Jump to content

Потребна помоћ-питајте

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ако имате неки проблем, око нечега се двоумите, хоћете да купите неки комп или било шта, али неможете да се одлучите?

Ова тема ће служити баш за то!

Ви слободно постављајте питања, а ја ћу вам редовно одговарати и помагати, с' обзиром да сам стурчан око тих ствари!

Поздрав и немојте да се устручавате питајте, нико није рођен научен.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепо чика Мато од тебе...једно питање,да ли долазиш на кућну адресу. :0104cheesy:

Хтео бих да мењам звучни картицу,јер ми је јако битан квалитет музике, па шта препоручујеш?

И меморија ми је слаба ,и тако још неке ситнице,па ако си из Бгд-а ,бавиш се тим стварима, а вероватно имаш на лагеру и неке компоненте, буди мој гост уз новчану надокнаду...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/racunarske-komponente/zvucne-kartice/zvucna-karta-asus-xonar-dgx-pcie-105db-3xout-1xin-1xspdif.html

Асус је газда што се тиче звучних картица, препоручујем ову горе наведену ствар, јебига немам звучне картице!

Али ВИН вин ти је најбољи реално, што се тиче испоруке, скокнеш до радње или ако ти је лакше цимај их да ти донесу :Д!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ukljucim komp, pocne da radi nekoliko trenutaka i onda se sam ugasi. Ja opet na dugme, upali se i...samo tako radi, bez podizanja sistema. Ostavim ga da tako radi na "prazno" pa ga sam ugasim duzim pritiskom na dugme, iskljucim sa struje na dugme sa zadnje strane kutije, ukljucim u struju i ponovo pritiskom na dugme pokrecem njegov rad i tek tad pocinje da se dize sistem. Sta mu je? Hard, napajanje...?

Hvala

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 years later...

Важи.
Пуцај!

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ја не знам има ли рјешења осим поновне инсталације Windows-a, неког на енглеском и инсталације офиса 2003.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Slazem,se, nemojte stavljati dva windowsa, ugusice vam komp. Sve podatke prebacite ako vec niste na posebnu particiju, ili na eksterni hard ako imate, formatirajte tu particiju sa win i ibstalirajte novi win i office

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

43 minutes ago, Фрида рече

Imam neki komp gde je Win na nemackom jeziku....em ne razumem nista, em je word i exel na nemackom i 2007, a detetu treba office 2003. Ima li neko resenje 

Научите Немачки. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

55 minutes ago, Фрида рече

Imam neki komp gde je Win na nemackom jeziku....em ne razumem nista, em je word i exel na nemackom i 2007, a detetu treba office 2003. Ima li neko resenje 

Windows na njemackom jeziku lako se prebaci na bilo koji drugi dostupan jezik. 

Zbog cega mu treba office 2003, kada windows 2007 moze sve jos i vise od 2003-ke? Takodjer i jezik offica se moze promjenuti bez ikakve deinstalacije. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Justin Waters рече

Windows na njemackom jeziku lako se prebaci na bilo koji drugi dostupan jezik. 

Тачно само за ultimate верзије. Ако имаш неку од ових јефтинијих, онда мораш да купиш верзију на другом језику. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Juan рече

Тачно само за ultimate верзије. Ако имаш неку од ових јефтинијих, онда мораш да купиш верзију на другом језику. 

Ja sam imao licenciranu OEM verziju Viste na Njemackom i prebacivao sam na engleski. OEM je jeftiniji od Ultimate tako da bi trebalo da radi i sa jeftinijim verzijama. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...