Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 16 минута, haveaniceday рече

Sve su to medijska cheripikovanja i propagande koja sluze tu da ispiraju mozak budalama.

Nadjes korelaciju i furas propagandu. Tako se i ispira mozak ljudima, ne lazes ih bas ocigledno, nego statistikama, cherrypikovanjem itd. 

Indikativno je to da su ljudi ispranog mozga ( antivakseri ) u SAD većinom Trampovi glasači

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

@cloudking evo ti tvoj drugar.. opet, a posle ce biti ja lazem 

Sta? Ovo da Kina efikasno resava kronu?

Pa sudeci prema brojkama i meni se cini da je tako. Ne kapiram sta treba da vidim ovde?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Sta? Ovo da Kina efikasno resava kronu?

Pa sudeci prema brojkama i meni se cini da je tako. Ne kapiram sta treba da vidim ovde?

Misliš da je on pročitao vest i da ga zanima šta to konkretno Kinezi preduzimaju kako bi suzbili epidemiju? ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

aLpopvx_700bwp.webp

Da ljudi porede vakcinaciju protiv polia, rubele, pertusisa, diphtehre, mumpsa i ostalih sa koronom... a meni zameraju kada je poredim sa gripom... od koga se samo razlikuje jer ima nesto vecu prenosnost.. sa obzirom da je smrtnost ista, a mozda i manja za decu..

jezivo brate sta vi radite... hoecete decu sasvim nepotrebno da vakcinisete i stavljate u sasvim nepotreban rizik.. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да сам открио одакле @Tumaralo. добија инспирације за дигитални гулаг :))) Изашло ми у предлозима на јутјубу, наслов ми био занимљив па сам кликнуо
 

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao sto rekoh liberalno demokratsko licemerje nema granica.

Dok drugima zabranjuju da se okupljaju, poziraju sa maskama ispred kamera, vredjaju i ponizavaju ljude koji nece da nose maske, u isto vreme se skuplja po 50 njih po privatnim elitnim zurkama, niko ne nosi maske, mnogi nisu vakcinisani, pljuju jedni po drugima .. i naravno sve to kriju.

 

 

Ja sam ubedjen da oni ne veruju da maske stvarno rade, vec ih samo koriste u politicke svrhe... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@fsa 

Inace ako te zanima kako je to moguce da u "trampovim drzvama" bude manja doza vakciniacije i ako ti je "jedino" logicno objasnjenje trampovici nece da se vakcinisu evo ti jedno drugo sasvim legitimnom objasnjenje. 

Ako pogledas drzave o kojima pricas sve su juzne i tamo gde zivi velika vecina crnaca u americi. 

Znas li gde postoji jak odboj prema vakcinama? Pa u crnackoj zajednici. Tako da je sasvim logicno objasnjenje da je u tim drzavama manji stepen vakcinacije ne jer su za trampa vec jer imaju vise crnaca. 

pored toga postoji jos gomila objasnjenja koja nemaju veze sa republikancima. 
Ali tebi odgovara objasnjenje da je to zbog Trampa. Jer ti ide uz narativ, ti vidis ono sto zelis da vidis. 

Ja ne znam sta je uzrok tu ali znam dosta republikanaca koji su glaslai za trampa i svi su vakcinisani. 

e sada i jedno i drugo objasnjenje su sasvim moguci, takodje sasvim moguca kombinacija oba objasnjenja, ali mi je iskreno muka od lupetanja gluposti po novinama i po internetu i sirenju propagande u kojoj svakodnevno ucestvujes ne koristeci ni 2 % svog mozdga. 

THECONVERSATION.COM

Black people have understandable concerns about vaccines due to a history of racism.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, haveaniceday рече

Da ljudi porede vakcinaciju protiv polia, rubele, pertusisa, diphtehre, mumpsa i ostalih sa koronom...

Poenta je bila u efektima posledice vakcinacije.

 

пре 7 часа, haveaniceday рече

a meni zameraju kada je poredim sa gripom... od koga se samo razlikuje jer ima nesto vecu prenosnost.. sa obzirom da je smrtnost ista, a mozda i manja za decu..

Zamera ti se što uporno ponavljaš da je jednako opasna kao grip kada je sasvim evidentno da nije.

 

пре 7 часа, haveaniceday рече

jezivo brate sta vi radite...

:)

 

пре 7 часа, haveaniceday рече

hoecete decu sasvim nepotrebno da vakcinisete i stavljate u sasvim nepotreban rizik.. 

Neću.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, haveaniceday рече

Kao sto rekoh liberalno demokratsko licemerje nema granica.

Dok drugima zabranjuju da se okupljaju, poziraju sa maskama ispred kamera, vredjaju i ponizavaju ljude koji nece da nose maske, u isto vreme se skuplja po 50 njih po privatnim elitnim zurkama, niko ne nosi maske, mnogi nisu vakcinisani, pljuju jedni po drugima .. i naravno sve to kriju

Oni namerno objavljuju ovakve stvari radi psihološkog uništenja krda (demoralizacija).

Slanje kontradiktornih informacija je oprobana tehnika slamanja volje prijemnika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...