Jump to content

TEŠKA NESREĆA U MAKEDONIJI Starešini Hrama Svetog Save poginula supruga i dvoje dece

Оцени ову тему


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako pored ovakvih vesti mozete da verujete u svemocnog i dobrog boga. 
 

 

Nit vreme nit mesto.....

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Страшно . Бог да им душу прости и усели у царство небеско .

  • Волим 1

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко зна имена погинулих? Бог да им душе прости.

 

Tatjana, 45 godina

Nikola, 18 godina

Simeona, 10 godina

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Otac Radivoje ima još jednu ćerku Hristinu , ona je ostala U Beogradu..
  :1759280v7keu5ymzp:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Џеси, она, њено постојање, може помоћи тати да жели да и даље живи.
da naravno.....mogu samo da zamislim kako je njoj...... :cmizdrenje:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Каква трагедија... Страшно ми је и да мислим о томе, сачувај Боже. Оваквих ствари се човек згрози до сржи кад се догоде некоме кога не познаје, кроз какав ли тек ужас пролазе они којима се догоде. Не знам шта бих рекао, сваки коментар је сувишан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

кроз какав ли тек ужас пролазе они којима се догоде
to znaju samo oni kojima se to dogodi....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molite se za o. Radivoja, on jos ne zna za njihovu pogibiju.

Molite se za Hristinu, da izdrzi sve ovo.

Molite se za Tanju, Nikolu i Simeonu, da ih Gospod useli u Carstvo Nebesko.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

какви страшни коментари на Блицу......ужас, људи и ову прилику користе за напад на Цркву.

Тужно је и то што су медији пренели вест пре него што је остатак породице чуо за трагедију. У 15ч отац од проте Радивоја и његова ћерка која је остала са деодом још увек нису знали за трагедију а медију су још у 14.04 објавили вест. У последње време су у свим трагедијама ближњи су  за несрећу чули из медија. Чему та потреба, чему журба!? Где нестаде саосећање, љубав.......

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тужно је и то што су медији пренели вест пре него што је остатак породице чуо за трагедију.
:cmizdrenje:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

какви страшни коментари на Блицу......ужас, људи и ову прилику користе за напад на Цркву.

Тужно је и то што су медији пренели вест пре него што је остатак породице чуо за трагедију. У 15ч отац од проте Радивоја и његова ћерка која је остала са деодом још увек нису знали за трагедију а медију су још у 14.04 објавили вест. У последње време су у свим трагедијама ближњи су  за несрећу чули из медија. Чему та потреба, чему журба!? Где нестаде саосећање, љубав.......

 

Једино је Политика етички пренела вест, навели су да се ради о српским држављанима и навели иницијале, без наговештаја о чему се ради. Немогуће је да не знају јер читав град већ прича о томе, него баш то, неће да чланови породице за то сазнају из медија. Ове лешинарске новине што по потреби шпијунирају туђе Фејсбук налоге трагајући за реакцијама, нећу да коментаришем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

има ли вести о стању оца Радивоја

Спознај своју грешност у гордости и нетрпељивости, и смири се под јаку руку Божију, не кривећи никога осим себе. Тада ћеш видети помоћ Божију: како те Бог умирује и код оних који ти се супротстављају ствара наклонст срца према теби.Треба се прво очистити, а онда чистити,себе умудрити,а онда умудривати,постати светлост,а потом просветљивати,приближити себе Богу,па приводити,осветити, а онда освећивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

има ли вести о стању оца Радивоја

Kažu da je van životne opasnosti.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...