Jump to content

Депресија се лечи редовним литургијама

Оцени ову тему


Препоручена порука

Е сад ми лакше  srcee.gif' class='bbc_emoticon' alt='0705_read' />

Ja sam posle porodjaja bila toliko srecna i mogu reci da ne bi ni razumela ovaj problem da moja prijateljica nije prosla kroz to...Nekako mi je sve to strasno i dan danas ,posle 2 godine, ona i dalje nije sasvim ok.Npr. moze bez deteta nedeljama, cuvaju je bake,devojcica je u pitanju.Sto je najgore,promene se vide i u ponasanju deteta.Postala je gruba, nervozna i to je valjda iz razloga sto joj nedostaje paznja majke.

Ja imam drugi problem,moja devojcica ima 2 godine,a ja ni dalje ne mogu da zamislim da imam drugo dete.Toliko je volim i smatram da ce biti povredjena ako u nas zivot bude druga beba usla.Mislim da sa mnom nesto nije uredu.Pocetkom godine sam pomislila da sam ostala trudna..tih par dana dok se nije razresila dilema, ja nisam bila svoja.Zao mi je zbog toga ali tako je u mojo glavi... 89898989898989

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Увек је боље потражити помоћ стручног лица него сам се са непознатим силама борити.

И кажу др, да ако жена има симптоме депресије, треба хитно да се јави лекару.

Ја сам се јавила, јер сам се уплашила себе, својих мрачних мисли, па ми је речено да имам бејби блуз, не депресију.

Муж углавном не може са схвати шта се збива  0705_read

http://www.bebac.com/index.php?show=news∂=display&int_newsID=4342

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislis da je kod mene depresija?

Jednostavno kada zagrlim Mariju,osecam da u mom srcu nema mesta za drugu bebu.Sto vreme vise prolazi sve je teze.Istina je da imamo dosta problema,finansijskih,stambenig i td. koji svakako uticu da malo odlazem trudnocu,ali je sustina da NE ZELIM

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам ти ја то, нисам стручна. Али чудно је да си се затворила за даље рађање. Мислим чудно је мени која те не знам, али верујем да има разлога. Тиме већ може да се бави психијатар, духовник, ..

Ја сам једва чекала друго дете, да ми Миљана не буде сама са нама маторцима (сморили бисмо је), а и некако .. кад ми је тако лепо кренуло, не бих да станем.

Имамо и ми проблема са потешкоћама, али за најосновније ће бити, Богу хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е сад ми лакше  29dz8zk.gif' class='bbc_emoticon' alt='slavabogu' />

Ja sam posle porodjaja bila toliko srecna i mogu reci da ne bi ni razumela ovaj problem da moja prijateljica nije prosla kroz to...Nekako mi je sve to strasno i dan danas ,posle 2 godine, ona i dalje nije sasvim ok.Npr. moze bez deteta nedeljama, cuvaju je bake,devojcica je u pitanju.Sto je najgore,promene se vide i u ponasanju deteta.Postala je gruba, nervozna i to je valjda iz razloga sto joj nedostaje paznja majke.

Ja imam drugi problem,moja devojcica ima 2 godine,a ja ni dalje ne mogu da zamislim da imam drugo dete.Toliko je volim i smatram da ce biti povredjena ako u nas zivot bude druga beba usla.Mislim da sa mnom nesto nije uredu.Pocetkom godine sam pomislila da sam ostala trudna..tih par dana dok se nije razresila dilema, ja nisam bila svoja.Zao mi je zbog toga ali tako je u mojo glavi... 89898989898989

Blago tebi sto je problem u glavi,malo se potrudi,pa ga izlijeci.Ja gledam svog sina koji polako odrasta,i fali mu brat ili sestra,ali ne mogu iz drugih razloga.Budi srecna,i potrudi se da misli usmjeris u suprotnom smjeru.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам ти ја то, нисам стручна. Али чудно је да си се затворила за даље рађање. Мислим чудно је мени која те не знам, али верујем да има разлога. Тиме већ може да се бави психијатар, духовник, ..

Ја сам једва чекала друго дете, да ми Миљана не буде сама са нама маторцима (сморили бисмо је), а и некако .. кад ми је тако лепо кренуло, не бих да станем.

Имамо и ми проблема са потешкоћама, али за најосновније ће бити, Богу хвала.

Vidi sad,kada sam se porodila ja sam grcevito zelela drugu bebu...Cak sam i na prevaru htela da zatrudnim,lagala sam muza da ne mogu zatrudneti dok dojim i druge babske price,ali nisam uspela da ostanem trudna.Kako je vreme prolazilo,ta zelja me je napustala i sada mi ne pada na pamet.Tacno je da mi matorci smorimo decu i sama to vidim po Mariji ali jednostavno nisam sposobna.Pravdala sam se tim i da sam mlada,pa kao sa godinama ide i neka zrelost,ali vec mi je 23,neke moje vrsnjakinje imaju vec dva deteta.Ili je mozda kod mene dominantna trenutno neka druga potreba,zelja da zavrsim studije,da se vratim u Beograd ili.... 89898989898989 89898989898989 89898989898989
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам ти ја то, нисам стручна. Али чудно је да си се затворила за даље рађање. Мислим чудно је мени која те не знам, али верујем да има разлога. Тиме већ може да се бави психијатар, духовник, ..

Ја сам једва чекала друго дете, да ми Миљана не буде сама са нама маторцима (сморили бисмо је), а и некако .. кад ми је тако лепо кренуло, не бих да станем.

Имамо и ми проблема са потешкоћама, али за најосновније ће бити, Богу хвала.

Vidi sad,kada sam se porodila ja sam grcevito zelela drugu bebu...Cak sam i na prevaru htela da zatrudnim,lagala sam muza da ne mogu zatrudneti dok dojim i druge babske price,ali nisam uspela da ostanem trudna.Kako je vreme prolazilo,ta zelja me je napustala i sada mi ne pada na pamet.Tacno je da mi matorci smorimo decu i sama to vidim po Mariji ali jednostavno nisam sposobna.Pravdala sam se tim i da sam mlada,pa kao sa godinama ide i neka zrelost,ali vec mi je 23,neke moje vrsnjakinje imaju vec dva deteta.Ili je mozda kod mene dominantna trenutno neka druga potreba,zelja da zavrsim studije,da se vratim u Beograd ili.... 89898989898989 89898989898989 89898989898989
Шта кажеш, имаш ВЕЋ 23 године  klapklap.gif' class='bbc_emoticon' alt='klapklap' />

Шта ја са 37 да кажем грдна? Мислим, ја се не оптерећујем бројем година, тако даа ...

пс не лажи мужа!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам ти ја то, нисам стручна. Али чудно је да си се затворила за даље рађање. Мислим чудно је мени која те не знам, али верујем да има разлога. Тиме већ може да се бави психијатар, духовник, ..

Ја сам једва чекала друго дете, да ми Миљана не буде сама са нама маторцима (сморили бисмо је), а и некако .. кад ми је тако лепо кренуло, не бих да станем.

Имамо и ми проблема са потешкоћама, али за најосновније ће бити, Богу хвала.

Vidi sad,kada sam se porodila ja sam grcevito zelela drugu bebu...Cak sam i na prevaru htela da zatrudnim,lagala sam muza da ne mogu zatrudneti dok dojim i druge babske price,ali nisam uspela da ostanem trudna.Kako je vreme prolazilo,ta zelja me je napustala i sada mi ne pada na pamet.Tacno je da mi matorci smorimo decu i sama to vidim po Mariji ali jednostavno nisam sposobna.Pravdala sam se tim i da sam mlada,pa kao sa godinama ide i neka zrelost,ali vec mi je 23,neke moje vrsnjakinje imaju vec dva deteta.Ili je mozda kod mene dominantna trenutno neka druga potreba,zelja da zavrsim studije,da se vratim u Beograd ili.... 89898989898989 89898989898989 89898989898989

E,dobra si,stara sa 23...A ja prvo rodila sa 31...Ne birni,sve u svoje vreme,dace Bog kad za to bude vreme.Ja se brojem dece ne opterecujem,meni deca nisu nesto sto kao zena treba da ODRADIM,kako to ovde vecina misli,zivs,kako dolaze,neka dolaze,ako dolaze,nema tu sta...Moja deca su mala,dve godine razlike,a vec poceli da se druze,uvece nece da spavaju,nego gucu i pevaju,divota jedna...Jeste malo tesko u pocetku,ali nije zgodno,ako se vec moze,da se ostane na jednom detetu.Nije lako onima koji su jedinci,izlozeni su mnogo vecim opasnostima po dusu od one dece koja imaju nekog.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja deca su mala,dve godine razlike,a vec poceli da se druze,uvece nece da spavaju,nego gucu i pevaju,divota jedna...Jeste malo tesko u pocetku,ali nije zgodno,ako se vec moze,da se ostane na jednom detetu.Nije lako onima koji su jedinci,izlozeni su mnogo vecim opasnostima po dusu od one dece koja imaju nekog.

Јооој, значи стварно је то дивно?

Код мојих је разлика око 11 месеци.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stvarno jeste,eto,sinoc ih stavila da spavaju, a sekica batici peva,on guce,jos ne zna da prica,a ja samo slusam i iz prikrajka virim...A nocu kad se bato probudi da sisa,sekica pocne u snu da mu peva Nema eta ni patnete de ne mode titi dete...Ade,mama ,daj bati ljitu!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Mislis da je kod mene depresija?

Jednostavno kada zagrlim Mariju,osecam da u mom srcu nema mesta za drugu bebu.Sto vreme vise prolazi sve je teze.Istina je da imamo dosta problema,finansijskih,stambenig i td. koji svakako uticu da malo odlazem trudnocu,ali je sustina da NE ZELIM

Та сам. joooj

Је л може та депресија да не прође, да ти постане "нормално" стање?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam nedelju dana bila u bedaku,stalno sam plakala :0104cheesy: :cmizdrenje:Ostala sam sama,moj muz nikada nije kod kuce,stalno u nekim obavezama.Stariji kuka,hoce napolje ja ne mogu da ga vodim,kucni poslovi se gomilaju...ocaj...srecom,sada mi je mnogo bolje sFun_bat

ruo8hNT.jpgruo8p1.png

fHeACLZ.jpgfHeAp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одличне сте ви! :0104cheesy:

Фино сте се организовале да имате времена и за форум. Свака вам част.

Ја сам шест месеци "буљила" у Растка и страховала да ли дише! sFun_bat

Проходао је тек са годину и нешто-кад сам га "пустила"!

Болесно!!! 0442_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...