valjda zvuci simpaticno i duhovito, sta li? Kako kome... Mislim, valjda postoje i forumi drugacije sadrzine gde ljudi ovako pricaju, pa moze tamo, ne mora ovde.

Anci zezao se, mada djeluje kao da je pretjerao, ali ne mislim da Kratos ovako razmislja kada je u pitanju djevojka, niti Kordun ili bilo ko na forumu.

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...