Jump to content

Guest ja

Препоручена порука

Joooooj ..........de objasni / konfuzno  ....isprekidanih misli........odsustvo smisla..........ajoj.........ala  si me ukopao ........ :)

Ne, poenta je bila, da uzivo ne bi niko imao taj osecaj ako ga je neko opste i imao, jer mozes tri ta;ke uzivo bolje objasniti i naglasiti nego u pisanoj formi. Dakle poenta je u tome da nisi nejasna.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 283
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Јако ми је глупо да процењујем људе на основу изгледа. Можда сам према неком резервисана, али настојим да то исправим. Више ме брине што људи греше носом.

 

Како? Па, забадају га у туђа посла нон - стоп. :ani_biggrin:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hvala, ali nisam ja svima takav, samo prema onima koji mi pokazu da to zasluzuju, nisam ja od juce, ti svakako zasluzujes.

ja nermam mnogo promasaja u zivotu, znam da odaberem sa kim da se druzim.

а на мене ножем одмах,чиме сам ја то заслужила? :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisi jedina, čini mi se da nisi ni u manjini. I apsolutno nikada nisam imala problem sa time da se neko ne slaže sa mojim stavovima, čak i kada se to čini uz oštre reči, pa i uvrede. Sa mnogima se ovde nisam složila po mnogim pitanjima, ali sam retko imala problem sa komunikacijom.

 

Ono sa čime ja imam problem u komunikaciji sa tobom je što imaš stil koji izbegava svaku odgovornost za napisanu reč. Izneseš jak, ekstreman, isključiv stav, a kada ti se zatraži argumentacija, kažeš da je to subjektivno i da tako osećaš; izrekneš ozbiljno neprijatne i uvredljive stvari, a zatim pribegneš šalama i smajlićima.

 

Ja neću kazati sori niti da sam se šalila - ovo su moja lična zapažanja iza kojih stojim. Protiv tebe nemam ništa niti gajim neke posebne negativne emocije, samo mi je komunikacija sa tobom ovde teža no sa bilo kim drugim - a sa mnogima sam imala veća neslaganja.

Копирала сам пост са теме / верници питају атеисте /

 

Види.................. дијаметрална разлика између нас је што си ти  свет дефиниција , логика , система . И што год не можеш да сврсташ у неки теби познати систем , дефиницију, логику, правац  / теби је неразумљиво ...../........ а ја сам свет емоција, слободе, недефинисаности, ширине/  један велики Парадокс / да заменимо имена...............а..............шта кажеш   :smeh1: /

 

Ако мислиш на моје ставове о  феминизму , изнела сам сасвим јасне и  аргументоване  ставове., на првим страницама твог поста о истом. 

Не знам у чему је проблем .Са моје стране ја немам проблем са тобом у коминикацији . 

Ако се љутиш на  онај зез  о снивању  моје школе за  детоксикацију од феминистичких идеја / стварно извини / ......... ни сумњала нисам да си толико рањива. 

Мене је заиста тешко увредити , па идем  том логиком да и други нису рањиви. 

Што рече свети Владика Николај . Не можеш увредити некога ко нема рањивог места. 

 Е сада....... да ли је та моја нерањивост последица мог високог духовног напредка  :))

или моје чудне равнодушности и апсурда у које западох ...........испитујем.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne, poenta je bila, da uzivo ne bi niko imao taj osecaj ako ga je neko opste i imao, jer mozes tri ta;ke uzivo bolje objasniti i naglasiti nego u pisanoj formi. Dakle poenta je u tome da nisi nejasna.

:0228_hot:  :0228_hot:  жива се оладих  :)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1/22/2016 at 19:42, Lepi рече

 

Па наравно  :smeh1:

nyADKom.png

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Рапсоди,

 

знаш шта сам ја читала? да је претерано коришћење смајлића у писаној комуникацији знак сексуалне фрустрације. :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Рапсоди,

 

знаш шта сам ја читала? да је претерано коришћење смајлића у писаној комуникацији знак сексуалне фрустрације. :)

haha

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево једног практичног савета. Кад год пљујете неког, на крај ставите смешка и будала ће то да схвати као зезање :)

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...