
Милошшш
Члан-
Број садржаја
1605 -
На ЖРУ од
-
Последња посета
-
Број дана (победа)
7
Content Type
Forums
Живе речи утехе
Profiles
Everything posted by Милошшш
-
На шта се свела србска политика, на овог циркузанта. Ово је казна за наше грехове, нема друге. Оче, опрости нам, и спаси нашу јадну Србију!
- 502 нових одговора
-
- вучића
- александра
-
(и још 2 )
Таговано са:
-
Политика је курава, свађа људе бадава.
-
Председник је добро зборио синоћ у УН. Али те приче су за наш народ пренете, а не за њих тамо, јер УН одавно немају никакву битну ф-ју.
-
"Што писмо пише све се догађа, Ново се Небо и Земља рађа." Наравно, нећемо оно "ево га овде, или онде", али време за панику нехришћана је ту. Tо се најбоље види по њима. Jер док смо причали о овим догађајима, неки су нас исмевали и корили. А сад су се ућутали, сад је већ наступило време.
-
Када се ускоро подигне Руски Православни Цар, и када нато буде блато, што је увек и био, тада ће се ослободити све Србске земље, а домаћи издајници ће бити кажњени сурово, како су и радили.
-
Тешко ми је да искажем шта је он значио мом детињству и младости. У тренуцима велике усамљености, прибегавао сам њевогим стиховима као молитви. Повезао ме је са неким важним људима у мом животу, са мојим сродницима који су га заволели због мене. Господ нека му подари Вечни Живот. И да се упознамо у Христу, оног Hезалазног дана.
-
АНАЛИЗА ПРОЈЕКТА ЈАДАР - Branko Dragaš WWW.DRAGAS.BIZ АНАЛИЗА Procena ekonomskog uticaja Projekta litijuma i borata „Jadar“ SEPTEMBAR 2023 Izveštaj sačinila kompanija Ergo Strategy Group Пријатељи су
-
Ем је танко, ем је нетачно. Политика се вазда уплиће и живот цркве. А, ми народ Божији, Црква, то је нешто друго. Нисам сложан сасвим са горе изнесеним, јер је стање "на терену" веома замршено и нестабилно.
-
Благо ономе ко твори Божју вољу, без обзира да ли је у браку или није.
-
https://slavoslovije.wordpress.com/wp-content/uploads/2008/12/arhimandrit-lazar-abasidze-kako-izleciti-bolesti-duse.pdf
- 268 нових одговора
-
- rasuđivanje
- solomon
-
(и још 1 )
Таговано са:
-
Време је да наш народ почне да размишља ко и како после Вучићија, јер му је крај близу. И народу и Вучићу.
-
Све је истину рекао, свака му част, херој!
-
Одличан протесни сабор у Рачи! Искрено, изненадио сам се, ми смо рурална средина, малограђанска. Опет, овде у селу Вишевцу је рођен Карађорђе, овде су живели Ђура Јакшић и Радоје Домановић... И данас имамо много феноменалних, моралних, високообразованих људи, нису се сви продали снс секти, далеко од тога. Што рече брат горе, излазе људи који никако не би изашли да није велика мука. Велика је мука, и људи то знају, осећају.
-
TV Rača odbila da prenosi protest protiv Rio Tinta - Glas Šumadije WWW.GLASSUMADIJE.RS TV Rača -podcast, odbila je da prenosi protest protiv iskopavanja litijuma u Srbiji koji se večeras održava u Rači. Kako je saopšteno, putem elektronske
-
Мишљења сам да ће бити Литија у Србији на јесен. Црква ће стати уз народ, али само ако буде масовно.
-
Српски Јерусалим (@srpski.jerusalim) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 3,263 likes, 22 comments - srpski.jerusalim on July 13, 2024: "Преузето са јутјуб канала : Манастир Подмаине - проповеди".
-
Српски Јерусалим (@srpski.jerusalim) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 3,259 likes, 22 comments - srpski.jerusalim on July 13, 2024: "Преузето са јутјуб канала :... Као поручено 🙂
-
Рача 5. август. Може се ићи и на оближње протесте по могућности.
-
Зар вас нису учили у школи да струка не постоји... !? Зашто? Питајте "Њега!"
-
Не може то овде, нема дебате, само свршен чин, само уступак пред страним интересима, доказано србоборачким. Али, хеј, ми имамо први у свету 3 воксине хахаха
-
Када дође до ослобођења Србије од свих окупатора који деценијама исисавају живот из земље и људи, када се духовно обновимо и вратимо Светом Сави, без кога нам живота нема, тада ћемо видети како је лепо дисати ваздух пуним плућима, како предивно мирише слобода у Христу.
-
Има их много у Православној Цркви. Нисмо, то је само почетак борбе, а важан је крај. Није, него их је сам Бог потврдио. Не, него су сви у Богу и са Богом свети, неки су донели по 30, неки по 60 а неки по 100.
-
Јесте од своје воље, али то је подвиг, усаглашавање са Господњим заповестима. То је целоживотни задатак и не постиже се брзо и лако (дакле, чувати се прелести, јер све што је брзо, то је и кусо). Ово о чему ти причаш имају свети Божији људи, очишћени од свих страсти, просвећени и обожени. Ми смо тек на почетку тог пута, ако смо Православни, а ако нисмо онда нисмо ни кренули на Пут.
Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука. Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано. Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.
© ☦ 2021 Сва права задржана.