Jump to content

Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг? Предлози и сугестије

Оцени ову тему


Guest - . . .-

  

77 члановâ је гласало

  1. 1. Како Вам се допада дизајн портала Поуке.орг?

    • Одличан и функционалан
    • Све је на свом месту
    • Добар је, може и бољи
    • Задовољавајући
    • Лош
    • Жасу!


Препоручена порука

Mislim da je ovde veliki problem u konzervativnosti clanova i losoj reakciji na bilo kakvu promenu.

Ja sam odusevljen novim izgledom. Sve mi se svidja i sve je pregledno i uredjeno. Ono sto sad odlikuje forum u odnosu na ranije je doza ozbiljnosti i profesionalizma kojom sad odise. Ranije je je bio obican forum poput mnogih SMF foruma na netu.

Svaka cast i good job! ;)

nasznak9877777777777777777

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 458
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

[font=Verdana, Arial, TimesNewRoman][size=4]PS. Nedostaje mi "neprocitane poruke od vase posledenj posete", da li je zamena za to "vidi novi sadrzaj"? [/size][/font]

Да, то је то, мислим да је много боља него прошла опција.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У праву је Зосима. Али можда ће тек да се подеси и усаврши изглед и опције.

Форум је сада буквално ,,кич'' - гомилање непотребног, итд.

Ко каже да је ово професионално и уз то поистовећује са фејсбуком, ја онда немам шта да коментаришем. Укуси су различити, а мени је заиста постало веома тешко да пратим све постове.

Треба знати да су опције у пољу где излазе поруке најважније. Просте и основне ствари су довољне, а управо то недостаје садашњем форуму.

На пример, свако ко копира или напише текст на начин књижевних механизама, то овај форум ,,уништи'' и постави текст на примитиван начин. Ако нешто заиста треба да буде професионално то су онда опције за изглед текста, које су са новим форумом нестале.

Такође, није било тешко ни ставити боју позадине оне ,,нежне цигла боје''...

Погледајте стари форум каквом бојом је одисао, то је била атмосфера живота - живописа, итсл. Шта рећи за садашњи форум ако је свему томе супротност? Опције које можемо да бирамо између сиве, плаве, целене и црвене су ,,роботик боје''.

Професионалност? Боље опције имао је ,,нинтендо''.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можеш да се са старим профилом ускладиш са фејсом. Мислим да је то активно. Ај, прво ћу ја да пробам да ли може.

Ево улоговао сам се на "традиционалан" начин, имао сам проблема, али сам добио нову шифру, и сви срећни... nasznak9877777777777777777

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И још једна ствар,квалитет сваког форума,па и овог,зависи искључиво од порука-постова форумаша,а све ово остало је шминка...

Управо тако. Дакле није циљ прослављати нове чланове већ задржавати старе. А квалитет порука на целом форуму,на жалост,опада...

Ja sam odusevljen novim izgledom. Sve mi se svidja i sve je pregledno i uredjeno. Ono sto sad odlikuje forum u odnosu na ranije je doza ozbiljnosti i profesionalizma kojom sad odise.

Модератори и администратори су срце и мозак једног форума. И они итекако утичу на озбиљност форума,а не сам изглед форума

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno, prihvatamo sve sugestije, ali ne zaboravite da vi kao clanovi imate strpljenja, i da pomognete sa svoje strane da ovo unapredjenje foruma uspe do kraja...

Jeste da je ovde prvo uocljiv izgled koji je promenjen, ali ono ostalo - ispod haube - je jos veca promena, i vaznija...

Pogledajte i sami - brzina rada foruma je znatno veca, bezbednost je neuporediva u odnosu na stari - setite se da smo od zlonamernih bili napadani, mnoge opcije - iako nove i ne dovoljno poznate - sasvim su unapredjene, itd...

Potreban je jedan period prilagodjavanja i dodatnog sredjivanja, kroz to svi moramo da prodjemo strpljivo, a videcete - vratice nam se stostruko...

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико је тешко са нашим људима - и уопште са другим - изаћи на крај и подмирити свачија очекивања, уредници су још и веома добри. Тензије морају бити, јер било их је и код апостола.

Треба рећи и да улога уредника одузима пуно времена и живаца, то је чињеница. Много тога се уредници одричу.

За уреднике овог форума треба рећи да заслужују десетку. И верујте ми на реч, разлика између члана и уредника је огромна - у корист члана.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[font=Verdana, Arial, TimesNewRoman][size=4]PS. Nedostaje mi "neprocitane poruke od vase posledenj posete", da li je zamena za to "vidi novi sadrzaj"? [/size][/font]

Да, то је то, мислим да је много боља него прошла опција.

A mogu li nekako da se vide samo teme u kojima sam ucestvovao a ne sve nove teme od poslednje posete?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno, prihvatamo sve sugestije, ali ne zaboravite da vi kao clanovi imate strpljenja, i da pomognete sa svoje strane da ovo unapredjenje foruma uspe do kraja...

У ком смислу мислиш унапређење ? Поента је да је форум има одређену уређивачку политику која кроји садржај форума,ма како се платформа звала (SMF,IPB или шта већ).

Није потребно да прихватите баш све сугестије :bla:

Једноставно да се примени искуство са других,рецимо неправославних форума на интернету.

Али ако се толерише нешто што не би требало онда форум пропада (читај мање људи долазе,и теме су мање квалитетне). Што нико не жели,зар не ?

То се већ ви договорите у модераторском и админ тиму шта и како,битно је да ако нешто пође наопако,не говорите да су одговорни чланови,већ да одговорност и за успехе и за неуспехе преузму они који воде форум.

Треба рећи и да улога уредника одузима пуно времена и живаца, то је чињеница. Много тога се уредници одричу.

За уреднике овог форума треба рећи да заслужују десетку. И верујте ми на реч, разлика између члана и уредника је огромна - у корист члана.

Слажем се да уредницима није лако,ја сам имао шарена искуства са уредницима,ал то сад није тема. Поента је да људи одлазе и долазе на форум,а ти људи су и уредници. Дакле ако неко нема времена да буде уредник,немојте га држати као уредника,јер то неће имати никакву сврху.

Разлика између члана и уредника је јасна,уредник има много више обавеза,али и много више одговорности. Његове обавезе нису само да банује и брише и опомиње чланове,већ да чита редовно теме (прво у свом "сектору"),као и да покреће нове теме и учествује активно у разговорима.

Члан не мора да отвара никакве теме,не мора да учествује у темама,може и да више никад не дође на форум,и ником ништа. Дужан је само да поштује правилник односно понашања на форуму уопште.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Такође, није било тешко ни ставити боју позадине оне ,,нежне цигла боје''...

Да, та боја је била једно кратко, али баш кратко, време када изабереш црну опцију.

Чак је била и на првој страни. Овако је мало напорно за очи.

Бар да је има у једној од опција, као онда у црној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

meni se svidja ,slabije se snalazim ,ali polako ,naucicu

i svi se zale na boju ,a meni je booja super ,nezno plava

jedina zamerka je sto ne vidim sve smajlije ,kad otvorim opciju prikazi sve vidim samo njihovo ime a ne i smajlija 0212_rolleyes

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

meni se svidja ,slabije se snalazim ,ali polako ,naucicu

i svi se zale na boju ,a meni je booja super ,nezno plava

jedina zamerka je sto ne vidim sve smajlije ,kad otvorim opciju prikazi sve vidim samo njihovo ime a ne i smajlija 0212_rolleyes

Skroluj desno, pojavljuje se mali skrol bar pri dnu prstgore

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...