Jump to content

Ко је и шта за вас значи Христос? Шта бисте му рекли да можете?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Они кажу ''Рус'', ми кажемо ''Србин'', исто ти је то, заједнички нам је Христос.

kazi jel nije smesno kako uvek zaboravite Bugare :-D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Ајд још једном да одговорим на трол поруку, и нећу више. :)

 

Ja bih pre rekao da su te pralje i robovi što su kulučili pod Turcima ništavni. 

Они су Турске окупаторе протерали и теби омогућили да можеш да вршљаш овако по форумима, а ти тако незахвалан их још и ниподаштаваш.

 

Ovi su se debelo proslavili.

Ти твоји идоли су достигли славу телетабиса, а то није мала ствар за ложане. :)

 

Naravno da su smrtni, ali to je zato što ne postoje besmrtni ljudi.

Ти си њих упоредио са самим Христом, а не са људима, зато сам ти и рекао да су смртни у односу на Бога и да ти је поређење бесмислено.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Човек је као пример навео Србе и Русе. 

Иначе, то важи за све народе света. Сви смо једно у Христу. 

 

Hehe opet si izbego Bugare :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Човек је као пример навео Србе и Русе. 

Иначе, то важи за све народе света. Сви смо једно у Христу. 

 

Pominjali ste pravosalvne narode a ne narode sveta... a kad pominjete pravoslvne narode uvek se tu nadju srbija i rusija a bugara nidje na vidiku... ne znam sto. Svi pravosalvni su braca valjda?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisu ih proterali, nego su ih trpeli. To je i sam Nikolaj Velimirović rekao.

Смиреном храброшћу, трпљењем, устанцима... наши преци су протерали Османлије одавде, видиш да више нису ту. То је процес од скоро 5 векова. 

Узори нека ти буду прави јунаци као што су Станоје Главаш, Карађорђе, Стеван Синђелић и многи други, а не они твоји револвераши, самураји и покемони.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pominjali ste pravosalvne narode a ne narode sveta... a kad pominjete pravoslvne narode uvek se tu nadju srbija i rusija a bugara nidje na vidiku... ne znam sto. Svi pravosalvni su braca valjda?

Шта си навро са тим Бугарима, и они су нам браћа, не знам зашто би их посебно издвојио. Не бих ни Русе спомињао да ме човек није питао. За Грузију и Грчку важи исто. ;-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Колико ја видим ми верници не би могли ни да приђемо Христу, колико су се ови атеисти распричали. :) Баш лепо.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidiš, Stanoje Glavaš, Karađorđe i Sinđelić nisu trpeli Turke, nego su ih ubijali. A Nikolaj Velimirović je hvalio trpeljivost roblja, praveći vrlinu od pokornosti i slabosti. A ovi kojima se ja divim su isto tamanili svoje neprijatelje, ali mnogo efikasnije i sposobnije.

Трпели су и они много тога. Трпљење је одлика храбрих људи.

Ево ти пример:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pravi Srbin postuje Peruna gromovnika, a ne jevrejskog stolara.

Taj ideal Nikolaja Velimirovica je slab i naivan.

Treba biti vest kao Musashi, hrabar kao Leonida, precizan kao Chris Kyle, brz kao Bob Munden, mudar kao Aca Makedonski, a milostiv kao Vlad Tepes. To je savrsenstvo, a ne ovo mlako sto je Velimirovic nabrojao.

I NARAVNO PAMETAN KAO TI! IDI BRE MOLIM TE U SVOJE STADO, A AKO SI VEC OVDE POSTUJ ZIVOG BOGA I NJEGOVE SVECE! NIJE MI JASNO STA CE TE VI ATEISTI NA OVOM FORUMU? DA LI TRAZITE ODGOVOR ZA VASE RAZOCARENJE, VECNO PITANJE KO SAM JA I ZASTO SAM RODJEN, ILI, STE UPLASENI TAMO DALEKO U DUBINI VASEG BICA?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...