Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Samo par reci da kazem.

 

Dosta devojaka se uospte i ne oblaci da bi kod muskog pola izazivali pozudu i strasne misli, nego zele same sebi da budu lepe, privlacne i da se osecaju zenstveno. I sve dok je u granicama normale, dok nije prosto i previse napadno, ne vidim u tome nista lose. Druga je stvar ako pojedini imaju pokvarenu mastu i komplekse, pa na ruzan nacin to komentarisu. Licemerstvo je sta neki muskarci zele, a sta pricaju da ih privlaci.

 

Devojke i treba da budu lepe, ali i oprezne i mudre. Sretala sam divne devojcice koje se doduse nekad malo slobodnije oblace, ali su vrlo ciste i neiskvarene. To se ne moze reci za pojedine muskarce, koji su vrlo skloni da moralisu i lupaju rukom o sto i glume neke velike baje... Takvima bih samo pozelela brdo zenske dece. :coolio:

 

Toliko.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo par reci da kazem.

 

Dosta devojaka se uospte i ne oblaci da bi kod muskog pola izazivali pozudu i strasne misli, nego zele same sebi da budu lepe, privlacne i da se osecaju zenstveno. I sve dok je u granicama normale, dok nije prosto i previse napadno, ne vidim u tome nista lose. Druga je stvar ako pojedini imaju pokvarenu mastu i komplekse, pa na ruzan nacin to komentarisu. Licemerstvo je sta neki muskarci zele, a sta pricaju da ih privlaci.

 

Devojke i treba da budu lepe, ali i oprezne i mudre. Sretala sam divne devojcice koje se doduse nekad malo slobodnije oblace, ali su vrlo ciste i neiskvarene. To se ne moze reci za pojedine muskarce, koji su vrlo skloni da moralisu i lupaju rukom o sto i glume neke velike baje... Takvima bih samo pozelela brdo zenske dece. :coolio:

 

Toliko.

Možeš li da rastumačiš ovo?

Takodje, šta je granica normale?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takodje, šta je granica normale?

Granica normale je usvojena standardom.Važno je istaći da su standardi familija ISO 9000 i ISO 14000 stekli i svjetsku reputaciju kao generički standardi sistema menadžmenta, što znači da se mogu primeniti na bilo koju organizaciju nevezano od veličine, finalnog proizvoda ili usluge, na bilo koji sektor ili aktivnost kojim se organizacija bavi, kao i na bilo koju organizaciju nevezano od toga da li se radi o poslovnoj organizaciji, javnoj organizaciji ili vladinom ogranku, tako da je jasno da norme, stil i sloboda etetskog izražavanja podliježu tim normama.

Ovo bi bilo najjednostavnije objašnjenje...složićeš se.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možeš li da rastumačiš ovo?

Takodje, šta je granica normale?

 

Evo, objasnila ti je gospodja, pa se slozi s njom. :coolio:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Granica normale je usvojena standardom.Važno je istaći da su standardi familija ISO 9000 i ISO 14000 stekli i svjetsku reputaciju kao generički standardi sistema menadžmenta, što znači da se mogu primeniti na bilo koju organizaciju nevezano od veličine, finalnog proizvoda ili usluge, na bilo koji sektor ili aktivnost kojim se organizacija bavi, kao i na bilo koju organizaciju nevezano od toga da li se radi o poslovnoj organizaciji, javnoj organizaciji ili vladinom ogranku, tako da je jasno da norme, stil i sloboda etetskog izražavanja podliježu tim normama.

Ovo bi bilo najjednostavnije objašnjenje...složićeš se.

Prokleta evropa i njeni standradi.

:smeh1:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Nde9IiBw6jc

 

:ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postavio sam dva pitanja, ona je odgovorila na jedno.

 

Nemam nameru Deki. Ova fino vaspitana gospodja je raspolozena da na svako pitanje odgovori u moje ime. :0212_rolleyes:

Tvoje je samo da se slozis. :ani_biggrin::coolio:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1930636_199572467071511_5697597668301119

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Ova fino vaspitana gospodja je raspolozena da na svako pitanje odgovori u moje ime. :0212_rolleyes:

Tvoje je samo da se slozis. :ani_biggrin::coolio:

Naravno da (opet) griješiš, i ne vidim razlog za to. Odgovorila sam Dejanu na jedno od dva postavljena pitanja, nalazeći da je potrebno. Forum nije lična prćija, i svi imamo pravo da damo svoje mišljenje, vodeći računa o načinu na koji se obraćamo jedno drugom. 

Opet, naravno da će se složiti sa onim što sam rekla, jer je vrlo jasno rečeno...ne vidim razlog za daljim objašnjenjem, bar što se tiče estetskih normi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izvini, @@Kratos, u pitanju su svjedski standardi, ne evropski, tako da moliću lijepo... nemamo o čemu tu diskutovati dalje.

Pa i to je jevropa. :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evropa je "Stara dama", ali samo dio svijeta...dio, @@Kratos, dio... :)

Juve je stara dama iz Torina. :smeh1:

Nego el znaš kakve estetske standarde imaju afrikanci ili recimo latinosi? :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...