Jump to content

Samoubistvo - muči me ta pomisao


Препоручена порука

@@Oglo,

Па стварно, свак од нас је прошо, можда и пролази икс пута кроз ово док не савлада.

 

 

Брату бих препоручила да ради нешто било шта, само да се помери и истроши енергију.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате, све си добре савете добио , немам шта да додам . Демонска обмана и лаж је да нема наде, да је живот црн. Не дај се , свако је то бар једном у животу осетио . Мораш да се сетиш да има оних који те воле , да ниси сам,  и да си и због њих и њихове љубави дужан да се бориш и да се не предајеш . А ако си у Београду, јави се па да одемо на пиво да попричамо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Po meni je svako ko se ubije kukavica, i takve ne zalim, apsolutno nikako.

A vidis, nama je bilo zao kad si rekla nesto u smislu da ako posumnjas da je to to (s tvojim dragim) da ces da skocis sa terase.

 

i jos nam je bilo zao kad si se ti zalila sa svojim problemima pa smo te mnogi mi tjesili. I bome ti je bilo drago zbog toga.  

 

pa posto si nacitana djevojka, sjeti se one Miljkoviceve 'ubi me prejaka rec'... njega je i ubila.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A vidis, meni je bilo zao kad si rekla nesto u smislu da ako posumnjas da je to to (s tvojim dragim) da ces da skocis sa terase.

 

i jos nam je bilo zao kad si se ti zalila sa svojim problemima pa smo te mnogi mi tjesili. I bome ti je bilo drago zbog toga.  

 

pa posto si nacitana djevojka, sjeti se one Miljkoviceve 'ubi me prejaka rec'... njega je i ubila.

Pa naravno da lijepa rijec prija, i sto se tice tog skoka sa terase, ja to nikada ne bih uradila, to je sala :)

ali, nekada, i ovdje sam to naucila, moras ostro, da bi nekome otvorio oci :)

i bas ti, koji najvise razmisljaju o samoubistvu, tj pricaju javno, nikada to ne ucine... a sigurna sam da nece ni nickelpower, jer to bi onda ujedno znacilo da je sebican, jer ima on i rditelje i drugove kojima je stalo do njega... kada necim ispuni svoje vrijeme, takvo nesto mu nece ni doci na pamet :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јако је тешко устати после неуспелог покушаја суицида, тако да не препоручујем ни најгорем непријатељу.

Јел јасно? :dedica: :dedica:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nickelpower, evo ja cu da ti se izvinim sto sam bila gruba, ali nisam mislila nista lose... jedan nas drug iz skole, se ubio, i uvijek izrevoltirano reagujem na to, jer mu necemo oprostiti sto nas je ostavio... svima dodju periodi nezadovoljstva, kad se poljulja vjera, mislis da je sve crno, ali proci ce, uvijek prodje :) i posle kise uvijek dodje duga, zar ne? 

Nijedan problem nije nerijesiv, i ti to znas, a iizlaz nije u samoubistvu, nikad. Samo pomisli koliko te tvoji vole, trudili su se, odgojili te i lijepo vaspitali... :) i Bog te voli, to treba da znas... treba samo da nadjes neku zanimaciju, mozda imas previse slobodnog vremena, pa razmisljas o takvim glupostima, i kad sve ovo prodje, pitaces se '' Boze, kako li sam samo mogao da pomislim na takvo nesto '' zivot je poklon od Boga, i to treba da se cijeni :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://www.youtube.com/watch?v=Dq3eMcfvW94#t=281

 

Телефон манастира Јовање Кабларско - 032 896 135

    

Молим те јави им се, објасни колико ти је тешко, и замоли

да се моле за тебе пред иконом Брзопомоћницом Јовањском и Дохијарском.

 

Ако си негде ближе овом манастиру, а ти покушај да га посетиш и упознаш оца Серафима.

Види колико љубави има само док пева.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja imam sasvim drugaciju teoriju,a ona ima veze sa slobodom izbora...Da li je nuznost,sva sudbina covekova?..Nego bolje da cutim,jer previse sam slaba,da bih preuzela odgovornost za neciji zivot.

"Kao što svako može da vam kaže, nisam baš dobar čovek. Ne znam pravu reč. .....Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju..... Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molim da se moje misljenje ne shvati pogresno...SAMOUBISTVO JE NEOPROSTIVI GREH...Bog zna sta je najbolje za nas,i treba Mu verovati.

"Kao što svako može da vam kaže, nisam baš dobar čovek. Ne znam pravu reč. .....Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesuju..... Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali ponekad covek to ne moze svesno da izabere... Samoubistvo nije svaki put svesni cin! Kada se nalazimo u bezizlaznosti i u potpunog ludila, to se nam cini kao jedini nacin da prekinemo bol. Tada se ne razmislja da li je greh ili nije greh, ne razmislja se o posledicama, jednostavno imamo najveci bol sto nas preovlada i je iznad nasih mogucnostima da se spravimo sa time. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...