Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 7 минута, dragisa рече

ti si mene prozvala sa tim lepim rezervnim položajem "mislim", tako da izvoli na tebi je da pojasniš šta je to što "misliš"....

Pa eto, mislim kako ti misliš :) da to znači Sa svojim telom mogu raditi šta hoću.

E sad, ako grešim a ti me ispravi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Branka62 рече

Pa eto, mislim kako ti misliš :) da to znači Sa svojim telom mogu raditi šta hoću.

E sad, ako grešim a ti me ispravi.

ja nemam pojma koja je tvoja poruka i što si se ti javljala... al dobro

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, dragisa рече

ja nemam pojma koja je tvoja poruka i što si se ti javljala... al dobro

ja mislim da je poruka ona klasicna... 
"ako ti sa svojim telom mene zarazis gripom ti si izvrsio atak na moje telo"

pardon.. ne gripom, kovidom, gripom mozes da izvrsis atak na moje telo ali kovidom ne smes... kovida se vise bojim a gripa ne toliko..

Ne pratim bas konverzaciju u dubinu ali mislim da je to taj argument iz principa..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

 

67825075_2616285258383280_6443259140880990208_n.jpg

E pa tako mi i treba da kad se kacim sa profesionalnim zrtvama... sad sam gotov. Kakav god bio ishod batina, ti si zrtva :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, dragisa рече

reko bi čovek da si pravi junoša ... ovako na tastaturi...

kao ti nekoga vodiš na sladoled i tobogan

nećeš bviše da slušaš itd

ne ne mora i bilo bi dobro da to shvatiš na vreme

Zebavao sam se nesto... nema veze. I"t went over your head", stob rekli ameri :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, dragisa рече

@haveaniceday  ma ko zna šta je htela, pitanje da li je i njoj jasno...

nego da ti kažem... nisi ti to razumeo kako treba...

Ne razumem ja nista, evo vec 2 godine ne razumem zasto nije u redu porediti koronu i grip, ali je u redu porediti koronu i ebolu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, haveaniceday рече

Ne razumem ja nista, evo vec 2 godine ne razumem zasto nije u redu porediti koronu i grip, ali je u redu porediti koronu i ebolu. 

Sasvim je u redu  i jedno i drugo poređenje... npr. "korona je mnogo teža i zaraznija bolest od gripa i manje teška ali mnogo zaraznija od ebole"...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, haveaniceday рече

voli ona to tako, da misli.. obozava gospodja Branka da misli i razmislja

arQX1l7K_700w_0.jpg

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...