Jump to content
  • александар живаљев

    ТВ Храм - Одговор духовника: Поглед на Еуро прајд

     




    Повратне информације корисника

    Recommended Comments



    Уважени господине Лазићу,  нисам сигуран да је то писао падре Ђуровић, али знам да је он основао кохорс преторија при СеПеЦе, пошто сам и ја један од градиста. Мало смо се, у складу са историјским трендовима, модернизовали, па је Божана једна од многобројних гардисткиња. Оне нам праве сендвиче зa пут и броје паре. Како год, небитан је аутор, то је из наших кругова лансирано. Осим пратње, задужени смо за односе са јавнишћу. Подразумева се анонимно и незванично.

    После сваког подвига ставимо ноге у лавор, једемо лубеницу, анализирамо досадашње успехе и планирамо нове подвиге. На твоју жалост - нико те није узео у разматрање, бар не на оним састанцима када сам ја био присутан...ал' ја сам био много и на боловању, море, ђакузи и то. Можда су те "пикирали". Све у свему cohors praetoria ради пуном паром. Сад ће нам слати лубенице из Македоније...а баш смо се зажелели, оне су слађе.

    Немој да секираш Текса пуно.

    Ваш, у форуму, брат принципале Ћирко.

    Место за печат: О

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 25 минута, Вилер Текс рече

    @JESSY @Родољуб Лазић @Bokisd

    Значи ако се не деси идентично што се десило у Грузији СПЦ нема часних свештеника и народа?

    То је порука овог мима?

     

    Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 10 минута, Ćiriličar рече

    После сваког подвига ставимо ноге у лавор, једемо лубеницу

    А пошто смо и СНС ботови идемо код Ди Џеј Жекса на озон.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 7 минута, Onufrije рече

    Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција.

    Шта знам, делује ми као да Никодим и Млађа Ђорђевић поручују...Али мимови настају спонтано, клинци из краја их направе и тако то.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 3 минута, Вилер Текс рече

    А пошто смо и СНС ботови идемо код Ди Џеј Жекса на озон.

    Ма, још да знаку да сам у врху СеНеСеа, само тајно. Овде су ме бановали ради Вучића да прикрију моју улогу. Ко је ДиЏеј Жекс? Ињац? Заузает сам много, заш како, мало партија, мало патријаршија, нема се кад :)) ...а и лова капље :)) 

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 52 минута, Родољуб Лазић рече

    Није ми баш најјасније зашто је јеромонах остао анониман. Али ајде...

    ма није видело манастир. Него из неке канцеларије, али пошто је савет па духовник онда јеромонах. А савет је да испадне ето није да се о тме не говори:D

    Ја се сећам да је Владика Иринеј бачки рекао да не можемо ми као Пољаци да се бунимо као Црква за абортус.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Шалу на страну - трагедија је и слабост свих нас да се допусти. Ајде некако да маршира 2оо српских ЛГБТКЖЋШ-и-осталих, али да се у Србију сјати сва содомија Европе...не ваља. Толико окупирани нисмо да нико реч не сме да каже.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Управо сада, Вилер Текс рече

    Шта знам, делује ми као да Никодим и Млађа Ђорђевић поручују...Али мимови настају спонтано, клинци из краја их направе и тако то.

    Не ради се о миму него о фотографији.

    И на пример опција да се изјасни Синод као у Бугарској. 

    А и ов са јеромонахом је опција:navijanje:

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 1 сат, Вилер Текс рече

    @JESSY @Родољуб Лазић @Bokisd

    Значи ако се не деси идентично што се десило у Грузији СПЦ нема часних свештеника и народа?

    То је порука овог мима?

     

    Pozajmio od Onufrija.... (al sam lisica....:ani_biggrin:)

    "Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција."

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Управо сада, Onufrije рече

    Не ради се о миму него о фотографији.

    И на пример опција да се изјасни Синод као у Бугарској. 

    А и ов са јеромонахом је опција:navijanje:

    Текст испод је суштина. Иначе се слажем са тобом да је мало натегнут одговор јеромонаха на неким местима. 

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Ја стварно нисам ни обратио пажњу на текст, једино ми је било драго за Грузијце на слици.

    А текст је наравно без везе. Ту се слажем да је ниво Никодима и оног распопа што је певао за Брнабу са навијачима. 

    Али оно са Брнабом и сином је барем смешно, а ово је глупо.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 10 минута, Ćiriličar рече

    Ма, још да знаку да сам у врху СеНеСеа, само тајно. Овде су ме бановали ради Вучића да прикрију моју улогу. Ко је ДиЏеј Жекс? Ињац? Заузает сам много, заш како, мало партија, мало патријаршија, нема се кад :)) ...а и лова капље :)) 

    Ауу брате...

    Не знаш ко је Ди Џеј Жекс?

    Онда гледај лафчино!

     

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 16 минута, Bokisd рече

    Pozajmio od Onufrija.... (al sam lisica....:ani_biggrin:)

    "Не знам за ове друге како су схватили, али апсолутно није тако. Порука је да је и ово православно да стану попови уз народ. И да наш ПАтријарх стане је један од опција."

    И испао си Боки да не кажем шта...

     

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    @Вилер Текс Ауу...ал сам неинформисан...ма рек'о са, презаузет обавезама око спашавања државе и цркве :)) ...туђу бригу бринем, а 'вамо пинк пропустио.

    Морам...што рек'о Бокац, морам ил'ћу пући. Ајде Марић какав је такав, човек је енциклопедија, макар је начитан, на страну како то користи...али она мученица Јована, како ли, што је на Пинку сад....страшно је брате да такви новинари преслушавају министре државне, и да је то медиј који води "националну" политику. Ужас...

    Овај момак је ван стварности...не бих користио другу реч...он је надахнут с вишег...али горе има разних духова...

    Одгледао онај дуел на Новосадској, са њим и оним мучеником са Косова...Митровић тако понижавајуће говори о простом народу...а уствари то су његови гледаоци...он њих сматра обичном стоком.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Пре сат времена, Вилер Текс рече

    И испао си Боки да не кажем шта...

     

    Pa reko sam.... lisica... :D

    Ma i ja nisam odma procito sve sta pise nego sam mislio poenta je da bi trebalo nesto kao crkva da pokrenemo i uradimo, tesko ce to kod nas kao u Gruziji, ali nesto moze i treba.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима




    Please sign in to comment

    You will be able to leave a comment after signing in



    Пријави се одмах

×
×
  • Креирај ново...