Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

ПОМАЖЕ БОГ,

ходајући од Манастира Хиландар ка Манастиру Есфигмен на поклоњење,

потрошили су се ђонови на мојој летњој обући.

Понесите добру обућу, неку врсту планинарске, нека је и мало вруће стопалима, али је сигурно и удобно. Понесите и сламнате шешире са ширим ободима.

БОГОРОДИЦИ хвала, скоро без ђонова вратих се у Манастир Хиландар. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...